Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek, kendi kendinizi sınırlandırmayı ve gerçek hayatta da zamanın geçişini ifade etmektedir.Kendi yaşamınıza dair yaklaşımınıza, kendinizde bulduğunuz eksikliklere karşı kurallarınıza ve bazı durum, nesne veya olaylara karşı aşırı bağımlılığınıza yönelik anlamlar içermektedir. Ayrıca da bu rüya kaosun ortasındaki düzeni ve hassaslığı ifade etmektedir. Saatin amacı, zamanın geçişini işaret etmek olduğundan, herhangi bir saat rüyası da zamanı referanslar.

Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kol saati takmak, bir nesne veya kişiye karşı duyduğunuz istek ve arzunuz doğrultusunda hareket ettiğinize yorumlanmaktadır. Fakat bu isteğe yönelik çabalarınızın boşa olduğunu düşünüyor ve üzülüyorsunuz.

İsteğiniz ve hedefiniz doğrultusunda cesur olmanız gereken durum ve zamanlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal bir halde zamanınızın boşa geçtiğini düşünüyor ve risk almak için hiçbir atakta bulunmuyorsunuz. Korkunuzu yenmeli ve istediğinizi almak için çok zaman geçmeden hareket etmelisiniz.

Rüyada Kırık Saat Görmek

Rüyada kırık saat görmek, gerçek hayatta büyük çaba sarf ettiğiniz bir iş veya durum ile ilgili boşa kürek çektiğiniz anlamına gelir. Fayda sağlayıp sağlamayacağınızı öngörmeden işe girişmeniz sizin zararınıza olacak ve gereksiz yere boşa vakit harcamanıza neden olacaktır. Zamanınızın her bir anı çok değerli olup bunun farkına varmanız faydasız işlerle uğraşmanıza mâni olacaktır.

Rüyada Durmuş Saat Görmek

Rüyada durmuş saat görmek, kişisel gelişiminizin durduğunun işaretidir. Bazı duygusal engellerin üstesinden gelmeniz gerekmektedir. Günlük yaşantınızın yoğunluğunda boğuluyor olabilir, kişisel olarak kendinizi hiçbir şey katmayan işlerle uğraşmak zorunda kalıyor olabilirsiniz.

Rüyada Antika Bir Saat Görmek

Rüyada antika bir saat görmek, geçmişte yaşamış olduğunuz bir olay günümüzde tekrar gündeme gelebilir ve durum sizin için rahatsız edici bir hal alabilir. Geçmişte yaşadığınız bu olaydaki şahıs ile tekrar bir araya gelmek zorunda kalabilirsiniz ve üzülebilirsiniz. Bu durumun kısa bir zaman süreceğini unutmamalı ve üstesinden başarıyla gelebileceğinizi düşünmelisiniz. Geçmiş geçmişte kaldı, bu nedenle sizi üzen durum ve olaylar da artık geçmişte kalmış demektir.


Rüyada Saat Çalmak

Rüyada saat çalmak, başkasının hayatına özendiğinize, o kişinin hayatına

Ve imkanlarına sahip olmak istediğinize yorumlanmaktadır. Bu kişi yakın çevrenizden biri hatta ailenizden biri olabilir. Bu istek aynı zamanda bir hayranlık göstergesidir. O kişinin hayatına ve başarılarına gıpta ile bakıyor ve takdir ediyorsunuz.

Rüyada Guguklu Saat Görmek

Rüyada guguklu saat görmek, hayatınıza burnunu sokan ve öğrendiği sırları çevresine anında yayan kötü kalpli bir kişiye yorumlanmaktadır. Bu işinin dedikoduları size büyük zarar verebilir ve bu yapanın o kişi olduğunu bile fark etmeye bilirsiniz. Evinize soktuğunuz ve sırlarınızı paylaştığınız kişileri iyi değerlendirmeniz zarar görmenizi engelleyecektir.

Rüyada Saat Kaybetmek

Rüyada saat kaybetmek, başarısızlık anlamını taşımaktadır. Büyük paralar yatırdığınız bir projeniz istediğiniz gibi gitmemiş olabilir ya da değer kazanacağını düşündüğünüz bir nesnenin tam tersine değer kaybettiğini görebilirsiniz. Yararınız olmamakla birlikte büyük kayıplarınız da olmayacaktır. Eğer rüyada kaybettiğiniz saati bulduğunuzu görürseniz olumsuz giden bu durumu olumlu yöne çevireceksiniz anlamını taşır.Referanslar

Dreams Cloud – Watch Dream Meaning

Auntyflo – Watch Dream Interpretation