Rüyada Rüzgar

Rüyada rüzgar, çok yakında yaşayacağınız yaşam değişikliklerini simgelemektedir.


Rüyada Rüzgar Ne Anlama Gelir

Yaşantınız kökten değişebilir, rüzgarın kuvvetine göre küçük değişikliklerin yanı sıra ev, iş hatta ülke değişikliğinin de habercisi olabilmektedir. Bu rüyada rüzgarın ne kadar kuvveti olduğunu hatırlamak çok önemlidir. Bu detay rüyanın tam olarak yorumlanabilmesi için anahtar rolü oynamaktadır. Kuvvetli ya da hafif oluşu geçireceğiniz değişikliğin ya da alacağınız hasarın boyutları konusunda ipuçları vermektedir. Büyük bir yol ayrımında olabilirsiniz. Hangi yolu seçeceğinizi ya da kime güveneceğinizi kestiremiyor olabilirsiniz.

Rüyada Kuzeyden Esen Rüzgar

Rüyada kuzeyden eser rüzgar, kariyerinizde zor bir süreçten geçeceğiniz anlamını taşımaktadır. Bu zorluklara karşı hazır olmanız ve mücadele için elinizden gelenin fazlasını yapmanız alabileceğiniz hasarı azaltacaktır. İş arkadaşlarınıza fazla güvenmemeniz ve bu doğrultuda hareket etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu kişilerin sizin arkanızdan iş çevirdiğinizi fark edecek ve bundan sonra yaklaşımınıza çeki düzen vereceksiniz demektir. İş ahlakı ile ilgili muhabbetlere girmemeli, samimi olmamalı ve sadece işinizi yapmaya odaklanmalısınız.

Rüyada Hafif Esen Rüzgar

Rüyada hafif esen rüzgar, uzun zamandır gelmesini beklediğiniz bir fırsat için biraz daha sabırla beklemeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Gerçekleşmesi için uzun zamandır çabalıyor ve bekliyor olabilirsiniz fakat gerçekleşmesi için biraz daha beklemeniz gerekmektedir. Çabalarınızın boşa gideceğini ve artık gerçekleşmeyeceğini düşünüyorsanız eğer yanılıyorsunuz. Kendinizi boşu boşuna üzmeyiniz. Her şeyin bir yeri ve doğru zamanı olduğunu düşünün ve ihtiyacınız olan tam zamanında sizin iyiliğiniz için vuku bulacağına güvenin.


Rüyada Yüz Acıtan Rüzgar

Rüyada yüz acıtan rüzgar, yardıma muhtaç olduğunuz bir zamanda yardımını istediğiniz bir akrabanızın ya da arkadaşınızın ihanetini yaşayacaksınız anlamına gelmektedir. Çevrenizdeki kişilere çok fazla güveniyor olabilir ve sizin onlara yardım ettiğiniz gibi onların da size yardımcı olacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat tam da ihtiyacınız olan bir zamanda istediğiniz yardım talep ettiğiniz arkadaşınızdan gelmediği zaman fazlasıyla üzüleceksiniz demektir. Yüzünüze gülen insanları çok yakın dostunuz sanma gafletinde bulunmamanız gerekmektedir. Çünkü yakınınız sandığınız bu kişiler gerçekten ihtiyacınız olan bir anda yanınızda olmayı istemeyecekler size ihanet edeceklerdir.

Rüyada Çok Kuvvetli Rüzgar

Rüyada çok kuvvetli rüzgar, değişimin yalnızca fiziksel olarak değil, aynı zamanda içsel olarak da sizi etkileyeceği anlamına gelmektedir. Dünyaya bakış açınız, insanlara karşı tutumunuz, değer sisteminiz, öncelikleriniz, çevrenize karşı olan algınız tamamen değişecek anlamına gelmektedir. Fakat yaşayacağınız bu köklü değişim her yönden sizi zenginleştirecek ve tamamlayacaktır. Kendinizi tamamen yenilenmiş, tamamlanmış hissedebilirsiniz. Bu dönemde bakış açınızın değişmesi için kıvılcımı ateşleyen yeni tanıştığınız biri olabilir ve fikirlerinden fazlasıyla etkilenmiş olabilirsiniz. Yaşantınızı köklü şekilde değiştirmek isteyebilir, yalın bir hayatı seçebilir fazlalıklarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Maddiyatı geri plana atabilir, maneviyatınızı parlatacak organizasyonlara katılabilirsiniz.

Referanslar

Dreamlandia, 2018