Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak, ayrılığı başlatan kişi olduğunuz için gerçek hayatta da içinde bulunduğunuz ilişkinin bitmesini istediğiniz anlamına gelmektedir.Bu ilişkinin sosyal hayatınıza darbe indirdiğini düşünüyor olabilir ve özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissediyor olabilirsiniz. Eğer rüyada ayrılığı isteyen taraf siz değilseniz, gerçek hayattaki ilişkinizde kendinizi değersiz hissettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu rüya ikili ilişkilerinizdeki his ve duygu yoğunluklarınız ile ilgili ipuçları vermektedir.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak Ne Anlama Gelir

Rüyada sevgiliden ağlayarak ayrılmak, şu anki romantik ilişkinizde siz ne kadar çok severseniz sevin karşı tarafın aynı duygu yoğunluğunda olmadığını hissettiğiniz anlamına gelmektedir.

Siz bu ilişkiye tüm hisleriniz ile girmiş ve her şeyinizi verecek raddeye gelmişsinizdir fakat karşı taraf sizinle aynı hisleri hissetmemektedir. Yakın zamanda bu durumun farkına büyük bir üzüntü ile varabilirsiniz.

Bazen ne yaparsanız yapın karşı tarafın hislerini değiştiremezsiniz ve yapacağınız tek şey hayatınızdan o insanı çıkarmaktadır. Bunun korkusunu ve üzüntüsünü hissetseniz bile kısa bir süre sonra yollarınızı maalesef ayıracaksınız.


Rüyada Sevgiliden Gülerek Ayrılmak

Rüyada sevgiliden gülerek ayrılmak, son zamanlarda ilişkilerinize duygu yoğunluğunuzu katmadığınız anlamına gelmektedir. Ciddi ilişkiler yürütmek istemiyor, bu nedenle de tek gecelik ilişkilerle kendinizi oyalamaya çalışıyorsunuz.

Her ne kadar kendinizi duyusal yönden korumaya çalışsanız da geçmişten gelecek olan biri hatıralarınızı tekrar canlandıracak ve tekrar sizin canınızı yakacaktır. Dikkatli olmamız gerekmektedir.

Bu kişinin geçmişte de sizin kalbinizi kırdığını tekrar hatırlamanız gerekmekte ve yine aynı şekilde size davranmasına izin vermemeniz gerekmektedir. Unutmayın ki şu anki ilişkilere bakış açısının temelini bu kişinin size yaptıkları oluşturmaktadır.

Rüyada Birinin Sizi Sevgilinizden Ayrılmaya Zorlaması

Rüyada birinin sizi sevgilinizden ayrılmaya zorlaması, ikili ilişkinize kötü niyetli birinin de dahil olacağı anlamını taşımaktadır. Size veya sevgilinize göz koymuş olan bu şahıs sizi ayırmak için türlü oyunlara başvurabilir.

Bu kişiyi yakınınızda tutmaya devam ederseniz eğer istediği şeyi elde etmesine olanak sağlayacaksınız. Eğer en başından bu kişinin niyetini fark eder ve sizden uzaklaşmasını sağlarsanız ilişkinizi yara almadan kurtarabilirsiniz. İlişkinize dışarıdan müdahale edilmesine asla göz yummayın. Bu üçüncü şahıslara yardım etmek isteyecek yakın arkadaşlarınız da sizin aleyhinize çalışabilir.

Rüyada Ayrılan Sevgilinin Arkasına Bakması

Rüyada ayrılan sevgilinin arkasına bakması, zorunlu bir görev ya da iş için sevdiklerinizden uzaklaşacağınız anlamına gelmektedir. Bu zorlu süreçte sevdiğiniz insanlardan ayrı düşecek hatta onları tamamen kaybedeceksiniz.

Uzun yıllar yurt dışında yaşamak zorunda kalabilir ve geride bıraktığınız kişilerin hasretini çekebilirsiniz. Geri döndüğünüzde herkesi bıraktığınız gibi bulamayacağınıza kendinizi alıştırmanız gerekmektedir.


Referanslar

Auntyflo – Lover Dream Interpretation

China About – Lover Dream Interpretation

Dream Interpretation – Lover Dream Interpretation