Rüyada Osurmak

Rüyada osurmak, gerçek hayatta yaşayabileceğiniz utanç verici sorunları temsil etmektedir.Bu rüya sizinle ilgili olmakla birlikte yakın çevrenizde birinin de utanç duyacağı bir duruma düşebileceğini ifade edebilir. Diğer kişiler karşısında yaptığınız bir davranıştan dolayı utanç duyabilirsiniz ve hatta kendinizi aşağılanmış hissedebilirsiniz.

Uzun bir süre kendinizi ezik hissetme duygusuyla baş etmek durumunda kalabilirsiniz anlamına gelmektedir. Suların durulması için bir süre bulunduğunuz çevreden uzaklaşmak sizin için en uygun hareket olacaktır. Olayları zamana bırakmak ve unutulmasını beklemek gerekmektedir.

Rüyada Osurmak Ne Anlama Gelir

Rüyada tek başınayken osurmak, kendinizi utanç verici bir duruma sokmakta olduğunuzu fark ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu utanç verici durum çevrenizce fark edilmeden önce önlemler almak isteyebilir ve kendinizi korumak adına kabuğunuza çekilerek bir süre kimseye gözükmemek isteyebilirsiniz. Bu durum için vereceğiniz çaba size gerçekten yardımcı olacak ve utanç verici durumunuzun etrafınızdaki kişilerce bilinmesine engel olacak demektir.

Rüyada Osuruğu Tutmak

Rüyada osuruğu tutmak, kendinizle ilgili utanç verici bir durumu gizlemeye çalıştığınıza işaret etmektedir. Eğer rüyanızda osuruğunuzu tutmanız zorlaşmış ise gerçek hayatta da örtbas etmeye çalıştığınız her ne ise zorlanacaksınız anlamına gelmektedir. Özel ve can sıkıcı durumunuzun ortaya çıkmaması için gizleme çabanızda da ekstra gayret göstermeniz gerekecek anlamına gelir. Fakat sarf edeceğiniz bu gayret sizin utanç verici durumunuzun ortaya çıkmasına da engel olacak anlamına gelir.


Rüyada Başkalarının Önünde Osurmak

Rüyada başkalarının önünde osurmak, kendinizle ilgili olmayan öğrendiğiniz utanç verici bir bilgiyi başkalarına açıklamak durumunda kalmış olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu durumu ifşa etmenizle birlikte siz de toplumda kötü konuma gelebilir ve dışlanabilirsiniz. Bu nedenle başkalarına anlattığınız gizli ve utanç verici durumun size geri dönüşünün nasıl olacağını öngörmeniz ve kendinizi korumanız gerekmektedir.

Rüyada Toplantıda Osurmak

Rüyada toplantıda osurmak, iş arkadaşlarınızdan birinin kötü emellerine alet olacaksınız anlamına gelmektedir. Fazlasıyla öfkelenebilir ve intikam duygusuyla yanabilirsiniz. Fakat amanı geri alamayacağınız gibi iş arkadaşlarınız ve patronlarınız karşısındaki yerle bir olan imajınızı da bir süre düzeltemeyebilirsiniz. Yaşananların unutulması için zamanın iyileştirici gücüne güvenmek yapacağınız en iyi şey olacaktır.

Rüyada Aile İçinde Osurmak

Rüyada aile içinde osurmak, gerçek hayatta ailenizi de fazlasıyla etkileyecek utandırıcı bir durumun vuku bulabileceği yönünde uyarıcı anlam içermektedir. Bu durumu önleme şansınız bulunmakla birlikte çevrenizdeki kişilere de aile sırlarınızı verirken iki kere düşünmeniz gerekmektedir. Uzunca bir süre ifşa olacağınız kaygısı yaşayabilirsiniz hatta bu süre zarfında olacakları öngöremediğiniz için ailecek şehir değişikliği yapmak isteyebilirsiniz.