Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek, engellerin üstesinden geleceğiniz anlamını taşımaktadır.Çok zor bir zamandan geçtiniz ve artık dinlenme zamanı. Mevcut borçlarınızı ödeyeceksiniz ve sizi rahatsız eden düşmanlarınızı alt edeceksiniz. Zor zamanların ardından refaha erişiyorsunuz.

Rüyada Perde Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada perdeye bakmak, borçlarınızı tüketeceğiniz anlamını taşımaktadır ve aynı zamanda bu borcu geciktirmeden beyan ettiğiniz tarihte, tam zamanında ödeyeceğiniz anlamını taşır.


Rüyada Beyaz Perde Görmek

Rüyada beyaz perde görmek, bekar iseniz evleneceğiniz kişiyle karşılaşacaksınız anlamını taşımaktadır. Evli iseniz evliliğinizdeki sorunları aşacaksınız demektir. Eğer hasta iseniz şifa bulacağınız anlamı da taşımaktadır.

Rüyada Siyah Perde Görmek

Rüyada siyah perde görmek, aile içinde olan bir sorunun sizden saklandığı anlamına gelir. Bu durum sizden korkulduğu için değil üzülmemeniz için yapılan bir durumdur. Öğrendiğinizde üzülecek fakat aileniz bunu sizden bir süre sakladığı için zaman aşımına uğrayan şey ya da durum çok da canınızı acıtmayacaktır.

Rüyada Karmaşık Desenli Perde Görmek

Rüyada karmaşık desenli rüya görmek, açık renklerdeyse ortaya çıkan, kendini gösteren düşman demektir. Emellerine ulaşmak için kendini göstermiş ve atağa geçmiş olabilir. Etrafınıza karşı dikkatli olmanızda fayda var. Rüyada gördüğünüz karışık renkli perde koyu renklerdeyse gizli bir düşmana yorumlanır. Henüz kendini göstermemiş olup sizin zayıf anınızı kollayarak saklanmaktadır.

Rüyada Katlanmış Perde Görmek

Rüyada katlanmış perde görmek, eski aşk hikayenizi yeniden başlatacağınız anlamı çıkmaktadır. Üzerinden çok zaman geçmiş olsa dahi birbirinizi unutamamış olmanız aşikâr. Şartlar ve zaman sizi tekrar karşı karşıya getirecek ve kayıtsız kalamayacaksınız. Aynı duygularla karşı tarafında hareket etmesi ile mutluluğu tekrar yakalamanız an meselesi.

Rüyada Perdeyi Kapatmak

Rüyada perdeyi kapatmak, iyilik anlamını taşımaktadır. Rüyada sabah saatlerinde perdeyi kapattığınızı görürseniz son ödeme tarihinde önce borcunuzu ödeyeceğiniz anlamı çıkmaktadır. Akşam saatlerinde perdeyi kapattığınızı görürseniz planladığınız şekilde fakat ucu ucuna o borcu ödeyeceksiniz demektir.


Rüyada Yeni Ve Temiz Perde Görmek

Rüyada yeni ve temiz perde görmek, duygularını senden gizleyen birinin bu hisleri kısa vadede açığa çıkaracağını ve bu durumdan memnun kalacağını gösterir. Rüyada gördüğünüz perde kirli ise, rahatsız edileceksiniz demektir çünkü beklemediğiniz bir kişi size karşı duygularını açığa çıkaracak demektir.

Rüyada Tül Perdesi Görmek

Rüyada tül perdesi görmek, size hayran birinden iyi iltifatlar duyacağınız anlamına gelmektedir. Bu iltifatlar karşısında mest olacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Rüyada Perde Yıkamak

Rüyada perde yıkamak, sır saklayan birinin açığını yakalayacaksınız demektir. Bunun sırrı öğrenmek için çaba sarf edecek ve bu sebeple karşı tarafın gerçekten üzülmesine sebep olacaksınız.Referanslar

Auntyfly – Curtains Dream Dictionary

Dream Hawk – Curtains | Dream Dictionary

Dream Mean – Curtains Dream Meaning