Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak, rüyayı gören kişinin, iş ve aile hayatında çok kötü durumlar ile karşılaşacağına delalet eder.Rüyada saat almak, rüyayı gören kişinin çok büyük sorunlar yaşayacağına alamettir. Eğer bu sorunlar ile karşılaşmamak istemiyorsa çok önceden tedbir alması gerektiğine işarettir. Alacağı tedbirler sayesinde çok büyük zararlara uğramaktan ve iş hayatında yaşadığı bu sıkıntılı ve üzücü durumdan kurtulacağına tabir edilir.

Yine rüyada saat almak rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor zamanlar yaşayacağına, var olan sorunlarının üzerine yenilerinin ekleneceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötüye gideceğinden dolayı çok büyük zarara uğrayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine delalet eder.

Rüyada Saat Almak Ne Anlama Gelir

Rüyada saat hediye almak rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanacağına alamettir. Yine çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyada saat satın almak rüya sahibinin, etrafındaki insanlar ile birlikte bir çıkış yolu arayacağına delalet eder. Bu çıkış yolunu bulduktan sonra yürürlüğe sokarak çok güzel işler gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada ölüden saat almak iş hayatında karşılaşılan sorunlardan dolayı hiçbir destek görülmeyeceğine işaret eder. Yine yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, aksine işe neredeyse köstek olacağına işaret eder. Rüyada çalar saat almak iş hayatında rüya sahibinin işinden bıktığına ve bu yüzden başka bir iş aradığına alamet eder.