Rüyada Öpülmek

Rüyada öpülmek, kişinin yaşadığı yerden ayrılacağı veya değiştireceği anlamına gelir.Rüyayı gören kişi tatil ya da iş için şehir dışına çıkabilir. Rüyada öpüldüğünü gören kişilerin gideceği bu yol tam anlamıyla güvenlidir ve yola çıkacak kişi, yolda olmaktan iş için e olsa, tatil için de olsa büyük keyif alacaktır. Rüyada öpülmenin bir diğer anlamı da özel hayattır.

Rüyada öpülen kişinin hayırlı bir ilişkiye başlamasına veya süregelen bir ilişkinin hayırlı bir şekilde ilerlemesine delalettir. Mutlu ve huzurlu bir aile ortamına anlamını taşır. Rüyada dudaktan öpüldüğünü gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceği rivayet edilir.

Rüya sahibi eninde sonunda muradına erecektir. Buna ek olarak samimiyet kurma anlamı da taşır. Rüyasında dudaktan öpüldüğünü gören kişinin gerçek dostluk ve arkadaşlıklar kuracağına delalet eder.

Rüyada Öpülmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yanaktan öpülmek helal para anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bol bol para kazanacağı ve bu paranın da her kuruşunun helal olacağına, ayrıca da güzel günlerin rüya sahibini beklediğine işarettir.

Rüyada boyundan öpülmek gönül ilişkileri anlamını taşır. Rüyayı gören kişinin karşı cins ile yakın gelecekte yakınlaşacağını ve bu yakınlaşmanın olumlu sonuçlanarak güzel günler geçireceğini ifade eder.

Rüyada erkek tarafından öpüldüğünü görmek, gerçek yaşamda güzel haberler alınacağı ve güzel sözler işitileceği anlamına gelir. Eğer ki rüyayı gören kişi erkek ise ve erkek arkadaşı tarafından öpülüyorsa, bu arkadaşından ona hayırlı bir şey geleceği anlamı çıkar. Bu rüyayı gören kişiler gelecekte çok güzel bir aile hayatı yaşayacaktır.

Rüyada öpüldüğünü gören kişinin gerçek yaşamda evlilik teklifi alacağı ifade edilir. Bu teklifi alan kişinin sevinçten havalara uçacağı ve yaşamının en güzel günlerini geçireceği rivayet edilir. Rüyada öpüldüğünü gören kişi, ruh eşi ile evlenir ve bir ömür boyu mutlu yaşar. Rüyada sevdiğin bir kişiye sarılmak veya sarıldığını görmek, o kişiyle geçireceğiniz mutlu günlere işarettir. Ancak tanımadığın ya da sevmediğin birine sarıldığını görmek ise o kişinin hastalanacağına ve sağlık sorunları ile karşılaşacağına inanılır.