Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak sıkıntılı bir döneme girmeye, hesabını kitabını iyi yapmaya işarettir.Rüyada para sayarken birini görmek çevresinde sıkıntılı kimseler olduğuna tabir edilir. Rüyada para saymak sürpriz gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi kişinin hiç ummadığı bir zamanda önüne para geleceğine ve bu paralarının çok iyi işlerde kullanılacağına delalettir.

Rüya sahibi kişinin çok hayırlı işlere kalkışacağına ve sonucunun herkese huzur getireceğine işaret eder. Dileklerin ve hayallerin gerçek olacağına ve bu olaya herkesin şaşkınlık içerisinde bakakalacağına tabir olunur.

Rüyada Para Saymak Ne Anlama Gelir?

Özellikle beklenen paraların geleceğine ve maddi gücü yerinde olmayan herkesin bu paradan faydalanacağına işaret eder. Rüyada para saymak mesleki yaşamda askıya alınan projelerin artık gerçekleşeceğine ve ciddi paralar getireceğine işaret eder. Küçük girişimler ile başlayan projelerin büyük gelirler getireceğine tabir edilir.

Rüyada para saymak gerçek yaşamda gelecek olan paraların müjdecisidir. Eğer bir bayan rüyasında para saydığını görürse işlerinin yolunda gideceğine, evini güzelleştireceğine ve mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.Eğer hamile bir anne adayı bu rüyayı görürse bebeğinin sağlıklı olacağına ve dünyaya hayırlı bir evlat getireceğine işarettir. Eğer bekar bir erkek rüyasında para saydığını görürse sevdiği bir kız ile evleneceğine ve büyük işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada para hesaplamak geçimi için çok çalışan ve iyi niyetli bir adamı simgeler. Rüyada para hesapladığını görmek kısa bir süre sıkıntıya düşmeye ve dar geçime uğramaya işaret eder.

Rüyada para zarfı görmek birine meyil ve sevgiye tabir edilir. Rüyada içi para dolu zarf görmek emeğinin karşılığını alacağına bir işte başarı sağlamaya işarettir. Rüyada para sayma makinesi görmek anlayış göstermeye ve boş işlere meyil ederek para kazanma umuduna düşmeye delalettir.

Bu rüyu büyük bir mutluluk yaşamaya iş yerinde terfi almaya delalet eder. Bu rüyayı gören kendisine fayda sağlayacak bazı ortaklıklara girişir. Başarılar kazanarak refah ve bolluk içerisinde yüzer. Rüyada birinden para alarak saydığını gören kimse ise hak ettiği olan şeyi alır. Bu sayede başkalarının da saygısını kazanır.