Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek, alışveriş ve sağlığa işaret etmektedir.


Alışverişin maddi yönden etkileri, sizin ve yakın çevrenizin sağlık sorunlarına yorumlanır. Fazla alışveriş yapmamız durumunda kişisel anlamda mali kriz ilan etmeniz söz konusu aman dikkat. Dikkatli harcamaya özen göstermeniz gerekmektedir zira bu durum hem maddi anlamda hem de ruhsal anlamda sizi zor duruma sokacaktır.

Rüyada Şeftali Yemek

Rüyada şeftali yemek, evinize yeni eşya, mobilya alacağınıza yani mallarınızı yenileyeceğinize yorumlanmaktadır. Uzun süredir düşündüğünüz mobilyaları yenileme fikrini tekrar gündeme getirmeniz söz konusu. Karşınıza düşük bütçeli alışveriş imkanının da çıkmasıyla bu fırsatı değerlendireceksiniz.

Rüyada başka birisinin şeftali yediğini görürseniz birisi sizin için yeni bir şeyler alacak anlamına gelmektedir. Uzun süredir istediğiniz fakat maddi anlamda gücünüzün yetmediği bir eşyayı sizi seven bir yakınınız sizin için satın alacak ve sizi çok memnun edecek.

Rüyada Şeftali Çekirdeği Görmek

Rüyada şeftali çekirdeği görmek, zor duruma düşeceğinize ve mallarınızı zararınıza satacağınıza rivayet etmektedir. Zor durumu önceden öngörmeli ve zararınızı minimuma indirmek için önlem almalısınız.

Yakın zamanda yeni ortalık ilişkisinden uzak durmalı ve kenardaki paranızı kullanmamalısınız. Şanssız bir dönemdesiniz. Bu dönemi atlatmak için o paraya ihtiyacınız olacak yoksa borç almak durumunda da kalabilirsiniz.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek, alışveriş yüzünden küçük çaplı borçlarınız olacağına yorumlanmaktadır. Gereksiz harcamalardan kaçınmalı sadece ihtiyacınız doğrultusunda alışverişe çıkmanız yararınıza olacaktır.Şeftali ağacından şeftali koparttığınızı görürseniz çok yüklü borcun altına gireceğiniz anlamına gelmektedir. Ev veya araba kredisi çekebilir uzun vadede yüklü miktarda borç altına girebilirsiniz. Yüklü borç altına bir yakınınız tarafından da girebilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var.

Rüyada Kurumuş Şeftali Görmek

Rüyada kurumuş şeftali görmek, satın alacağınız pahada yüklü bir malda sorun yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Satın aldığınız maldan memnun kalmayacak iade etmek isteyecek paranızı geri talep edeceksiniz. Bu durum uzun bir süre alışveriş yapmaktan sizi alıkoyacak ve çekindirecektir.

Rüyada Şeftali Satın Almak

Rüyada şeftali satın almak, sağlığınızla ilgili iyi haberlere delalet eder. Küçük çaplı bir rahatsızlık geçireceğinize yorumlanır ve çok çabuk iyileşeceğiniz de öngörülür. Alternatif olarak bu rüya sağlığınız ilgili kötü gelişmelerin iyilikle sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Şeftali Satmak

Rüyada şeftali satmak, yakın arkadaşınızın sağlık sorunlarına işaret eder. Geçireceği bir rahatsızlık size üzecek ve maddi, manevi tüm desteğinizi sunacaksınız. Arkadaşınızın ailesinin sorumluluğunu almak isteyecek bir süre kol kanat germek isteyeceksiniz.


Rüyada Çürük Şeftali Yemek

Rüyada çürük şeftali yemek, arkadaşınızın geçireceği bir hastalığın sizi de etkileyeceğine rivayet eder. Yiyeceğiniz yiyeceklere dikkat etmeli ve buna bağlı olarak mide bağırsak rahatsızlıklarına karşı önlem almalısınız.

Referanslar

Auntyfly – Peaches Dream Dictionary

Dream Stop – Peach Dream Meaning and Interpretations

Sleep Culture – Peach Dream Interpretation and Meaning