Rüyada Rol Yaptığını Görmek

Rüyada rol yaptığını görmek, gerçek hayatta olmadığınız biri gibi davrandığınıza işaret eder.Çevrenizin bu davranışlarınızın farkında olduğuna ve bu nedenle sizden uzaklaştığına delalettir.

Rüyada Rol Yapmak Ne Anlama Gelir

Rüyada rol yapmak, yalan ile ilişkilendirilir. Rüyada içinde bulunduğunuz mekân ve durumlar rüyanın anlamını genişletir. Yalan söyleyen siz olabilirsiniz ya da sizi aldatmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada Tiyatro Sahnesinde Rol Yapmak

Rüyada tiyatro sahnesinde rol yapmak, gerçek hayatta çevrenizden sakladığınız bir sırrınızın olduğu ve bu sırrı gizleyebilmek için yalan söylediğiniz anlamını taşımaktadır. Bu durum sizin için yıpratıcı olmakla birlikte büyük zararlar vermektedir. Sakladığınız sırrın boyutuna göre size vereceği zarar da değişkenlik gösterebilir.

Şunu iyi tartmamız gerekir; yalan söyleyerek güven yitirmenize değecek bir durum mu? Sırrın vereceği zarar ile yalan söylemenin vereceği zarar nasıl olur? Unutmamanız gerekir ki hiçbir yalan sonsuza kadar var olmaz. Bu nedenle ya en başından yalan söylememeyi tercih etmeli ya da söyleniş iseniz bir an önce gerçeği itiraf etmeli ve zamanın iyileştirici gücüne güvenmelisiniz.

Rüyada Televizyon Filmi İçin Rol Yapmak

Rüyada televizyon filmi için rol yapmak, iş hayatınızdaki karmaşıklığınızı ifade etmektedir. Bilmediğiniz bir iş ile ilgili bildiğinizi ve yapabileceğinizi söyleyebilir ve sonrasında gerçekleştiremeyince hüsrana uğrayabilirsiniz. Bu durum iş ortamındaki güvenilirliğinizin ve bilgi düzeyinizin sorgulanmasına sebep olabilir.


Rüyada Tanıdığınız Birinin Taklidi İçin Rol Yapmak

Rüyada tanıdığınız birinin taklidi için rol yapmak, söyleyeceğiniz bir yalan veya iftira ile çevrenizdeki birine büyük zararlar verebileceğinizin uyarısını vermektedir. Kötü niyetle yapacağınız bu eylem sonrasında verdiğiniz zararın farkına varacak ve çok üzüleceksiniz.

Fakat maalesef iş işten geçmiş olacak ve düzeltmek adına yapabileceğiniz hiçbir şey kalmayacak. Bu durum çevrenizdeki diğer tanıdıklarınızın da size karşı ihtiyatlı yaklaşmalarına sebep olacak. Dostlarınızı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaksınız.

Rüyada Başkasının Tiyatro Sahnesinde Rol Yaptığını Görmek

Rüyada başkasının tiyatro sahnesinde rol yaptığını görmek, gerçek hayatta tanıdığınız birinin bir açığını yakalayacak ve herkese ifşa edeceksiniz anlamına gelir. İlk başta sizin için küçük bir durum gözükse de bu durum ilerleyen zamanlarda büyüyecek ve o kişi için geri dönüşü olmayan olaylara sebebiyet verecektir.

Bu kişiyi ifşa etmeden gerçekten değecek bir konu ya da durum olduğunu çok iyi tartmanız gerekmektedir. Çünkü bir kişinin geleceğini etkileyecek durumlara sebebiyet vereceğiniz çok açıktır.

Rüyada Başkasının Film İçin Rol Yaptığını Görmek

Rüyada başkasının film için rol yaptığını görmek, iş arkadaşlarınızdan birinin sizi kandıracağı anlamına gelmektedir. Grup çalışması yapmanız istenebilir ve grubunuzdaki birine iş yapması için çok güvenebilirsiniz. Fakat bu güveniniz boşa çıkacak ve bu yüzden projeyi zamanında teslim edemeyeceksiniz.