Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek, yanlış insanlarla arkadaşlık kuracağınız anlamını taşımaktadır.Çevrenizdeki insanlar bu arkadaşlığı onaylamayacak ve sizi kınayacaklardır. Ayrıca da rüyada papağan görmek, sahte arkadaşlarınızın olduğunu ve sizi yanlış yönlendirdikleri anlamına da gelmektedir.

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bir kafesin içinde papağan görürseniz yanlış yönlendirme sonucu hatalı davranacağınız bir olayın vuku bulacağı fakat bu durumu serin kanlılıkla yönetecek ve atlatacaksınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Papağan Yumurtası Görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek, başlamadan önce yanlış bir ilişkinin farkına varacağınıza, kendinizi korumayı başaracağınıza işaret etmektedir. İlişkide dikkatli olmalı ve işaretleri görmelisiniz. Aksi takdirde zarar görebilir ve incinebilirsiniz.


Rüyada Papağan Isırığı Görmek

Rüyada papağanın ısırdığını görmek, kıskançlık yüzünden arkadaşınızın size yanlış davranacağı ve zarar vereceği anlamını taşımaktadır. Bu arkadaşınızı hisleriniz doğrultusunda tespit etmeli ve uzak durmalısınız. Rüyada papağanın başkasını ısırdığını görürseniz b kişiyi bir sebepten suçlayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Uçamayan Kanatları Kırılmış Bir Papağan Görmek

Rüyada uçamayan kanatları kırılmış bir papağan görmek, size zarar vermek isteyen birinin kötü eyleme geçerek aslında kendisine zarar vereceğine işaret etmektedir.  Bu durum çevrenizde sizi yüceltecek kötü niyetli kişiyi rezil edecektir.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada papağan yakalamak arkanızdan iş çeviren birinin hatasını yakalayacağınıza delalet etmektedir. Bu kişiyi herkesin önünde ifşa edecek ve yerin dibine sokacaksınız. Bunu yaparken aşırıya kaçmamaya özen göstermeniz sizin yararınıza olacaktır zira daha sonrasında vicdan yapabilir ve üzülebilirsiniz.

Rüyada Ölü Papağan Görmek

Rüyada ölmüş papağan görmek, yanlış anlaşılmanıza işaret etmektedir. Vuku bulan bir olayda aslında haklı olmanıza rağmen yanlış anlaşılabilir ve kendinizi ispatlamanız için size zaman tanınmayabilir. Bu kötü durumun içine düşmeniz ise çevrenizde size zarar vermek isteyen kişiler tarafından olacaktır, dikkatli olmanız gerekmektedir.


Rüyada Konuşan Papağan Görmek

Rüyada konuşan papağan görmek, gösteriş ve güç merakınız yüzünden yanlış kişilerle arkadaşlık edeceksiniz anlamına gelmektedir.  Rüyada birden fazla papağanın konuştuğunu görmek, ise sizi çekemeyen bazı insanların bir araya gelerek arkanızdan konuşacak ve iftira atacak demektir. Fakat çevrenizdekilere inandırıcı gelmeyecek olup sizi lekeleyemeyeceklerdir.

Rüyada Papağan Beslemek

Rüyada papağan beslemek işlemediğiniz bir suçun üzerinize kalacağına delalet eder. Bu suçlamalardan arkadaşınız yardımıyla kurtulacak ve aklanacaksınız.

Rüyada Uçan Papağan Görmek

Rüyada uçan papağan görmek, çevrenizdeki size zarar vermek isteyen kişilerin emellerine ulaşamayacağı anlamına gelir. Onlardan uzaklaşacak ve kendinizi tam zamanında kurtaracaksınız.

Referanslar

Auntyfly – Parrot Dream Meaning

Dream Stop – Parrot Dream Meaning and Interpretations

Sleep Culture – Parrot Dream Interpretation and Meaning