Rüyada Ruj Görmek

Rüyada ruj görmek, romantik bir karşılaşma için hazırlığı sembolize etmektedir.Gelecekte yaşayacağınız ve ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki için tüm olumlu tesadüf ve fırsatların sizin iyiliğiniz için bir araya gelmeye başladığı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu rüya reddedilme korkusunun üstesinden gelmeye ve kendinize olan güveninizi kazanmaya çalıştığınız anlamına da gelebilmektedir. Dış görünüşünüz sizin için önemli bir simge olabilir ve bu nedenle çekici görünmek arzusu içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada renksiz ruj görmek, karşınızdaki kişinin güvenini kazanma yönünde çaba sarf ettiğiniz anlamına gelmektedir. Geçmişte yapmış olduğunuz bir hata ne kadar saklamaya çalışsanız da gün yüzüne çıkabilir ve karşınızdaki kişinin size olan güvenini yitirmesine sebep olabilir. Bu güveni tekrar kazanmak için uzun süre uğraş vermek zorunda kalabilir, değiştirip sadeleştirdiğiniz yaşantınızı kanıt olarak göstermek zorunda kalabilirsiniz.


Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada kırmızı ruj görmek, şehvet ve cinsellik anlamına gelmektedir. Artan cinsellik duygusuna ve kendinizde hissetmek istediğiniz cinsel yönden çekici olma arzusuna işaret etmektedir. Karşı tarafın ilgisini çekmek isteyebilirsiniz ve bu doğrultuda dürtülerinizle yola çıkarak aslında niyetinizi çok belli edebilirsiniz. Bununla birlikte çok da istekli gözükmeden hareket etmeniz çevrenizdeki itibarınızı korumanız yönünden sizin lehinize olacaktır.

Rüyada Kırılmış Ruj Görmek

Rüyada kırılmış ruj görmek, dış görünüşünüz ile ilgili rahatsız olduğunuz bir yeriniz olduğu anlamına gelmektedir. Estetik operasyon geçirmek istiyor olabilir fakat bu durumdan oldukça korkuyor olabilirsiniz. Yakın zamanda estetik operasyonlarını inceliyor olabilir, tavsiyelere ve referanslara kulak kabartıyor olabilirsiniz. Cesaretinizi toplayarak istediğiniz işlemi gerçekleştirmeniz zaman alacaktır.


Rüyada Yerde Ruj Görmek

Rüyada yerde ruj görmek, hayatınızda güzel tesadüflerle karışılacaksınız anlamına gelmektedir. Karşı cinsten biriyle hiç ummadığınız bir yerde bir araya gelebilir ve romantik hisler hissedebilirsiniz. Bununla birlikte hisleriniz karşılıklı olacak ve uzun soluklu bir ilişkinin temelini atmış olacaksınız. Fazlasıyla sevgi dolu hissedeceğiniz günler çok yakın.

Rüyada Bitmiş Ruj Görmek

Rüyada bitmiş ruj görmek, reddedilme korkusu yaşadığınız anlamına gelmektedir. Çevrenizde duygularınızı açıklamak istediğiniz biri olabilir ve duygularınıza karşılık vermemesi durumunda ne yapacağınız konusunda bir fikriniz olmayabilir. Bu korkuyla birlikte karşı tarafa açılma konusunda tereddütler yaşıyor olabilirsiniz. Hislerinizi ifade konusunda nasıl başlayacağınız ya da alacağınız karşılıktan korkmanız süre bakımından size dezavantaj sağlamaktadır. Bu süre zarfında siz ha bugün ha yarın derken bir başkası o kişinin kalbini çalabilir bu nedenle hızlı olmanız gerekmektedir.