Rüyada Rakı Görmek

Rüyada rakı görmek, genel anlamda olumsuz nitelendirilse de arkadaşlık ilişkileri ve aile yapısı hakkında bir takım ip uçları vermektedir.


Rüyada Rakı Görmek Ne Anlama Gelir

İçinde bulunduğunuz aile ortamındaki tutumunuz, arkadaş çevrenizdeki yeriniz ve bu topluluklar içerisinde ki tutumlarınız hakkında ipuçları yakalayabilir ve yaşanabilecek tatsızlıkları öngörerek önlem alabilirsiniz demektir. Aile ortamınızda sürekli iç karıştıran ve sorumsuz davranışlarından dolayı sorun çıkaran bir bireyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutumunuz doğrultusunda kuracağınız kötü iletişim sonucunda işler daha da sarpa sarabilir. Bu nedenle karşı tarafı dinleyerek önyargısız şekilde davranmalı ve çözüm odaklı ilerlemelisiniz. Kendinizi bu kişinin yerine koyarak empati yapmanız neticesinde durumu sorunsuz şekilde noktalayabilirsiniz. İplerin tamamen sizin elinizde olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

 Rüyada Kırık Rakı Bardağında Rakı Görmek

Rüyada kırık rakı bardağında rakı görmek, içerisinde bulunduğunuz olumsuz koşullar hakkında ipuçları vermektedir. Bu durumun farkında olabilir ve çözüm yolu bulmakta zorlanıyor olabiliriz. İşler daha da fazla sarpa sarmadan önce aile büyüklerine danışabilir ve dışarıdan yardım istemeye çekinmekten artık vazgeçebilirsiniz. İşler düğüm halindeyken çözülmesi imkânsız değildir. Sadece kendinize güvenmeniz ve çevrenizdeki kişilerden destek ve yardım istemekten utanmamanız gerekmektedir. Eğer bu tutumunuzdan vazgeçmezseniz eğer düzeltme şansınızı tamamen yitirebilir ve sonuçları daha da kötü hale getirebilirsiniz.


 Rüyada Su Katılmamış Rakı Görmek

Rüyada su katılmamış rakı görmek, arkadaş ortamında henüz gün yüzüne çıkmamış ve ortamı bulandırmamış bir olayın vuku bulmasının an meselesi olduğu anlamına gelmektedir. Yakınınızdaki biri ile ilgili kulaktan kulağa dolaşan birtakım dedikodular olabilir ve bu dedikodunun yayılmasında sizin de parmağınız olabilir. Bu durumun sonuçlarını gördükçe fazlasıyla vicdan azabı çekeceğiniz aşikardır. Bu nedenle ilgili dedikodunun daha fazla yayılmasını önlemek için kendi nüfusunuzu ortaya koymalı ve işler daha da kötüleşmeden aksiyon almanız sizin yararınıza olacak anlamına gelir.

 Rüyada Şişe İçerisinde Rakı Görmek

Rüyada şişe içerisinde rakı görmek, Henüz farkında olmadığınız fakat yakın bir süreçte karşınıza çıkacak büyük bir sorun hakkında uyarıcı anlam içermektedir. İçerisine girdiğiniz ya da girmek istediğiniz arkadaş çevrenize dikkat etmeli ve hiç kimseye körü körüne güvenmemelisiniz. Aksi taktirde dolandırılabilir ve yüksek miktarlarda mali kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu durumu önlemek ve uyanık olmak tamamen sizin elinizdedir. Yeni tanıştığınız kişilere sorgusuz sualsiz yetki vermeniz sizin çok büyük bir yara almanıza sebebiyet verebilir.

 Rüyada Yere Dökülmüş Rakı Görmek

Rüyada yere dökülmüş rakı görmek, büyük bir olaydan yara almadan kurtulduğunuz ya da kurtulacağınız anlamını içermektedir. Sizin yetkiniz olmayan bir durumu sizin üzerinize yıkmaya çalışabilirler fakat bu durumda başarılı olamayacaklar demektir. Şu yakın dönemde uyanık davranmalı ve size olumlu ya da olumsuz hiçbir getiri için imza atmamalısınız.