Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek gücünüzü kaybettiğinize yorumlanır.Sizi baskı altına almış birine alamet eder. Bu rüya aynı zamanda kötü düşüncelerden kendinizi arındırmak istediğinize, kötü alışkanlıklardan uzaklaşmaya tabir olunur.

Birinin saçını kestiğini görmek çok ısrarcı olmaya, düşüncelerinizi zorla kabul ettirmek istediğinize delalettir. Rüyada saçınızı kestirmek iş yerinde bir arkadaşınızın iftirası nedeni ile saygınlığınızı yitirmeye de tabir olunur. Bir rakibinizin saçını kestirdiğini görmek ise onu mağlup etmek için elinize fırsat geçeceğine ve sonunda başarılı olacağınıza delalet eder.

Saç şeklini olduğundan farklı bir tarzda görmek ise değişikliğe olan iştahınıza delalet eder. Erkek kendini uzun saçlı görür ise yaşayacağı kedere ve üzüntüye tabir olurken kadın aynı rüyayı görürse kısmetinin açılacağına delalettir. Rüyada saçın uzaması bolluğa ve berekete tabir olunur.


Rüyada Saç Kestirmek Ne Anlama Gelir

Rüyada saçını kazıtmak çevresi tarafından kötü hatırlanmaya ve çağırılmaya delalet eder. Rüyada saçınızı tarayan bir kimse görmek hayırlı bir kısmete, maddi bir güce tabir olunur.

Rüyada saçınızı yıkamak ise günahlardan uzaklaşmaya, arınmaya ve çevrenize karşı sevilen bir kimse olmaya delalet eder. Rüyada saçınızın dökülmesi bolluk ve bereketin azalmasına, itibar kaybına yorumlanır.

Rüyada saçlarını güzel ve bakımlı gören kimse yakın çevresinden bir kişi tarafından iyilik görür. Rüyada örülmüş saç görmek yapacağınız birikime tabir olunurken, dağınık saç vaktini boşa harcayan bir kimse olduğunuza alamettir.

Kıvırcık saç aşk hayatında seveceği bir kimse ile karşılaşmaya tabir olunur. Düz saç ise makama, şan ve şöhrete alamet eder. Rüyada saçın renginin solması kaybolacak olan maddiyata işarettir.

Rüyada saçlarını beyazlamış olarak görmek hastalığa ve ayrılığa delalet eder. Rüyada kırmızı saç görmek ise şan ve şöhrete haber verir. Rüyada saçlarının çoğaldığını gören kimse maddi olarak refaha erer, bolluk bereket içinde yaşar.

Rüyada takma saç görmek yanlış anlaşılacağınız bir olayın yaşanacağına ve bundan dolayı sıkıntı çekeceğinize tabir olunur. Rüyada saçınızın yandığını görmek ise daha temkinli olmanız gereken bir döneme girdiğinize delalet eder. Rüyada saç tokası görmek güzel bir kısmete delalet ederken hamile kimse için kız çocuğunun habercisidir.


Özet
Rüyada Saç Kestirmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Saç Kestirmek
Rüya Tabiri
Rüyada saç kestirmek gücünüzü kaybettiğinize yorumlanır. Sizi baskı altına almış birine alamet eder.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.