Rüyada Portakal Görmek

Portakal tazeliğin, berraklığın ve iyinin sembolüdür.Rüyada portakal görmek tüm dileklerinizin gerçekleşeceğine ve sağlıklı olmaya yorumlanır. Portakal rüyaları genel olarak sağlıkla ilintilidir. Bu rüyayı gören kimse negatif duygulardan uzaklaşır ve rahatlama hisseder. Portakal rüyasının olumsuz tek yorumu eğer çürümeye başlamışlarsa yapılabilir.

Rüyada Portakal Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada portakal görmek huzuru ve mutlu bir geleceğin habercisidir. Geçmişte yaşanan kötü olayların geride kaldığını haber verir. Rüyada portakal görmek vücudunuzda bulunan C vitamini ihtiyacını da anlatıyor olabilir.

Portakalın turuncu rengi fiziksel sağlığı ve cinsel gücünüzü de simgelemektedir. Yine rüyada portakal görmek karşı cinse karşı aşk duymaya güzel bir kısmet yakalamaya delalet eder.

Rüyada Portakal Yemek

Rüyada yediği portakaldan hoşnut kalan kimse için bu rüya çok olumlu tabir edilir. Bu rüya afiyetin geleceğini, huzurun sağlanacağını ifade eder. Rüyada portakal yemek yenilenmeye başladığınızı ve güzel duyguların sizi sarmaya başladığını ifade eder.

Rüyada portakal soyduğunu görmek ise bol miktarda kazanç elde edileceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse çevresine de olumlu duygular yaymaya devam eder. Ekşi bir portakal yemek ise büyük sıkıntıya rivayet olunur.Rüyada portakal suyu içtiğini gören kimse sağlık bulur ve güzel işlere girer. Portakal suyu sıktığını görmek ise zorluklar sonucunda refaha ereceğinize tabir edilir. Rüyada görülen portakal suyu güzel fırsatların elinize geçeceğine yorumlanır.

Portakal ağacı görmek gelecek zamanda sizi mutlu edecek gelişmelerin yaşanacağını haber verir. Çürümüş bir portakal görmek ya da yemek ise sağlığınızın bozulacağına, moralinizin düşeceğine haber vermektedir.

Özet
Rüyada Portakal Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Portakal Görmek
Rüya Tabiri
Portakal tazeliğin, berraklığın ve iyinin sembolüdür. Rüyada portakal görmek tüm dileklerinizin gerçekleşeceğine ve sağlıklı olmaya yorumlanır.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.