Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek sahip olabileceğiniz en kutsal rüyalardan biridir.Papatyalar güzel çiçeklerdir. Bu dünyadaki hemen hemen her birey papatya sever.

Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir

Papatyalar turuncudan pembeye, beyazdan sarıya kadar farklı renklerde mevcuttur ve bu renklerin tümü farklı şeyleri temsil eder. Rüyanızda papatya görürseniz rengine dikkat edin çünkü çok önemlidir.

Rüyada Beyaz Renkli Papatya Görmek Ne Anlama Gelir

Hayatta barışın kutsanacağı anlamına gelmektedir. Yakında hayatınıza mutluluk, huzur ve umut girecek demektir. Eğer genç bir kadın rüyasında güzel beyaz papatyalar görürse bu bekaretin ve saf güzelliğin göstergesidir. Yaşlı bir kadın rüyasında ezilmiş yada solgun beyaz papatyalar görürse onun kötü çocukluk geçirdiğine rivayet edilir. Rüyanızda birisi size tek beyaz bir papatya sunarsa hayatınıza yeni birinin gireceğine delalet etmektedir. Fakat bu durum hayatınıza girecek kişiye aşık olacağınız anlamına gelmemektedir.


Rüyada Kırmızı Veya Turuncu Papatya Görmek Ne Anlama Gelir

Hayatınızda sevgiye hoş geldiniz diyeceğiniz bir döneme gireceğinize işaret eder. Çevreniz tarafından sevgiyle kuşatılacak ve aynı şekilde karşılık vereceksiniz.

Rüyada Pembe Renkli Papatya Görmek Ne Anlama Gelir

Birini çok sevdiğiniz veya birisinin sizi çok sevdiği anlamına gelmektedir. Ancak bu aşk tek taraflıdır. Karşılığı yoktur.

Rüyada Papatya Demeti Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada birden fazla papatya, papatya demeti görmek üzüntü yaşanacağına işaret eder. Aniden alacağınız hastalık veya ölüm haberine çok üzüleceksiniz.

Rüyada Papatyaların İçinde Yürümek Ne Anlama Gelir

Yardıma ihtiyacınız olan bir anda, çevrenizden gelecek olan bir yardım imdadınıza yetişecek ve sizi mutlu edecek. Yardım geldiğinde uyanık olmalısınız yoksa fark edememeniz söz konusu olabilir.


Rüyada Solmuş Papatya Görmek Ne Anlama Gelir

Hüzünlü haberlere karşı uyarı anlamını taşımaktadır. Metanetinizi korumları ve hüzünlü halinizden çabuk sıyrılmalısınız. Bu anda size ihtiyaç duyan eşiniz/ dostunuza destek olmanız gerektiğini hatırlayınız.

Rüyada Papatya Yapraklarını Koparmak Me Anlama Gelir

Rüyada papatyanın yapraklarını birer birer çekmek, eşinizin/sevgilinizin sevgisini sorgulamanıza, sadakatinden şüphe edeceğinize yorumlanmaktadır. Fakat bu şüpheleriniz asılsız çıkacaktır.

Rüyada Papatya Tarlasında Koşmak Ne Anlama Gelir

Hayatınızın mutluluk dolu geçeceğine rivayet edilir. Bu bolluk ve refahın işaretidir. Aynı zamanda sağlık ile ilgili müjdeli haberlerin de habercisidir.

Rüyada Solgun Papatya Buketi Tutmak Ne Anlama Gelir

Yakım zamanda depresyona maruz kalınacağına yorumlanır. Ayrıca sevdiğiniz birinin hayatınızdan çıkacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Papatya Toplamak Ne Anlama Gelir

Hayatınızın aşkıyla karşılaşacağınıza işaret eder. Hayat arkadaşınızı bulacağınıza ve mutlu bir evlilik ile taçlandıracağınıza rivayet etmektedir.