Rüyada Polis Olmak

Rüyada polis olmak, otorite isteğini sembolize etmektedir.Çevrenizdekilerin size karşı korku ve saygı duygularını hissetmelerini istiyor olabilirsiniz. Çıkarlarınız doğrultusunda kendinizi ve sevdiklerini koruma içgüdüsü hissediyor olabilirsiniz. Hayatınızda her şeyin kontrol altında olduğuna dair bir emniyet duygusuna ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

Aynı zamanda yaşadığınız olaylara ve çevrenize karşı kendi kendinize katı kurallar koyuyor olabilir ve bununla birlikte hayattan zevk almanızı engelliyor olabilirsiniz. Öncelikle hayatınızda böyle bir karakterin yeri var mı? bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kendinize zarar verebilir ve çevrenizde sizi seven kişileri de yitirebilirsiniz.

Rüyada Polis Olmak Ne Anlama Gelir

Rüyada sert polis olduğunuzu görmek, takip ettiğiniz kurallara körü körüne bağlı olduğunuz anlamına gelmektedir. Kendiniz için bile bu kuralları esnetme yoluna gitmiyor, yeri geldiğinde bedeli neyse ödemeye gönüllü oluyorsunuz. Zaman zaman çevrenizdekilere karşı kaba ve şiddet yönlü hareketlerde bulunabilir ve tepki çekebilirsiniz. Bu karakterin ne kadar size uyup uymadığını kendi iç dünyanızda tartmanız gerekmektedir. Bir süre sonra sahip olduğunuz bu sert mizaç sizi seven kişiler tarafından kabul görmeyebilir ve sizi terk edebilirler.

Rüyada İyi Polis Olduğunuzu Görmek

Rüyada iyi polis olduğunuzu görmek, takip ettiğiniz kuralların kendi benliğinize ve daha büyük bir amaca iyi şekilde hizmet edip etmediğine kafa yorduğunuza işaret etmektedir. Kötü olanı değiştirme yoluna gidebilir ve hayatınızı zorlaştıran durumları saf dışı bırakmak isteyebilirsiniz.

Bununla birlikte çevrenizdekilerin de yavaş yavaş değiştiğini fark edecek ve doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız. Sevdiğiniz kişileri korumak ve onların hayat standartlarını daha iyi hale getirmek için fazlasıyla çalışmaktasınız. Gösterdiğiniz bu özverinin karşılığını da fazlasıyla alacaksınız.


Rüyada Zorla Polis Olmak

Rüyada zorla polis olmak, özgürlük kaybı yaşadığınıza işaret etmektedir. Çoklu ihtiyaçları bir kerede karşılamaktan ya da başkalarının taleplerini dengelemekten yorulduğunuzu hissedebilirsiniz.

Bazı sorumluluklarınızdan sıyrıldığınızı ve üzerinize yıkılan her şeyi yapmak istemeyişinizden dolayı suçluluk hissetmeye başladığınızı hissedebilir ve kendi kendinize bu durumu düzeltmek adına kendi iç kurallarınızı koymaya başlayabilirsiniz. Size karşı yapılan haksızlıklara göz yummama kararı alabilir ve artık başkalarının menfaati için emek sarf etmekten vazgeçme yoluna gidebilirsiniz. Unutmayın ki herkes kendinden sorumludur ve siz de sadece kendinizden sorumlu olarak yaşamayı istemeniz en büyük hakkınızdır.

Rüyada İsteyerek Polis Olmak

Rüyada isteyerek polis olmak, gerçek hayatta yetkililerin sizi temsil etmediğini ya da bulundukları yeri hak etmediklerini düşünüyor olabilirsiniz. Etik olmayan davranışlarla karşılaşabilir ve bu nedenle kendi hakkınızın yendiğini düşünüyor olabilirsiniz.

Bu nedenle kendi hakkınızı kendiniz arama yoluna gideceksiniz. Uğraştığınız bu yolda sahip olacağınız başarılar bu isteğinizi daha fazla körükleyecek ve sizin yararınıza olacak cevaplar almanıza olanak sağlayacaktır.