Rüyada Rüya Anlatmak

Rüyada rüya anlatmak, günlük rutin işleriniz ile ilgili ipuçları vermektedir.


Rüyada Rüya Anlatmak Ne Anlama Gelir?

Gerçek hayatta sürekli karşılaştığınız fakat göz ardı ettiğiniz bir durum olabilir ve iç benliğiniz size bunun farkına varmanız için birtakım uyarılar gönderiyor olabilir. Aynı zamanda bu rüya kabul etmek istemediğiniz duygularınızı da gizleyemediğiniz ve bu nedenle bir çıkar yolu aradığınız anlamına gelmektedir. Kendi kendine kabul etmeniz ya da bir çıkar yol bulup sonlandırmanız gereken durumlar olabilir. Siz bu durumları sürekli erteleyerek daha büyük sıkıntılar oluşmasına olanak sağlıyor olabilirsiniz. Hayatınızdaki bu küçük pürüzler siz ne kadar önemsemeseniz de daha büyük sıkıntılara yol açabilir ve sizi derinden sarsabilir.

Rüyada Heyecanla Rüya Anlatmak

Rüyada heyecanla rüya anlatmak, gerçek hayatta size gerçekten heyecan verecek bir gelişme ile karşılaşacaksınız anlamına gelmektedir. Mevcut sıkıntılarınız için bir çözüm yolu olacak gelişmeler yaşanabilir ve siz bu durum gelişimi için kendinizi çok heyecanlı hissedebilirsiniz. Kendi kişisel gelişiminiz için yeni bir okul ya da iş imkânı oluşabilir ve siz kabul ederek yeni bir dünyaya merhaba demek isteyebilirsiniz.

Rüyada Ağlayarak Rüya Anlatmak

Rüyada ağlayarak rüya anlatmak, içinden çıkamadığınız ve kendinizi kapana kısılmış gibi hissettiğiniz durumların mevcut olduğu anlamına gelmektedir. Gerçek hayatta bu durumun sizin üzerinizde henüz olumsuz etkileri baş göstermemiş olsa bile bu rüya artık aksiyon almanız için size uyarıcı anlam içerir. Sizi şu an için rahatsız etmeyen fakat ileride büyük sorunlara yol açabileceğini düşündüğünüz fakat ya olmazsa diyerek üzerinde durmadığınız durumların bir an önce ayırdına varmanız gerekmektedir.


Rüyada En Yakın Arkadaşınıza Rüya Anlatmak

Rüyada en yakın arkadaşınıza rüya anlatmak, çevrenizde çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın sorunlarla boğuldu ve size danışarak akıl almak istediği anlamına gelmektedir. Bu kişi ilk başta kendi kişisel sıkıntılarıyla sizi sıkmak istemeyebilir ve bir süre tek başına mücadele etme yoluna gidebilir. Fakat size danışarak olayların çözülmesi için bir adım atacak ve sizden aldığı doğru akıl ile hareket ederek sıkıntılarının üstesinden gelebilecek demektir.

Rüyada Ailenizden Birine Rüya Anlatmak

Rüyada ailenizden birine rüya anlatmak, aile içerisindeki sıkıntılara işaret etmektedir. Henüz dile getirilmemiş fakat aile fertleri içerisinde sıkıntıya neden olan birtakım durumların olduğu anlamına gelir. Şu an için henüz dile getirilmemiş olsa bile gözle görülür bir gerginliğin olduğunu hissedebilir ve bu nedenle ailenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu huzursuz ortamın nedeni siz olmadığınız için olayları dışarıdan izleyebilir ve çözülmesi için akılcı öneriler sunarak sona ermesini sağlayabilirsiniz.

Referanslar

Dreamstop, 2018