Rüyada Ruj Sürmek

Rüyada ruj sürmek, yalanlar, aldatmacalar ve yarı gerçekleri ifade etmektedir.Bu rüya samimiyet eksikliğinin ve sadakatsizliğin sembolü olmakla birlikte karşınızdaki kişilere takındığınız tavırlar ve gerçek hisleriniz hakkında ipuçları vermektedir. Kendi değerinizi başkalarından üstün tutuyor olabilir, onlardan daha fazla değer görmeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada Ruj Sürmek Ne Anlama Gelir

Rüyada aynaya bakarak ruj sürmek, kendinizi üstün gördüğünüz anlamına gelmektedir. Çevrenizdeki kişilerden her bakımdan daha iyi, daha güzel ve daha zeki olduğunuzu düşündüğünüze işaret etmektedir. Bu durum zaman zaman sizi çevrenizdeki gerçeklerden alıkoymaktadır. Kendinize güveniniz yükselse de bu durumun sizi olumsuz yönde etkilemesine izin vermemeniz gerekmektedir. Bu durum sizde gereksiz gurur ve küstahlık yapabilir. Sizin için standartlarınızı kaybetmeniz veya azaltmanız imkansızdır görüşünü iyice benimsemiş durumdasınız.

Rüyada Bir Erkeğin Ruj Sürmesi

Rüyada bir erkeğin ruj sürmesi, gülünç duruma düşme korkusu yaşadığınız anlamına gelir. Aynı zamanda kurban olmaktan da korkuyor ve bu nedenle cesaretinizi kırıyorsunuz demektir. Uzun süredir kalabalık toplumlardan kaçınıyor olabilir ve kendinize uygun gördüğünüz bir maskenin altında saklanıyor olabilirsiniz. Hayattan ve başınıza gelebilecekten korkarak yaşamak sizi bir süre sonra hayattan zevk alamaz hale getirecektir. Gücünüzü ve cesaretinizi toplamanız gerekmektedir.


Rüyada Dudağınızın Kenarlarına Taşırarak Ruj Sürmek

Rüyada dudağınızın kenarlarına taşırarak ruj sürmek, kıskançlığa ve çevrenizdekilere gıpta ettiğinize işaret etmektedir. Aşağılık kompleksiyle hareket edebilir ve sergilediğiniz tüm eylemler gerçek sizi yansıtmayabilir. Kendinizi olmadığınız biri gibi göstermek için harcadığınız efor bir süre sonra sizi fazlasıyla yıpratabilir ve artık çevrenizdekiler için inandırıcılığını yitirmeye bağlayabilir. Foyanızın ortaya çıkmasını istemiyorsanız bir an önce bu hareketlerinize bir son vermeniz gerekmektedir.

Rüyada Birine Sürmesi İçin Ruj Vermek

Rüyada birine sürmesi için ruj vermek, çevrenizdeki bir kişinin fayda sağlayacağı bir şeyi kendi çıkarlarınız doğrultusunda gelişmesi için vazgeçirmek istediğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişiyi yanıltmak için çeşitli yalanlar söyleyebilir ve gerçekleri çarpıtmak isteyebilirsiniz. Akat şunu da unutmamalısınız ki kendi çıkarlarınız için uğraştınız bu durum ne kadar efor sarf etseniz de sizin yararınıza sonuçlanmayacaktır.

Rüyada Birinden Sürmek İçin Ruj Almak

Rüyada birinden sürmek için ruj almak, bir arkadaşınız için arabulucu olacaksınız anlamına gelmektedir. Bu kişi için başkalarıyla bir araya gelebilir ve olumlu yönlerini anlatarak onu seçmeleri yönünde başarılı bir politika izleyebilirsiniz. Sizin katılımınız ve desteğinizle arkadaşınız için olumlu sonuçlar alacaksınız.


Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüyada kırmızı ruj sürmek, cinsel hayatınızın aktifliğine dikkat çekmektedir. Keyif verici çeşitliliğe girme hevesi içerisinde olabilirsiniz. Aynı zamanda uzun süredir dikkatini çekmeye çalıştığınız karşı cinsten birini baştan çıkarma şansını elde edebileceğiniz anlamına da gelmektedir. Fakat dikkat etmeniz gerekmektedir çünkü karşı taraf ilişkiye devam edip etmeme konusunda sizinle aynı görüşme olmayabilir.

Rüyada Şeffaf Ruj Sürmek

Rüyada şeffaf ruj sürmek, yalnızca kalpten istediğiniz bir şey için kendinize hedef belirlediğiniz ve bu hedef doğrultusunda hareket ettiğiniz anlamına gelmektedir. İsteğinizi gerçekleştirmek adına çok çalışmakta ve olumsuzluklara karşı tamamen gardınızı alarak yılmadan devam etmektesiniz. Bu durumu gerçekleştirirken ne kendinizden ödün veriyorsunuz ne de çevrenizdekilere bir rahatsızlık veriyorsunuz. Bu nedenle istediğinizi elde etmeniz çok yakındır.

Rüyada Ruj Satın Aldığınızı Görmek

Rüyada ruj satın aldığınızı görmek, sevdiğiniz birini baştan çıkarmak için çekiciliğinizi ortaya atmak ve artık eyleme geçmek istediğiniz anlamına gelmektedir. Şimdiye kadar kendinizi göstermek adına yaptığınız hiçbir şeyin faydasını görmemiş olabilirsiniz. Fakat bu durum sizi yıldırmaya yetmeyecek ve farklı yollar deneme yoluna gideceksiniz.