Rüyada Saklanmak

İnsanlar sık sık rüya görür ve bu rüyaların içeriği çeşit çeşittir.Bu anlatacağımız rüyanın içeriği ise rüyada saklanmak. Rüyada saklanmanın tabirine hep beraber bakalım. Bu rüya arkadaşlarından ve diğer yakınlarından gizli iş çevirmek ve bu işlerin üzerini örtmek anlamına gelmektedir. Başka bir tabirde ise bundan sonra herkesin garip göreceği davranışlar sergilemeye başlayacağınız yönündedir.

Rüyada saklandığını gören kişi özgün davranışları olan, dürüst kimsedir. Bu toplumda daha farklı görünmesine yol açar. Değişik tavırları yüzünden dışlanabilir, alay konusu olabilir. Ama ne olursa olsun bu kişi halk tarafından sevimli görülen bir kişidir. Rüyada saklanmak böyle tuhaf kişilik özelliklerine ve böyle tuhaf davranışlara yöneleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Saklanmak Ne Anlama Gelir

Rüyada saklanmak, dış dünyadan gizlemeye çalıştığınız iç hislerinizin veya duygularınızın taklididir. Ayrıca, başkalarıyla olan ilişkilerinizin doğruluğunu sindirmek için hazır olmadığınız anlamına gelir. Bu rüyalar aynı zamanda belirli bir durumda yakın geleceğinizi öngören bir astroloji duygusuna sahiptir. Öte yandan bu rüyalar sevdiklerinize bir gerçeği göstermeye hazır olduğunuzu da ifade edebilir.Rüyada Kendinizi Saklanırken Görmek

Rüyada kendinizi saklanırken görmek, hayatınızı değiştirme kapasitesine sahip olduğunuzu hatırlatmak için uyarıcı anlam içermektedir. Ayrıca da rahatsız edici bir gerçekle yüz yüze olmaktan artık çekinmeyeceğiniz bir durum da yaşayabilirsiniz. Bu rüya gerçek hayatta sorumlu hissetmek istediğiniz gizli bir meseleyi de içerebilir.

Rüyada Başkasını Saklanırken Görmek

Rüyada başkasını saklanırken görmek, güvensiz olduğunuzu ve korunmaya çalıştığınızı ifade eder. Gerçek hayatta ufak tefek hatalarınızın gün yüzüne çıkmasını istemiyor bu nedenle de hiç kimseyle samimi olmak istemiyorsunuz. Bir süre sonra yalnız başına kalmaktan gerçekten çok yorulacaksınız fakat hayattaki korkularınız her zaman daha ağır basacak.

Rüya Birisinin Sizden Saklandığını Görmek

Rüyada birisinin sizden saklandığını görmek, bilinçli veya bilinçsiz olarak birine bir zararınız dokunduğu anlamına gelmektedir. Zararsız olduğunu düşündüğünüz ve yaptığınız birkaç dedikodunun dallanıp budaklandığını üzülerek göreceksiniz. Sebebiyet verdiğiniz bu durumu toparlamak adına birkaç küçük girişimde bulunacak ama başarılı olamayacaksınız. Çünkü iş işten geçmiş ve konu tüm çevrenize çok çabuk yayılmış olacaktır.


Rüyada Birisinden Saklanmak

Rüyada birisinden saklanmak, ortaya çıkmasını gereken önemli bilgileri saklayacaksınız anlamına gelir. Kendiniz korumak için gerçekleri örtbas etmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda çok sevdiğiniz birisinin bir sırrını da ne pahasına olursa olsun saklıyor ya da saklayacak olabilirsiniz. Karşı tarafa bu güveni veriyor olmanız sizinle daha fazla sırrını paylaşıyor anlamına gelmektedir. Bu durum bir süre sonra çok fazla yormaya başlayacak ve durumun altına ezildiğinizi hissedeceksiniz.

Rüyada Duygudan Saklanmak

Rüyada duygudan saklanmak, birisiyle ilgili cinsel duygularınızın farkındasınız ve duygularınızı saklamaya çalışıyorsunuz fakat bunda çok da başarılı olamıyorsunuz anlamıma gelir.

Rüyada Tehlike Anında Saklanmak

Rüyada tehlike anında saklanmak, dışsal durumlar tarafından tehdit ediliyorsunuz anlamına gelir. Gerçek hayatta korku hissediyor ve kendinizi koruma içgüdüsüne engel olamıyorsunuz. Yakın zamanda karşılaştığınız birkaç durum neticesinde kendi içinize kapanmanız söz konusu olabilir. Arkadaş edinmekten ve sosyalleşmekten bir süre uzak kalmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Tavan Arasına Saklanmak

Rüyada tavan arasına saklanmak, gerçek hayatta başkalarından kaçma isteğine işaret etmektedir. Gündelik hayattan zevk almıyor ve kendinizi depresyonda hissediyorsunuz. Bir an önce bu depresif halinizden kurtulmalı ve yaşama sevinci ile dolmalısınız.