Rüyada Polisten Kaçmak

Rüyada polisten kaçmak, hayatınızdaki kurallardan rahatsızlık duyduğunuza ve kaçma isteğinize işaret etmektedir.Kendi kendinize ya da başkası tarafından size veya hayatınıza yönelik konulan kısıtlamalar ve engeller olabilir. Hayatınızın koşturmacası içerisinde kendinize yeterli vakti ayıramadığınızı hissediyor olabilirsiniz.

Bununla birlikte kuralları çiğneme arzusu içerisinde olabilirsiniz ve bu dürtünüze karşı gelemeyebilirsiniz. Aynı zamanda bu rüya dikkatsiz davranışlara karşı kendinizi korumanız gerektiği yönünde de sizi uyarmaktadır.

Rüyada Polisten Kaçmak

Rüyada suçluyken polisten kaçmak, endişe verici sorunların yakın olduğu yönünde uyarıcı anlam içermektedir. Yaptığınız bir şeyden dolayı suçluluk hissediyor olabilirsiniz.

Yaptığınız olumsuz eylemin çevrenizdekiler tarafından öğrenileceği yönünde büyük korku hissediyor olabilir ve bu nedenle şehir değişikliği yapmak istiyor olabilirsiniz. İster şehir ister ülke değiştirin, yaptığınız her ne ise siz gerçekleri itiraf etmediğiniz sürece sizi vicdanen rahat bırakmayacağını da bilmeniz gerekmektedir.

Rüyada Suçsuzken Polisten Kaçmak

Rüyada suçsuzken polisten kaçmak, rekabete karşı kazanacağınız yönünde ipucu veren olumlu anlam içermektedir. Rekabetin olduğu bir işin içine girebilir ve kendinizi ispat edebilmeniz için rakiplerinizi elemeniz gerekebilir.

Fakat rakipleriniz sizin gibi temiz yarışmayabilir ve kazanmak için sizin ve diğer rakiplerin ayağına çelme takmak için uğraşabilir. Bu haksız rekabet ve kazanç ortamında siz düzgün karakter ve davranışlarınızla hak ettiğiniz başarıyı yakalayacak ve ödülün sahibi olacaksınız.


Rüyada Polisten Kaçmak İçin Eve Sığınmak

Rüyada polisten kaçmak için eve sığınmak, karşılaşacağınız adaletsiz bir suçlama karşısında haksızlığa uğrayacağınız anlamına gelmektedir. Yakın çevrenizde sizi kötü emellerine alet edecek biri olabilir ve size yaklaşma nedeni tamamen sizden yaralanmak olabilir.

Bu nedenle kefil olmaktan kaçınmalı ya da başkaları için imza atmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Başkalarının borçlarını ödemekle yükümlü kalmayın bu kişilerin kötü eylemlerini de istemeden üstlenmiş olacaksınız.

Rüyada Koşarak Polisten Kaçmak

Rüyada koşarak polisten kaçmak, cinsel yönden kendinizi sınırlandırdığınız anlamına gelmektedir. Cinsellik ile ilgili suçluluk hissedeceğiniz eylemlerde bulunmuş olabilir ya da bulunacak olabilirsiniz. Suçlu bir vicdanla yüzleşmeniz ve geçmiş hatalarınızdan ders almayı öğrenmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte kendinizi sınırlandırmanız da sizin lehinize olacaktır.


Rüyada Arabayla Polisten Kaçmak

Rüyada arabayla polisten kaçmak, hayatınızın hızlı gidişatından korktuğunuz anlamına gelmektedir. İşleri yavaşlatma gereği hissedebilir ve kontrolü tekrar elinize almak isteyebilirsiniz. Dış etkenlerin hayatınıza müdahale etmesinden rahatsızlık duyabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşlarınızla Polisten Kaçmak

Rüyada arkadaşlarınızla polisten kaçmak, tehdit altında yakın çevrenizdekilerin sizi düşmeniz için olumsuz eylemler sergileyecekler anlamına gelmektedir. Arkadaşlarınızla birlikte ticaret yapıyorsanız eğer arkadaşlarınızın çalışmalarını dikkatle incelemeniz gerekmektedir. Usulsüz işlemler yapılabilir ve bu iş ile ilgili evraklarda sizin adınız da geçebilir.