Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek, sağlık sorunlarına ve bununla birlikte harcanacak paraya işaret etmektedir.Rüyada Şelale Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada şelalede yıkanmak, aile büyüklerinizin sağlık masraflarına maddi yönden destek olacakları anlamına gelmektedir. Alternatif olarak kısa süre içerisinde sağlığınız için çok para harcayacağınız anlamına gelir. Bu kötü anınızda aile büyüklerinizden hem maddi hem de manevi yönden destek göreceksiniz ve çok memnun kalacaksınız.


Rüyada Şelaleden Su İçmek

Rüyada şelaleden su içmek, sağlık sorunlarına sahip olduğunuza fakat çok kısa sürede iyileşeceğinize işaret etmektedir. Rüyada şelaleden başka birinin su içtiğini görürseniz bir geziye çıkacağınız anlamına gelmektedir. Bu yolculuk sırasında önemsiz bir hastalık atlatacaksınız demektir. Mide rahatsızlıklarına dikkat etmenizde ve önlem almanızda fayda var.

Rüyada Şelaleden Düşmek

Rüyada şelaleden düşmek, yakında tüm mal ve mülkünüzü tüketeceğiniz anlamına gelir. Gereksiz harcamalarınız sizi zor duruma düşürecek ve muhtaç hale gelmeniz söz konusu olacaktır. Tedbirli olmanız bu durumu etkisiz hale getirebilir. Çevrenizdeki iyi niyetli kişilere kulak verin ve harcamalarınızı kontrol altına alın.

Rüyada Şelaleye Atlamak

Rüyada şelaleye atlamak, akrabalarınızdan birinin ciddi maddi yardıma ihtiyacı olduğu anlamına gelmektedir. Sizden maddi destek talep edecek fakat siz bu talebi reddedeceksiniz. Bu durum aile içinde fikir ayrılıklarına sebebiyet verecek olup sizin aklınızı uzunca bir süre kurcalayacaktır.

Rüyada Şelalede Yüzmek

Rüyada şelalede yüzmek, çok büyük bir sıkıntı atlatacağınıza ve kurtulacağınıza işaret eder. Aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilir daha öncesinde kaçındığınız evlilik konusuna eğilebilirsiniz. Evliliği düşünmenizdeki en büyük etken atlattığınız sıkıntı olacak ve mutluluğu bu sayede tadacaksınız.

Rüyada Şelale İzlemek

Rüyada şelale izlemek, gelecek için iş hayatında uzun vadeli bir plan yaptığınıza yorumlanmaktadır. Uzun vadede güzel sonuçlar alacak fakat bu süreçte maddi ve manevi anlamda çok zorlanacaksınız. Aile desteğini reddettiğiniz için başarınız sizin için çok daha anlamlı hale gelecek ve etrafınızca takdir göreceksiniz.


Rüyada Şelale Sesi Duymak

Rüyada şelale sesi duymak, iş ortamında hakkınızda konuşulduğuna ve bu durumun kulağınıza geldiğine işaret eder. İş arkadaşlarınıza gönül koyacak ve kalbiniz çok kırılacak. Aynı şekilde iş arkadaşlarınız da pişman olacaktır. Gönül almak için harekette bulunacaklar. Affetmek konusunda tereddüte düşebilir, zamana bırakabilirsiniz.

Rüyada Şelalede Balık Tutmak

Rüyada şelalede balık tutmak, çok zor ve sıkıntılı bir durumdan fayda sağlamaya çalıştığınıza yorumlanmaktadır. Bu sağlayacağınız fayda için arkadaşlarınızı kullanma konusunda hiç çekinmemekle birlikte onlara zarar vermeniz de söz konusu olabilir. Arkadaş ilişkilerinizi yormamak ve güven yitirmemek için onların izinlerini almanızda fayda var.

Referanslar

Auntyfly – Waterfall Dream Dictionary, Dream Dictionary – Dreams About Water, Dream Mean – Waterfall Dream Meaning