Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, saçın şekline göre tabir edilir.


Eğer örgü saç gördüyseniz bu kafanızın karmaşık olduğuna, kararsızlığa alamet eder. Eğer saç şeklinizde radikal bir değişiklik yaptığınızı gördüyseniz bu gerçek hayatta da önemli değişiklikler yaşayacağınıza delalettir.

Uzun saç görmek karara varmadan önce uzun uzun düşündüğünüze delalet eder. Bir plan üzerinde yoğunlaştığınıza ve düşüncelerinizin ilerlemenizin önüne geçmeye başladığına yorumlanır. Bu harekete geçmeye korktuğunuza da tabir olunur. Kısa saç ise hayat tarzınızın kötü yönde değişeceğine alamettir.

Saç görmek eğer uzun ise karara varmadan önce uzun uzun düşündüğünüze delalet eder. Bir plan üzerinde yoğunlaştığınıza ve düşüncelerinizin ilerlemenizin önüne geçmeye başladığına yorumlanır. Bu harekete geçmeye korktuğunuza da tabir gücünüzü kaybetmeye delalet eder. Bu rüya istemediğiniz durumlardan kaçmaya da yorumlanır.

Rüyada saçınızı taradığınızı ya da şekil verdiğinizi görmek ise yeni bir düşünce ya da görünüm içerisine girmeyi düşündüğünüze delalet eder. Bu rüya kişisel görünüşünüzden hoşnut olmadığınıza yorulur.

Saçınızın döküldüğünü görmek ise yaşlandığınız düşünmeye ve çekiciliğinizi yitirdiğinizi sanmaya delalettir. Bu rüya aynı zamanda eski kudretinizde olmadığınızı da işaret eder. Bu rüya kendimizi güçsüz hissetmeye de tabir olunur.

Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir

Bir kimsenin saçınızı kokladığını görmek ise sizi arzulayan birinin varlığına işarettir. Rüyada birinin saçlarını okşadığınızı görmek o kişi ile duygusal bağ kurmak istediğinize, onu korumaya çalıştığınıza alamettir.Rüyada saçların rüzgârda dalgalanması ise içinizden taşan bir duygu halinde olmaya, coşkuya tabir edilir. Siyah saçlı birini görmek gizeme tabir olunurken, kendi saçınızı siyaha boyatmak ise kimliğinizi ve gerçek kişiliğinizi sakladığınıza delalet eder.

Saçınızdan böcek çıkması kafanızı karıştıran bir durumla karşı karşıya olduğunuza delalet eder. Ufak bir meseleyi büyüttüğünüz anlamı da taşır. Rüyada saç kurutma makinesi görmek düşüncelerinizden kurtulmanız gerektiğine ve yeni bakış açısına ihtiyacınız olduğuna delalet eder.

Rüyada saçınızı kestirdiğinizi görmek gücünüzü kaybettiğiniz hissine kapılmaya ve adaletsiz eleştirilere uğramaya delalet eder. Rüyada berber ya da kuaför görmek fikirlerinizi başkalarına empoze etmek istediğinize, imajınız ile ilgilenmeye başladığınıza delalet eder.

Rüyada berber ya da kuaför olduğunuzu görmek ise değişiklik yapmak için hazır olduğunuza işarettir. Fakir bir kimsenin rüyada saç görmesi alacağı borç neticesinde refaha ereceğine delalet eder. Zengin bir kimse saç görürse yatırım yapacağı anlamını taşır.

Rüyada saçlarınızı dalgalı şekilde görmek mevki kazanmaya ve terfi almaya alamettir. Sarı saçlı olduğunuzu görmek kötü bir işe gireceğinize, kahverengi saç ise şansınızın açılacağına delalettir.