Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada oruç tutmak, sabır, ciddiyet, dayanıklılık ve nihai birliği ifade etmektedir.Bu rüya kısa aralıklarla uzun vadedeki arzunuza erişeceğinizi rivayet etmektedir. Kendinizi maddiyattan uzaklaştırmak, düşünce ve yaşam biçiminizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Rüyada Oruç Tutmak Ne Anlama Gelir

Bununla birlikte kişisel iç yaşamınıza konsantre olmak ve içsel büyüklüğünüzü geliştirmek isteyebilirsiniz. Arzularınızdan, açgözlülüklerinizden, hırslarınızdan, duyarsızlığınız nedeniyle yardımlaşmalardan kaçınmanızdan, hata ve hastalıklarınızdan kaçınmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Tüm Gün Oruç Tutmak

Rüyada tüm gün oruç tutmak, hayattaki olumsuz düşünceleri reddettiğiniz anlamına gelmektedir. Kendinize yeni fikirleri adapte etmek için izin vermek istiyor ve bir yol açmak için fırsat sunuyorsunuz.

Açlığın bedeninizi ve zihninizi temizlediğine inanıyor ve yeni güzellikleri hayatınıza çekmek istiyorsunuz. Siz hayatınızdaki eski kötü olan her ne varsa uzaklaştırmak ve yerine gelecek olan tüm güzellikleri sevgiyle kabul ediyorsunuz.


Rüyada Yarım Gün Oruç Tutmak

Rüyada yarım gün oruç tutmak, kendinizi disipline etmek istediğiniz anlamına gelmektedir. Değişimden ve hayatın zevklerinden birden kurtulmak sizi korkutabilir ve bu nedenle istemenize rağmen kendinizi bu duruma alıştırmak için küçük adımlarla başlamak isteyebilirsiniz.

Yavaş yavaş nüfuz edecek olan küçük değişimler sizin iç dünyanızda gerçekleşecek büyük değişimlerin altyapısını oluşturacaktır.

Rüyada İbadet İçin Oruç Tutmak

Rüyada ibadet için oruç tutmak, zihninizin çılgınlıklarını susturmanın ve dengesiz düşüncelerinizin, kaygılarınızın, huzursuzluk ve zihinsel arızalarınızın neden olabileceği eylemleri deneyimlemek istemediğinize işaret etmektedir.

Elde edeceğiniz derin sessizlik ve umutsuzluk yerine istediğiniz huzur hissi sizi mutlu edecektir. Kendi iç huzurunuz için kendinizi dünyevi ihtiyaçlardan soyutlamak isteyebilirsiniz. Bu nedenle bazı zorluklara katlanmak isteyebilir ve bunun neticesinde elde edeceğiniz iç güzellik sizin için daha anlamlı olabilir.


Rüyada İftar Vakti Oruç Açmak

Rüyada iftar vakti oruç açmak, içsel huzurunuzu bulmak için katlandığınız tüm fiziki ve ruhani engel ve eylemlerin neticesinde aradığınız iç huzuru bir ödül gibi kabul edeceksiniz anlamına gelmektedir.

Katlandığınız tüm zorlukları severek ve isteyerek yapmış olmak elde ettiğiniz manevi hissiyat için size büyük bir duygusal zenginlik katacaktır. İç huzurunuzu büyük bir nimet olarak kalbinizde hissedecek ve bu hissiyat zenginliği için şükredeceksiniz.

Rüyada Oruç İçin Niyet Etmek

Rüyada oruç için niyet etmek, maddi imkânı sağlayamayan ancak manevi olarak memnuniyetle karşılayacağınız bir hayır işini üstleneceğiniz anlamına gelmektedir. Maddi yönden zor durumda olabilir fakat manevi zenginliğinizi başkalarıyla paylaşmak için gönüllü olabilirsiniz.

Paylaşacağınız sevgi size katlanarak geri dönecektir. Bir çocuğa aile sevgisini yaşatmak isteyebilir ve bunu tüm benliğinizle gerçekleştirebilirsiniz.