Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgili görmek, rüya sahibi bekar ise iki şekilde tabir edilir, faydasız şeyler ve gurur, yardım eden kimse, bir diğer görüşe göre dünya işlerinin düzene sokulması ile uğraşan kimse olarak tabir olunur.Yine rüyada sevgili görmek, rüyası erkek ve kadın için, İslami kaynaklara göre; hürmet ve vakar sahibi, düzgün sözlü, genelde insanlar içinde güzellikle anılan, güzel, hayırlı amelleri olan kimse ile tabir edilir.

Yine rüyada sevgili görmek, gören kişi için iyilik görmeye, bir kimseden faydalanmaya, yardıma, hürmete, övgüye ve makama işaret eder. Rüyada sevgili görmek, şeref, yolculuk, güç, iyi bir makam ve güzel bir hayattır.

Evli için, eşiyle küs ise barışacağına ve eşiyle mutlu olacağına yorulur. Rüyada sevgili olmak, kadın için evlenmeye tabir edilir. Bir kadın rüyasında yeni sevgili olduğunu veya birinin kendisine sevgili gibi davrandığını görse, istediği beğendiği bir genç ile evlenecektir anlamına gelir.

Rüyada Sevgili Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgiliye sarıldığını görmek, mal, para veya altın ile tabir edilir. Rüya sahibi menfaat gelecek bir yere para harcar.

Rüyada sevgiliyle öpüşen, kimsenin eline toplu para geçer. Rüyada sevgili ile kavga etmek, dert ve kedere ve mazereti olmayacak bir konuda zor duruma düşmeye tabir edilir. Rüya sahibi için, korktuğu bir şeyin başına gelmesine tabir edilir.

Rüyada sevdiği birinden ayrılan kişi, kendi sıfatlarını kaybeder, günaha düşer sevgilisi varsa ayrılmasına, yok ise eğer bir sevgilisi olmadığı halde varmış gibi görüp ayrılmak dedikodu yapan çevreye alamet eder.

Rüyada sevgiliyi terk etmek, bazı tabircilere göre, sevdiklerinden ayrı kalacağı bir duruma düşmeye, bekar için evlenmeye, evli için seyahate yorulur. Rüyada terk edildiğini görmek, sebepsiz yere kırılmaya ve üzülmeye delalet eder. Güzel davranışları ve sağlam yollardan borcunu ödemeyi seçer.

Rüyada sevgilisi olan kimse için aldatıldığını görmesi, ummadık bir anda sevdiğinden sebepsiz yere ayrılmasına delalet eder. Kendisinin sevdiği kimseyi aldattığını görse isteyerek ya da istemeyerek olsa dahi bu kimselerin ayrı düşmesine işaret eder.Rüyada sevgilisinin fotoğrafını gören kişi, isteklerine kolayca ulaşır. Aralarında düşmanlık ve ayrılık olan kimseler için, sevmediği ve hoşlanmadığı biri ile ağız dalaşı yapmasına tabir edilir. Rüyada sevgiliyle konuşmak, sebat ve azimli yönetici veya başkan ve Hak dine hizmetçi olur.

Eğer sevgiliyi yakın bir arkadaşıyla birlikte olduğunu görmüşse, birlikte olduğu insan ile uzun süre beraberliğinin devam etmesine işarettir. Rüyada sevgili ile gezdiğini gören kimse, arzu ettiği ve beklediği bir olaylara kavuşur ve bazen bu rüya hayırlı bir evlilik yapmaya tabir edilir.

Özet
Rüyada Sevgili Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Sevgili Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada sevgili görmek, rüya sahibi bekar ise iki şekilde tabir edilir, faydasız şeyler ve gurur, yardım eden kimse, bir diğer görüşe göre dünya işlerinin düzene sokulması ile uğraşan kimse olarak tabir olunur.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.