Rüyada Oynamak

Rüyada oynamak içerisinde farklı anlamlar barındırır.Eğer ki rüyanızda bir kişinin önünde oynadığınızı görüyorsanız bu, o kişiyle dalga geçeceğiniz anlamına gelir. Eğer ki kendi önünüzde oynayan insanlar görüyorsanız da bu, o insanların sizinle dalga geçtiği anlamını taşır. Rüyanızda oynayan çocuklar görmeniz ise aile içerisindeki mutluluğu anlatır. Rüyanızda çocukların oyu oynaması iyiye işarettir.

Rüyada oynamak bir hastalık geçireceğiniz anlamına geldiği gibi kendinizi utandıracak durumlara sokabileceğiniz anlamına da gelir. Bir kısım rüya tabircilerinin bu rüyayı yorumlama şekli ise hısım veya düşmanlarınız size karşı yaptıkları hileler olarak belirtilir. Bu hileler daha çok maddiyatla ilgili olup, bu kişiler yüzünden ciddi gelir kayıpları yaşayabilirsiniz.

Eğer ki rüyanızda satranç veya tavla gibi zeka geliştirecek oyunlar oynadığınızı görüyorsanız, bu gerçek yaşamınızda gelecekle ilgili yeni planlar yapacağınıza ve yeni durumlarla karşı karşıya geleceğinize işarettir. Rüyanızda kağıt oyunları oynadığınızı görmek ise dostlarınız veya arkadaşlarınızın sizden gizlediği bazı şeyler olduğu anlamına gelir. Rüyada top oynamak da iş hayatınızda yapacağınız kontrat ve sözleşmeleri işaret eder.

Rüyada Oynamak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında futbol oynayan ve hatta gol atan kişilerin gerçek yaşamlarındaki hedeflerine ulaşacağı, işlerini yoluna koyarak hayallerinin peşinden koşacağı anlamı taşır. Rüyasında basketbol oynadığını görmek ise hobilerine daha çok zaman ayırabileceğine alamet eder. Yine zaman ayırdığı alanlarda kendisini geliştirerek zamanla usta haline geleceğine ve o iş üzerinde yeterlilik kazanacağına delalet eder.

Rüyasında golf oynayan insanlar gerçek yaşamlarında elit ve kaliteli insanlardır. Rüya sahibinin ucuz ve basit hiçbir şeye tenezzül etmeyeceği gibi kendisini her zaman en iyiye ve en güzele layık gördüğü ifade edilir. Bu kaliteli yaşam içerisinde bazı sorunlarla karşılaşılsa dahi üzerinde pek fazla düşünülmeyeceği anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi için iyiye işaret olan dans etmek, gerçek yaşamında çok mutlu olacağı ve mutluluktan dans edeceği bir haber alacağını işaret eder. Hatta rüya sahibini bulunduğu kötü durumdan çekip çıkartacak, gözündeki yaşı silecek ve manevi açlığını dindirecek çok özel bir insanın varlığına yorulur.