Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek, harmoniyi, aşkı, etkilenmeyi simgeler.Bu rüya aynı zamanda yeni bir aşkın ve romantizmin habercisidir. Hayatınıza yeni birinin girmesinin zamanının geldiğini ve fırsatlara açık olmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada başkalarının öpüştüğünü görmek ise bu kişilerin hayatlarına fazlaca müdahil olduğunuza ve onlara biraz mesafe koymanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada tam birini öpmek üzere iken rüyanın bitmesi ise bu kişi ile ilgili hislerinizde henüz bir karara varamadığınıza rivayet eder. Bu kişi ile romantik bir ilişki içine girmek istediğinizi ancak nasıl harekete geçeceğinize karar veremediğinizi delalet eder.

Rüyada kendi cinsinizden biri ile öpüştüğünü görmek ise kusurlarınızı kabul ettiğinizi işaret eder. Kendinizdeki karşı cinse ait özellikleri kabul ettiğinizi anlatır. Yine rüyada kendisi ile öpüştüğünü görmek iç dünyanız ile barışmayı ve kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi anlatır.

Bir kimsenin elini öpmek ya da elinizin öpülmesi saygıyı ve sevgiyi simgeler. Ancak bir kimsenin ayaklarını öptüğünü görmek aşağılanmaya delalettir. Rüyada birini yanaktan öpmek bir kimseye duyduğunuz saygının, arkadaşlığın ifadesidir. Boyundan öpmek ise şehvet duygularınızın tavan yaptığını ve öptüğünüz kimse ile bir beraberlik hayat ettiğinize rivayet edilir.


Rüyada Öpüşmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bir başkasının sevgilisi ile öpüştüğünü görmek ise o kişiya karşı duyduğunuz kıskançlığa yorumlanır. Yine bu rüya fiziksel ihtiyaçlarınıza karşı çaresiz kaldığınıza ve saygınlığınızı yitireceğinize delalet eder.

Eski sevgilinizi öptüğünüzü görmek ise onunla yaşadığınız güzel zamanları unutamadığınızı anlatır. Yine bu rüya mevcut ilişkinizde eski ilişkinizdeki güzel duyguları aradığınıza yorumlanır. Yakın bir arkadaşını öptüğünü görmek o kişiye karşı duyduğunuz saygının ve sevginin habercisidir. Yine yalnız hissettiğinize ve arkadaşlarınızdan yakınlık beklediğinize delalet eder. Bu rüya o kişiye karşı aşk beslediğinizi göstermez.

Rüyada bir yabancı ile öpüşmek kendinize karşı yabancılaştığınızı ve iç dünyanızdan uzaklaştığınızı işaret eder. Kendiniz ile daha fazla vakit geçirmeniz ve iç dünyanıza dönmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada bir ünlüyü öptüğünü görmek ise başarı için hırsla çalıştığınızı delalet eder. Yine bu rüya o ünlüye karşı olan güzel duygularınızı ifade eder. Rüyada bir düşmanını öpmek ise yine düşmanlık görmeye, arkadan bıçaklanmaya delalettir.

Birinin sizi isteğiniz dışında öpmesi ise yapmayı istemediğiniz birşeyin zorlama yoluyla yaptırılacağına delalet eder. Bu rüya kendinden uzaklaşmaya da yorumlanır. Yine bu rüya esnasında hissettiğiniz duygular büyük önem taşır. Olumlu duygular hissetmek güzel yorumlanmaktadır.