Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek, gerçek hayatta bazı sıkıntılarla karşı karşıya geleceksiniz anlamına gelmektedir.Bu rüya skandal konusunda uyarıcı anlam içerir ve yaşanacaklar konusunda tepkisiz kalacağınızı bildirir. Olayları izlemekle yetinebilir ve yaşananlar sizi büyük ölçüde etkilese dahi müdahale etmeyebilirsiniz. Başınıza gelecekleri kabullenecek ve zamanın iyileştirici gücüne kendinizi teslim edeceksiniz.

Rüyada Rakı İçmek Ne Anlama Gelir

Rüyada tek başına rakı içmek, yapacağınız bir hatadan dolayı yalnız kalacaksınız anlamına gelmektedir. Kendinizi her ne olursa olsun haklı görüyor olabilir ve sizden özür dilenmesini istiyor olabilirsiniz. Uzunca bir süre bekleyeceğiniz bu durum geç de olsa gerçekleşecektir fakat geçen bu süre zarfında yalnız kalmanız söz konusudur.

Rüyada Sevdiklerinizle Rakı İçmek

Rüyada sevdiklerinizle rakı içmek, aile arasında ya da sevdiklerinizle aranızda yaşayacağınız birtakım sürtüşmelere işaret etmektedir. Yaşanan olaylara seyirci kalabilir ve çözme yoluna gitmek istemeyebilirsiniz. Sizi anlamadıklarını düşünerek, kendinizi anlatma açısından daha fazla efor sarf etmek istemeyebilirsiniz.


Rüyada Tanımadığınız Kişilerle Rakı İçmek

Rüyada tanımadığınız kişilerle rakı içmek, yaşayacağınız kısa sürekli zevklere işaret etmektedir. Sakinlik istediğiniz şu dönemlerde aslında çok sakin vakit geçirmeyeceksiniz. Karşınıza farklı farklı bir sürü yeni kişi çıkacak ve siz kendi zevkleriniz doğrultusunda keyifli anların tadını çıkarmaktan vazgeçmek istemeyeceksiniz. Bununla birlikte hayatınız düzensizleşecek ve toparlamanız bir hayli zorlaşacaktır.

Rüyada İstemeyerek Rakı İçmek

Rüyada istemeyerek rakı içmek, maddi refahınızı arttıracağınıza işaret etmektedir. Fakat yaşayacağınız bu maddi anlamdaki gelişimin altında olumsuz eylemleriniz yatmaktadır. Sadece kendinizi düşünen bencil bir yapınız olabilir ve bu nedenle kendi refahınız için başkalarının sırtına basmaya çekinmeyebilirsiniz.


Rüyada Susuz Rakı İçmek

Rüyada susuz rakı içmek, çevrenizde sizin başarılarınızı kıskanarak size gıpta eden kişileri sembolize etmektedir. Çok fazla dikkat çekmek istememekte ve elde ettiğiniz güzellikleri başkalarının gözüne sokmaktan çekinmektesiniz. Fakat ailenize çok yakın olan birileri sizi adım adım takip etmekte ve sahip olduğunuz her şeye dikkat etmektedir. Bu kişi maalesef hayatınıza gıpta ile bakmakta ve nazar değdirmektedir.

Rüyada Şişeden Rakı İçmek

Rüyada şişeden rakı içmek, pahalı bir şey satın aldığınız ve yaptığınız harcamanın boyunuzu aştığı anlamına gelmektedir. Banka borçlanması yoluna gitmiş olabilir, ev ya da araba kredisi çekmiş olabilirsiniz. Fakat ödeme zorluğu yaşayacağınızı bilerek bu işe kalkışmanız sizi bir hayli zorlayacaktır. Hatta dikkatli olmaz iseniz aldığınız ürüne borçlarınız karşılığı bankanın haciz koyması söz konusu dahi olacaktır. Kendinizi maddi anlamda toparlamanız uzun yıllar alabilir.


Referanslar

Auntyflo – Alcohol Dream Dictionary

Dream Stop – Alcohol Dream Interpretation

Dreams Nest – Alcohol Dream Meaning