Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek kural, kanun, otorite ve kontrole tabir olunur.Arzularınızı kontrol etmeye ya da düşüncesiz davranışlarınızı törpülemeniz gerektiğine yorumlanır. Bu rüya size doğru yoldan ayrılmamak için bir uyarı niteliği de taşımaktadır. Rüyada polis çağırmak içinizdeki gücü açığa çıkarmak istemeye ya da size yol gösterecek bir yardım aramaya alamettir.

Yine çevrenizden birinin yardımınıza ihtiyacı olduğuna ve destek olacağınıza işarettir. Eğer rüyada aradığınızda polise ulaşamadıysanız bu rüya içinizdeki kudreti bulamamaya ve desteğin yetersiz olduğuna delalettir.

Rüyada polis tarafından kovalanmak bir durumdan dolayı yakalanmaktan korktuğunuza ve suçluluk duygusuna yorumlanır. Daha önce yaptığınız bir şeyin sonuçlarına katlanmak istemediğinizi işaret eder. Yine bu rüya diğerlerinin kısıtlamalarına boyun eğmediğinize de delalet eder.

Rüyada tutuklandığınızı görmek suçluluk duygusunun sizi yiyip bitirdiğine ve artık daha fazla sürdüremeyeceğinize delalet eder. Bu rüya yanlışlarınızın farkında olmaya ve düzeltmeye yorumlanır. Rüyada polis sizi işlemediğiniz bir suç yüzünden kovalıyor ise bu olumlu bir rüyadır ve başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada polisin ceza yazdığını görmek adaletli olmadığınıza ve hayatınızın istediğiniz gibi gitmediğine alamettir. Rüyada polisi farklı biçimlerde görebilirsiniz. Bunlar;

 • Polis tarafından taciz edilmek
 • Polisin sizi yakalaması
 • Polis tarafından kovalanmak
 • Polis tarafından tutuklanmak
 • İşlemediğiniz bir suç yüzünden tutuklanmak

Eğer rüyadaki polis siz iseniz bu olumlu bir rüyadır. Bu rüya sizin ahlaki açıdan olgun bir yapıda olduğunuza delalet eder. Yine bu rüya aşırı harcamalarda bulunduğunuza da işarettir. Birkaç kez üst üste polis rüyası görmek suçluluk duygusuna delalet eder. Rüyada polis arabası görmek bir yerden yardım görmeye delalet eder.


Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada polis görmek büyük bir sorumluluk alınacağına delalettir. Bu bir devlet makamı da olabilir. Polis görmek gücü simgeler. Rüyada görülen polis cesareti de temsil etmektedir. Bazen de rüyada görülen polisin hayra yorulmaz; üzüntü ve kederin bir habercisidir. Ayrıca yaşanacak önemli bir kaybı ifade eder. Rüyada polis görmek sizin gibi olmaya çalışan ve sizinle yarışacak özelliklere sahip rakipleriniz olduğunu gösterir. Bu rüya rakiplerinizi alt edeceğinize delalettir.

Rüyada Polis Olmak

Rüyada polis olmak kişinin önemli bir sorumluluk üstleneceğine ve bu aşamada çeşitli makamlara yükseleceğine delalettir. Rüyada polis olduğunu görmek makam sahibi olmak anlamına gelmektedir. Bu görev ve makam devlet teşkilatında alınacak önemli bir görev olabilir. Rüyada polis kıyafeti giymek uygun bir iş bulduğuna, işsizlik ve parasızlıktan kurtulduğuna tabir edilir.

Rüyada kendini polis kıyafetleri içerisinde bir suçlunun peşinde görmek ve suçluyu yakalayarak hapsetmek etrafında çeşitli düşmanları olduğunu delalettir. Bu kişiye zarar verebilmek için fırsat kolladığına işaret eder. Hapsedilen suçlu kolay bir şekilde alt edilemeyen bir düşmanı da simgelemektedir. Polis olmak ve suçluları yakalamak kişinin etrafında ona tuzak hazırlayan düşmanının bulunduğu yönünde çeşitli yorumlar yapılmaktadır.


Rüyada Polisten Kaçmak

Rüyada polisten kaçmak oldukça hayırlıdır. Bu rüyayı gören bir kimse etrafındaki dostları ve ailesi tarafından çok sevilen, değer gören ve korunan biri olduğuna işarettir. Aynı zamanda sevinçli ve hayırlı bir haber olarak da ifade edilebilir. Polis tarafından yakalanmak insanlar tarafından değer gören biri olduğuna dair işaret etmektedir.

