Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan görmek, çevrenizde size çok yakın birinin düşmanlığı konusunda uyarıcı anlam içermektedir.


Rüyada Renkli Yılan Görmek Ne Anlama Gelir

Bu kişi ile ilgili hiçbir kötü niyet sezginiz olmaması sizi tamamen kolay lokma durumuna sokmakta ve sizden faydalanılmasını kolaylaştırmaktadır. Bu kişi sizin başarılarınızı sinsi bir şekilde sabote edebilir ve yine size şirin gözükmeyi başararak kendini kamufle edebilir. Aynı zamanda bu kişi sizin enerjinizi, maddi manevi tüm verici yönlerinizi fazlasıyla emebilir ve size karşılığında hiçbir şey vermeyebilir. Zaman zaman kötü niyet sezdiğiniz fakat ihtimal vermediğiniz bu kişi için sezgilerinize artık güvenme vakti gelmiştir. Bu kişinin iç yüzünü yine siz anlayabilir ve arkadaşlık bağınızı daha fazla zarar almadan kopartabilirsiniz.

Rüyada Yolda Yürürken Renkli Yılan Görmek

Rüyada yolda yürürken renkli yılan görmek, yüz yüze tanışmadığınız fakat isim olarak bildiğiniz ve iş ile ilgili birtakım ortaklıklar içerisinde girdiğiniz ya da gireceğiniz bir kişi tarafından dolandırılmanız an meselesi olabilir. Bu kişi size başarılı olacağınız ya da kar elde edeceğiniz bir ürünle ilgili gerçeği yansıtmayan faydalarla sizi kandırabilir ve sizin yatırım yapmanız için türlü hilelere başvurabilir. Fakat hiç tanımadığınız bu kişiye güvenmek konusunda titiz davranmanız sizin yararınıza olacaktır. Aksi takdirde yatırım yaptığınız ürünün beklentilerinizi karşılamamasıyla hüsrana uğrayabilir ve kaybettiğiniz para için göz yaşı dökebilirsiniz demektir.


 Rüyada Evin İçinde Renkli Yılan Görmek

Rüyada evin içinde renkli yılan görmek, aile ortamında sizin mutluluğunuzu ve başarınızı kıskanan bir bire işaret etmektedir. Bu kişi ile kan bağınız bulunmamakla birlikle aileler içli dışlı olabilir ve bu kişi sürekli sizin aile içerinizde bulunarak sizi manevi anlamda huzursuz bırakabilir. Bu kişinin kötü iç yüzünü bir tek sizin görüyor olmanız ailenin diğer üyeleri tarafından garip karşılanabilir ve sizin de dışlanmanıza sebep olabilir. Ailenizin bu kişiye güvenmemesi konusunda size büyük vazife düşmektedir.

 Rüyada Çantanızın İçinde Renkli Yılan Görmek

Rüyada çantanızın içinde renkli yılan görmek, gelirinize göz dikmiş bir düşmana işaret etmektedir. Bu kişi sizin birikimlerinize sahip olmak için fırsat kollamakta ve size pusu kurabilmek için olasılıkları değerlendirmektedir. Şu süreçte maddiyatınızı dillendirmemeniz, yanınızda yüksek miktarda nakit bulundurmamanız yararınıza olacaktır.

 Rüyada Boynunuza Dolanmış Renkli Yılan Görmek

Rüyada boynunuza dolanmış renkli yılan görmek, size musallat olmuş ve maddi manevi anlamda sizi sömüren kötü niyetli bir kişinin varlığına işaret etmektedir. Bu kişi sizin çok yakınınızda bir kişi olduğu için kötü niyetin farkında olmayabilir ve tüm olanaklarınızı bu kişi için ortaya saçıyor olabilirsiniz. Bu kişinin niyetini size söyleyen sizin seven insanları dinlemeli ve bu yükten bir an evvel kurtulabilmelisiniz. Aksi takdirde bu kişi sizi maddi ve manevi olarak tüketmeden bırakmayacak demektir.