Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek, mutluluk ile ilişkilendirilir çünkü ördek genelde gençlik ve zindeliği sembolize eder.Bu rüya son dönemde mutlu hissettiğinize ve içinizdeki çocuğu kucaklamaya başladığınıza delalet eder. Belki de hayattaki basit zevklerden mutlu olmasını bilenlerdensiniz. Eski Persler rüyadaki ördeğin, günlük hayatta belaya işaret ettiğine inanırlardı.

Ördek avlamanın ise arkanızdan kötü konuşan bir kimsenin varlığına alamet eder. Rüyada ördek yemek iyiye işarettir. Şansınızın döndüğüne rivayet edilir. Yine rüyada ördek görmek çocukluğunuzdaki mutlu zamanlara ve gençliğe tabir edilir. Eğer bir yolculuk arifesinde bu rüyayı gördüyseniz o yolculuğun size zevk getireceğini alamet eder.

Rüyada Ördek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ördek avladığını görmek ise sizi kıskanan bir kimsenin varlığına delalet eder. Vakvaklayan ördekler güzel haberleri müjdelerler. Bir kadın ile beraber ördek yediğini görmek aşk hayatınızdaki mutluluğu haber verir. Sizden kaçan bir ördek gizli kalmış bir sırrınızın açığa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada çamur içerisinde ördek görmek duygularınızın sizi boğduğuna ve stres yaşadığınıza yorumlanır. Plastik bir ördek ise önünüzdeki tüm engelleri aşabileceğinize tabir edilir. Rüyada ölü bir ördek görmek ise kötü duyguların etrafınızı sardığına yorumlanır.

Rüyada uçan ya da yüzen bir ördek görmek ruhsal özgürlüğünüzü simgeler. Rüyada uçan ördek sorunları akılcı bir şekilde çözebildiğinize delalet eder.  Eğer rüyadaki ördek uçmayı başaramıyor ise bu ev hayatınızda ya da iş yerinizde sınırlandırılmış hissetmenize nedeni ile olabilir. Bir çıkış yolu bulamadığınıza rivayet edilir.

Öte taraftan ördek yüzmeyi ya da uçmayı başardıysa bu sizin esnek ve ortama ayak uydurabilen bir kimse olduğunuzu ve kendinize güvendiğinizi ifade eder. Ördekler, yürüyebilir, uçabilir ve yüzebilir ancak rüyanızda bunları yapamayan bir ördek sizin çevrenize uyum sağlayamadığınızı alamet eder. Ya da bir sorun nedeniyle tam performansınızı gösteremiyorsunuz.

Rüyada Yaralanmış Ördek

Rüyanızda yaralanmış ya da sakat kalmış bir ördeğe yardım ediyorsanız, günlük hayatınızda sizi itekleyen ve daha fazlasını yapmanız için zorlayan bir kimseye delalet eder. İnsanların size olan güveninin yüksek olduğunu ancak bu güveni boşa çıkarmamanız gerektiğini ifade eder.

Rüyadaki ördek hareket edemiyorsa, değişime olan direncinizin büyük olduğunu ifade eder. Kendinizi sınırlamalardan kurtarmanız gerektiğine tabir edilir. Eğer rüyada sakat kalmış yaralı ördeğe yardım etmeye çalıştığınız halde başkaları sizi engellediyse bu kendinize olan inancınızı ve iyileşmeyi istediğinizi delalet eder. Ancak buna engel olan kimselerin olduğunu alamet eder. Bu kimse bir yöneticiniz ya da ailenizden bir kimse olabilir.

Kaynak: auntyfly