Bir kişi rüyasında bir polis tarafından tutuklandığını görürse bu kişinin etrafında çok sayıda düşman olduğunu simgeler. Tutuklanmak etrafındaki düşmanların varlığını gösterir. Bu durumda kişinin etrafında bulunan düşmanları tarafından alt edileceği ve büyük zarara uğrayacağı tabir edilir.

Ancak kişi rüyasında polisler tarafından tutuklanmadığını görürse, çevresindeki düşmanlarının tümünü alt ederek başarı sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Üniformalı Polis Görmek

Kişinin rüyasında temiz üniformalı ve temiz yüzlü polis görmesi daima hayra yorulur. Kişinin etrafına karşı duyduğu güven olabileceği gibi kendine olan güven olarak da açıklanabilir. Temiz üniformalı polis, her zaman için yapılacak ve gerçekleşecek olan iyilikleri simgeler.

Rüyada görülen polis memuru ve onunla birlikte gelen yardımcıları bazı yorumcular tarafından hayra yorulmaz. Bu durumda aile fertlerine kötülük yapacak olan bir düşmanın varlığından söz edilebilir. Aynı zamanda yaşanması mümkün olan acı, keder, üzüntü ve gam gibi olumsuz duygulardan bahsedilir. Rüyada sivil polis görmek ise hayalini kurduğu birçok şeye ulaşacağına delalet eder. Yine bu rüya uzak bir akrabadan kalacak mirasa rivayet edilir.


Rüyada Polis Tarafından Aranmak

Kişinin, dolandırıcı bir kimse yüzünden maddi kayba uğramasına delalettir. Aynı zamanda bu rüya aile huzurunun kaçmasına tabir olunur. Rüyada polise ifade vermek büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir sonuca varılacağına, sıkıntıların son bulacağına tabir edilir.

Rüyada polis çevirmesi rüyayı gören kişinin, aile hayatında sorunlardan kurtulacağına ve hayattan daha çok zevk alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, sorunlar yüzünden kırdığı kişilerle yakın bir zaman içinde barışılacağına ve bir şekilde kalplerinin tekrar kazanılacağına delalet eder.

Rüyada Polis Öldürmek

Üst üste gelen sorunlardan ve büyük maddi ve manevi zararlardan dolayı çok huzursuz olunacağına tabir edilir. Rüyada polis dövmek rüya sahibinin istediği makama gelmesine ve kazancının artmasına ve destek görmeye delalet eder. Rüyada polis kovalaması iş konusunda atılan adımların başarısız olması ya da istenen etkiyi yapamaması yüzünden zor günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada polis çağırmak kişilerden yardım alınacağına ve kardeşler arasındaki sürtüşmelerin sonlandırılacağına yorumlanır. Rüyada polis diye bağırmak bir çalışma içine girileceğine ardından büyük başarı sağlanacağına delalettir. Rüyada polis sireni duymak kötü giden işleri yoluna sokmak ve yardım istenen bir kişiden büyük bir destek alınacağına delalettir.

Rüyada kadın polis görmek iş hayatında yakın bir zaman içinde büyük bir firmanın üst kademelerinde bulunmaya delalet eder. Rüyada polis operasyonu görmek bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve kurulan hayallerin gerçekleştirileceğine işarettir. Rüyada polis amiri görmek ise mevki makam sahibi olmaya, sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalmayacağına rivayet edilir.


Polis Okulunu Kazanmak

Sorunlarla geçen ve stresli bir dönemin sona ereceğine ve rahata erileceğine tabir edilir. Aynı zamanda işe dört elle sarılmaya ve daha sonrasında işte terfi getirebilecek hamleler yapmaya tabir olunur. Rüyada polis okuluna girmek ise yeni kapılar açılması ile bir zenginliğe erişileceğine ve daha iyi yerlere gelineceğine delalettir.

Rüyada polis şapkası görmek aile içinde yaşanan sorunların sona ereceğine, kazanç getirecek bir işe girmeye delalettir. Birinin polis olduğunu görmek akraba ile ilgili çok güzel bir haberin alınmasıyla ve kendisine verilen destekle gurur duyulacağına yorumlanır. Kişi, yaptığı işler sayesinde büyük başarılara kavuşacak ve geçmişte kendisini kötüleyen bazı kişileri utandıracağına tabir olunur.

Rüyada polis motoru görmek kişinin destek verenlere çok büyük minnet duyduğuna ve onlara yardım edeceğine delalet eder. Ortakların arasını açan bir iş anlaşmazlığına çözüm bulacağına ve bu işten alınacak bazı derslerle başka işler için adımlar atılacağına yorulur.


