Rüyada Otobüs

Rüyada otobüs veya ulaşım araçlarının her biri, manevi yolculuğunuzu temsil etmektedir.Uçak, bilinen en rahat ulaşım aracı olduğu sanılsa da, tren en gelişmişi olarak kabul edilmektedir. İki tekerlekli bisikletten tutun, motosiklet, binek oto, minibüs, otobüs, uçak, tren, metro, tramvay gibi tüm ulaşım araçları bu hayattaki manevi yolculuğunuz şeklinde yorumlanır. Ulaşım araçlarının büyüklük, kapasite, hız ve yeniliklerine göre, rüyada otobüs görmekle kıyaslayabilir, manevi yolculuğunuzun ne aşamada olduğunu anlayabilirsiniz.

Manevi yolculuktan kasıt, sadece dini içermemektedir. Ruhsal ve manevi duygularınızda yaşadığınız olgunlaşma süreci ve huzur etkilemektedir. Otobüsün seyahat ettiği yolun vaziyeti, istikameti, hava atmosferinin nasıl olduğu olumlu şekilde yoruma dahil edilebilir. Otobüsün içindeki yolcular, tanıdıklarınızsa kimlerin sizin gönlünüzde yeri olduğuna işaret eder. 3. şahıslar bazen de, sizin yansımalarınızdır.

Rüyada Otobüs Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada otobüs görmek, güncel olaylardaki değişimi simgeler. Sizin olay esnasındaki hal ve hareketleriniz, bununla birlikte çevrenizin size karşı yaklaşımlarından bilgi vermektedir.Rüyada Yeni Otobüs Görmek

Rüyada yeni otobüs görmek hem kişisel işleriniz hem de kariyerinizle bağlantılı olabilecek mutlu değişiklikler yaşayacaksınız anlamına gelmektedir. Terfi alabilir yada üzerinde çalıştığınız proje ödül alabilir. Her iki durumda da maddi gelir elde edecek ve çok sevineceksiniz.

Rüyada Kalabalık Yüzünden Otobüsten İnememek

Rüyada kalabalık yüzünden otobüsten inememek, toplantı gösteri veya miting gibi bazı kitle olaylarına katılacaksınız demektir. Burada aktif rol oynamasanız dahi katılmış olmanız ilk başlarda size rahatsızlık verecek. Fakat sonrasında başarılı geçen toplantı vs. Sizin inancınızı ve isteğinizi tekrar körükleyecektir.

Rüyada Otobüs Kullanmak

Rüyada otobüs kullanmak, mesleki hayatınızda büyük değişiklikler yapacaksınız anlamına gelmektedir. Ani bir karar ile şehir değişikliği isteyebilirsiniz. Geride bırakmak istediğiniz bir olay veya kişi olabilir. Bu durum sizin şu an bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmadaki birinci sebebinizdir.

Rüyada Otobüs Durağında Otobüs Beklemek

Rüyada otobüs durağında otobüs beklemek, gerçek hayatta aktif şekilde rol alacağınız ve sunum yapacağınız bir toplantıda görev alacağınızın beklentisi içerisinde olduğunuza işarettir.


Rüyada Kendinizi Otobüs Yolcusu Olarak Görmek

Rüyada kendinizi otobüs yolcusu olarak görmek, isteklerinize maddi imkanlarınızın yetişemediği anlamına gelmektedir. Kazancınız yüksek hayat standartlarında yaşama isteğinize karşı yeterli gelmemektedir. Ya harcamalarınızı kısmalı ya da daha çok gelir getirici bir iş bulmalısınız.

Rüyada Otobüs Almak

Rüyada otobüs almak, kalp ve ruhta samimi duyguya yer olmayan biriyle romantizm yaşayacağınız anlamına gelir. Platonik olarak aşk besleyebilir ve karşılık bulamayabilirsiniz. Hatta karşı tarafın acımasızlığı sizin bu durumunuzu kendi yararına kullanmak olabilir, dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Kalabalık Bir Otobüs Görmek

Rüyada kalabalık bir otobüs görmek, otobüsteki diğer yolcular insanlarla olan gerçek ilişkilerinizi sembolize eder. Hayatınız rutininde devam etmekte ve sizi heyecanlandıracak hiç bir gelişmenin olmadığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Otobüsten İnmek

Rüyada otobüsten inmek, hayatınızda karşınıza çıkacak mutlu bir fırsat yada piyangoya işaret etmektedir.

Rüyada Otobüste Kalabalık Arasında Kalmak

Rüyada otobüste kalabalık arasında kalmak, bir kavgaya girmeniz için kışkırtılacağınız anlamına gelmektedir. Galeyana gelmemeli ve kavgaya sebebiyet sözler sarf etmemek için çaba sarf etmelisiniz.

Rüyada Otobüste Oturmak

Rüyada otobüste oturmak, eğer kendinizi rahat hissediyorsanız hayatınızdaki sevinç anlarının yaklaştığına işarettir. Uzun süredir yanıt beklediğiniz bir kurumdan olumlu cevap alacağınıza yönelik hayırlı anlam içermektedir.

Rüyada Otobüs Kaçırmak

Rüyada otobüs kaçırmak, hayatınızdaki deneyimlediğiniz herşeyi tekrar gözden geçirmeniz gerektiğine yorumlanır. Kendinizle ilgili ve hatta hayatınızdaki kişi ile ilgili gözden geçirmeniz, karara varmanız gereken durum ve olaylara işaret etmektedir. Son zamanlarda sizi rahatsız eden durumlarla karşılaşabilir ve düzeltmek için adım atmanız gerekebilir.

Rüyada Hızla Giden Bir Otobüs Görmek

Rüyada hızla giden bir otobüs görmek, yakın zamanda pişman olacağınız bir olumsuz bir eylem gerçekleştireceksiniz anlamına gelmektedir. Olayın vuku bulduğu anda yaptığınız eylem sizin için normal olsa da sonrasında üzerinde düşündüğünüzde utanacağınız sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle ani hareketlerle tepkiler vermeden önce iyice ölçüp tartmalısınız.Referanslar

Dreams Cloud – Bus Dream Meaning

Dream Stop – Bus Dream Interpretation

Auntyflo – Bus Dream Dictionary