Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, yeni bir ilişki, yeni başlangıçlar anlamına gelmektedir.

Rüyada Parfüm Görmek Ne Anlama Gelir?

Kendinizde ufak tefek değişiklikler yapmak isteyebilir, hoşlandığınız kişi tarafından beğenilmek için uğraşabilirsiniz. Bununla birlikte arkadaş çevreniz sizin için çöpçatanlık yapabilir ve hayatınızın aşkıyla gerçek anlamda tanışabilirsiniz. Ön yargısız ve tamamen temiz hislerle yaklaştığınız için karşınızdaki kişinin de sizin hislerinize karşılık vermesi kaçınılmaz olacaktır.

Rüyada Küçük Şişede Parfüm Görmek

Rüyada küçük şişede parfüm görmek, görünüşünüzde ufak tefek değişiklikler yaparak bir kişinin kalbini fethetmek istediğiniz anlamına gelir. Çünkü beğendiğiniz kişinin dikkatini çekmek istemekte, onun sevdiği tarzda giyinerek ya da saçınızı onun istediği gibi yaparak beğenisini kazanmak istemektesiniz.

Rüyada Büyük Şişede Parfüm Görmek

Rüyada büyük şişede parfüm görmek, bir kişiye beslediğiniz yoğun duyguları o kişiye ve çevrenizdekilere açıklayacaksınız anlamına gelmektedir. Bu açıklamayı bir toplantı ya da konferans anında yapabilir ve geniş kitlelerin de öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte sosyal medyanın da yardımıyla bu kişiye ulaşabilir ve aşkınızda karşılık arayabilirsiniz anlamına gelmektedir. Ne şekilde olursa olsun atmış olduğunuz bu adımla hem o kişiye hem de geniş bir kitleye aşkınızı ilan edeceğinize emin olabilirsiniz.

Rüyada Parlak Şişeli Parfüm Görmek

Rüyada parlak şişede parfüm görmek, katılacağınız bir toplantıda göreceğiniz bir kişiden fazlasıyla hoşlanacaksınız anlamına gelmektedir. Bu kişi dış görünüşü ile sizin aklınızı başınızdan alabilir ve türlü türlü hayaller kurdurabilir. Bununla birlikte karakter olarak zayıf olan bu kişi sizi yarı yolda bırakabilir ya da hislerinize hiç karşılık vermeyebilir. Bu durumdan hiç üzüntü duymayınız çünkü sizin için hayırlısı bu ilişki hiç başlamazsa olacaktır.

Rüyada Kırılmış Parfüm Görmek

Rüyada kırılmış parfüm görmek, sizi gizlice seven bir kişiye yorumlanmaktadır. Bu kişi ile birlikte olmanıza engel olan durumlar söz konusu olabilir ve bu nedenle bu kişi size açılmak yerine aşkını tek taraflı yaşamayı seçiyor olabilir. Aranızda kan bağı olabilir ya da evlilik bağından sebep kavuşamayacak olabilirsiniz.

Rüyada Kapağı Açık Parfüm Görmek

Rüyada kapağı açık parfüm görmek, sevginizi hor gören, sizi parmağınızda oynatan ve iyi niyetinizden yararlanan kötü niyetli bir kişiye işaret etmektedir. Bu kişiye beslediğiniz duygular sebebiyle gözünüz tamamen kör olabilir ve her ne olursa olsun bu kişinin tüm isteklerine olumlu yanıt verebilmek için elinizden gelenin fazlası için çabalıyor olabilirsiniz. Ne kadar yıprandığınızın farkında olmamakla birlikte bu kişinin iç yüzünü de anlamamakta direniyorsunuz demektir. Sizi uyarmaya çalışan sevdiklerinizin de kalbini kırarak tamamen yalnız kalacağınız bir gelecek inşa ediyor olabilirsiniz.

Referanslar

Dream-meaning, 2018