Özet
Rüyada Polis Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Polis Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada polis görmek kural, kanun, otorite ve kontrole tabir olunur. Arzularınızı kontrol etmeye ya da düşüncesiz davranışlarınızı törpülemeniz gerektiğine yorumlanır. Bu rüya size doğru yoldan ayrılmamak için bir uyarı niteliği de taşımaktadır.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

13 thoughts on “Rüyada Polis Görmek”

 1. Merhabalar rüyamda işyerindeyim içerideki merdivenin alt kısmındayım üsttede ustabaşım var konuşuyoruz merdivene adımımı attım atacağım derken aniden sivil görünümlü yelekli 4 5 tane polis geldi hiçbişey olmadı başka

 2. merhaba,
  arabayla yeni hareket etmişken yanımızdan yürüyerek üniformalı bir polis geçiyor. arkamızdan senin emniyet kemerin bağlı değil mi diye anons duyunca arabayı durduruyoruz yanımıza geliyor. şoförün kemeri bağlı ama benimki bağlı değil diye soför kısmındaki arkadaşıma ceza yazıyor.

 3. Merhaba rüyamda terörist ler benimde bulundugum bir binasi elegeçiriyorlar beni eair aloyirlar ben sonra kurtulup ne alaka ise iş yerindeku müdürü ariyorum ve o bana özel harekattan polis gönderiyor cok sayida polis geliyor bunu duyan terorustler bana el bombası atiyor 3 defa ama 2 kisi ses bombasi 1 risi normal el bombasi ama patlamiyor sonra uyandim

  1. Merhaba Cemil Bey, bu rüya hareketli bir döneme girdiğinizi çevrenizi sevmediğiniz insanları sardığını özellikle iş yerinizden sorunlar yaşayabileceğinizi ifade etmektedir.

 4. ruyamda ablamin araba kullandigini gordun ama ehliyeti yok polis aramasini fark edince durup arabadan indik ve ablamin uzerinde polis kiyafeti vardi duran polislerin arasindan hizlica gitmek istedi ablam gitti ben ve diger ablami durdurdu bizden kimlik istedi bende elimi cebime koyup kimligimi cikarmaya calistim cebimde yukluce kagit para vardi arasindan kimligimi bulup verdin sonra tf numarami istedi soyledim ama inanmadi tf faturasinida istedi onuda cebimden cikarip verdim oda bizi birakti

 5. Rüyamda okul gibi biryerdeydim hava karanlıktı birini susturuculu bir silahla o beni öldürmek üzereyken son anda öldürüyordum pencereden baktığımda polisler etrafı çevirmişti kaçamayacağımı anlıyordum, gizli bi şekilde geliyorlardı sonra ben karanlık bir yerde saklanıyordum beni görmüyorlardı ben onları görüyordum burdayım diyerek ellerimi havaya kaldırıyordum sonra uyandım.

 6. Rüyamda arkadaşımın motosikletiyle giderken yanlış yerde durdum. Tam o esnada trafik polisi beni çağırdı. Ehliyetimi sordu. Bende ehliyetimin olmamasına ragmen, egliyetimin yabımda olmadığını söyledim. Bi kaç dakka sonra bana 35 tl ceza yazdılar ve motosikletmi övüp gönderdiler.

 7. Baran tahsinoğlu

  Rüyamda Trafik polisi arabamın arkasından beni takip ediyor; dur dur diye ikaz ediyor aracın şoför camından ara ara çıkıp mavi şapkalı polis oldukça kendinden emin dur durmak için çok çabalıyordu.bende yavaş bi şekilde gidiyorum hiç istifimi bozmadım.rüyamda olayı orada olup hissederek 10 saniye yaşadım.

  1. Merhaba Burak, bu rüya hayra yorulur. Polis büyük sorumluluk demektir ve siz çevrenizin destegi ile bu sorumluluğun üstesinden geleceksiniz.

 8. Rüyamda bir arkadaşla belli olmayan bir nedenden dolayı sivil polisten kalıyorduk ve bir yere saklandik daha sonra polisler arama yaptılar ve beni buldular acaba neye işaret ediyor

 9. Rüyada kalabalık biryerde iftar yapılıyor iftarda hep polis var sivil yoldu acaba ne anlama geliyor

  1. Merhaba Buğlem, bu rüya cesareti temsil eder. Ancak üzücü olayların başınıza gelebileceğine ve cesaretinizi mutluluğunuzu yitirmemeniz gerektiğine işaret olunur.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.