Rüyada Rüya Görmek

Rüyada rüya görmek, günlük rutin işlerinizde dikkatsizliğe düştüğünüz anlamına gelmektedir.Hayatınızla ve kendi kişisel gelişiminizle ilgili gereken özeni göstermiyor olabilir ve karşılaştığınız pürüzleri çözmek yerine geçiştirmeniz daha büyük sorunların doğmasına sebebiyet veriyor olabilir.

Bu rüya aynı zamanda gerçek hayatta kabul etmek istemediğiniz duygularınızı gizlemek istediğinize de yorumlanmaktadır. Bununla birlikte bu rüya esnasında yüne rüya görürken gördüğünüz rüyayı hatırlıyorsanız eğer gerçek hayatta sizin için çok önemli bir ip ucu yakalayabilirsiniz demektir.

Rüyada Rüya Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada çok derin uykudayken rüya gördüğünüzü görmek, gerçek hayatta birinden ya da bir durumdan kaçtığınız anlamına gelmektedir. Bilinçaltınız bu kişiyi ya da durumu ret etmekte ve bu olumsuz durum sizin günlük yaşantınızı da olumsuz yönden etkilemektedir.

Bu kişinin içten içe size karşı uyumsuz olduğunu hissediyor olabilir fakat dile getirmiyor olabilirsiniz. Bu kişiden sezinlediğiniz olumsuz duygular sizi fiziki olarak etkilemese bile ruhsal olarak kendinizi huzursuz hissediyor olabilirsiniz.

Rüyada Tanıdığınız Birinin Rüya Gördüğünü Görmek

Rüyada tanıdığınız birinin rüya gördüğünü görmek, yakın çevrenizden birisi için endişelendiğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişinin çevresindeki kendisini etki edebilecek kötülükleri fark edemediğini düşünüyor olabilir ve bu nedenle endişeleniyor olabilirsiniz.

Müdahale etmek isteyecek fakat dirençle karşılaşacaksınız. Bazen insanların hayatlarına müdahale etmenin onların iyiliği için olmayabileceğini hatta onlar için kötü sonuçlar da doğurabileceğini unutmamak gerekir.


Rüyada Kötü Rüya Görmek

Rüyada kötü rüya görmek, gerçek hayatta üstünü örttüğünüz ve çözüm yoluna gitmediğiniz bir sıkıntının tekrar gün yüzüne çıkmakta olduğunun habercisidir. Bilinçaltınızda zaten bir gün bu duruma geleceğini hissediyor olabilirsiniz fakat bu durumu sürekli olarak ertelemekten de alıkoyamıyor olabilirsiniz. İçten içe inceldiği yerden de kopsun o zaman müdahale ederim düşüncesi içerisinde de olabilirsiniz. Her şekilde de bu durum zarar görmeden atlatamayacaksınız demektir.

Rüyada İyi Hissettiğiniz Bir Rüya Görmek

Rüyada iyi hissettiğiniz bir rüya görmek, hayatınızda yoluna koyduğunuz şeylerin huzurunu yaşıyorsunuz anlamına gelmektedir. Zor zamanlardan geçmiş olabilir, hayatınızı düzene sokmak için bir sürü badireyi atlatmak için mücadele vermiş olabilirsiniz. Tüm sorunları aştıktan ve hayatınızı yoluna koyduktan sonra artık derin bir oh çekebilir ve yolunuza iç huzurunuzla birlikte devam edebilirsiniz.

Rüyada Saklandığınız Bir Rüya Görmek

Rüyada saklandığınız bir rüya görmek, hayatını alt üst ettiğiniz birinin var olduğu anlamına gelmektedir. Bu kişinin hislerine karşılık vermemiş olabilir ve bu nedenle istemeden de kalp kırmış olabilirsiniz.

Ya da size akıl danışan biri olabilir ve bu kişiyi istemeden de olsa yanlış yönlendirmiş olabilirsiniz ve bu nedenle o kişinin yüklü bir miktar para kaybetmesine sebebiyet vermiş olabilirsiniz. Yaşadığınız bu durumlar sizi o kişiden kaçmaya zorlamakta ve iletişim istemediğinize yorumlanmaktadır.