Rüyada Şeker Görmek

Rüyada şeker görmek, özgürlük, gevşeme ve sorunları aşma anlamına gelir.Çevrenizdeki insanlarında desteğini görecek ve maddi anlamda da sıkıntılarınızı aşacaksınız demektir. İçinde bulunduğunuz durumun rehavetinden çıkamayabilir her şeyi kendinize ekstra dert edinebilirsiniz.

Rüyada Şeker Yemek

Rüyada şeker yemek uzun süre meşgul olduğunuz sıkıntılarınızdan uzaklaşacağınız anlamını taşımaktadır. Bu durum sıkıntılarınıza çözüm bulmak olarak algılanmamalıdır. Bir nevi uzaklaşmak, artık çok da kafaya takmamak olarak yorumlanabilir.

Aynı sıkıntılar kısa bir aradan sonra tekrar karşınıza çıkacak ve çözüm yolu aramak kaçınılmaz olacaktır. İş ortamında geçiştirmeye, ötelemeye çalıştığınız bir proje olabilir. Geciktirdiğiniz için üstlerinizden uyarı alabilirsiniz. Yetişmiyor zaten diyerek rehavete kapılmaz söz konusu. Dikkatli olmakta fayda var, yoksa zararlı siz çıkacaksınız.

Rüyada Toz Şeker Ya Da Küp Şeker Yemek

Rüyada toz şeker ya da küp şeker yemek mevcut sıkıntılarınızdan çaba harcamadan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Bir akrabanızın da yardımı ile bu zor dönemi atlatacaksınız. Daha önce yardım ettiğiniz insanlar sizin zor gününüzde yanınızda olacaklar. Desteklerini kabul edin çünkü beraber işin üstesinden başarıyla gelecek ve iki taraf içinde bereketli anlaşmalara imza atacaksınız.

Rüyada Beyaz Şeker Görmek

Rüyada beyaz şeker görmek, ruhsal sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder. Depresif halinizden sıyrılıp hayattan keyif almaya bakacaksınız. Ayrıca da rüyada beyaz şeker görmek, kiralamadan tasarruf ederek ev sahibi olacağınıza da işaret eder. Kazancınızın katlanacağı bir döneme giriyorsunuz. Bununla birlikte hayattan zevk almaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Şeker Satın Almak

Rüyada şeker satın almak çalınan ya da kaybolan bir malın geri geleceğine yorumlanır. Yitirdiğiniz ve unuttuğunuz malın geri gelmesi sizi çok şaşırtacak ve sevindirecek.

Rüyada birinden şeker alırsanız o kişiden maddi kazanç elde edeceksiniz demektir. Karşılıklı çıkar ilişkisi doğrultusunda iki tarafta maddi yönden zenginleşecek ve düzenli olarak gelir sahibi olacaktır.

Rüyada Şekerin Eridiğini Görmek

Rüyada şekerin eridiğini görmek, daha önce sahip olduğunuz bir hastalığa tekrar yakalanacağınıza işaret eder. Tekrar hastalıkla mücadele edecek ve yine yeneceksiniz.Ailenizin ve dostlarınızın desteklerine sırt çevirmeyin zira bu süreçte yalnız kalmanız ruhsal durumdan sizin için olumlu olmayacaktır. Hastalığın tekrar nüksetmesinin sebebi her şeyi takıntı haline getirmeniz olabilir. Tüm dünyanın derdinin omuzlarınızda olduğu hissinden acilen arınmanız gerekmektedir.

Rüyada Şeker Kasesi Görmek

Rüyada şeker kasesi görmek, gevşemek anlamına gelmektedir. Yavaş yavaş başarıların geldiğini görmek, sizi mutlu edecek ve haklı gurur yaşayacaksınız. Rüyada şeker kasesinin kapağı açık ise aile dışında vuku bulan sorunlar çözülecek demektir.

Bu sorunlara sizin sebep olmanız yüksek ihtimal, bu yüzden sorunun giderilmesiyle derin bir oh çekeceksiniz. Kapağı kapalı ise aile içinde mevcut olan sorunlar son bulacak anlamına gelmektedir. Aile içindeki bireylere kin tutmamak için özen göstermelisiniz.

Referanslar

Best Dream Meaning – Candy Dream Interpretation

Dream Stop – Candy Dream Meaning and Interpretations

Dream Moods – Meaning For Symbols That Begin with C