Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, mutluluğun sembolüdür.Gelecekteki zor zamanların aşılacağını da ifade etmektedir. Bu rüya geleceğinize nasıl yaklaştığınız konusunda uyarıcı ipuçları verir. Ayrıca da pişmanlık, hisler içinde kaybolma, kopmuş ilişkiler ve aşktaki güvensizliği temsil eder.

Rüyada Ölü Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kendinizi ölü olarak görmek, yaşayacağınız bir pişmanlığa yorumlanmaktadır. Sevdiğiniz birine karşı hak etmediği davranışlarda bulunabilir, bir anlık öfke ile hakaret boyutuna gelecek sözler sarf edebilirsiniz. Sonrasında çok büyük pişmanlık duyacaksınız. Af dileseniz dahi bu kişi sizi affetmeyecektir. Olayı zamana bırakmanız yararınıza olur.

Rüyada Tanıdığınız Birini Ölü Olarak Görmek

Rüyada tanıdığınız birini ölü olarak görmek, arkanızdan yapılacak dedikodunun işaretidir. Bu durum önce sizi çok üzecek ve günlük yaşamınızı etkileyecektir. Fakat sonrasında sizi seven insanların bu dedikoduya inanmadıklarını gördükçe rahatlayacak ve bir süre sonra unutacaksınız.

Rüyada Birini Ölüme Terk Etmek

Rüyada birini ölüme terk etmek, aşk hayatınızda karşılaşacağınız aldatılmayla sarsılacağınızın uyarısını yapmaktadır. İlk başlarda kabullenmeyecek ve hatayı kendinizde arayacaksınız. Fakat zaman geçtik daha sübjektif bakabilecek ve aslında bu duruma hiçbir şekilde zemin hazırlayacak bir davranışta bulunmadığınızın ayırdına varacaksınız.

Siz her ne kadar düzgün davranmış olursanız olur karşı tarafın karakteri buna müsait ise engel olabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Bunu kabullendiğiniz anda hayat sizin için yeniden başlamış olacak ve kendinizi harika hissediyor olacaksınız. Bu durumu üstünüzden büyük bir yük kalkmış gibi hissetmek olarak düşünebilirsiniz.


Rüyada Ölü Biri İle Konuşmak

Rüyada ölü biri ile konuşmak, yaşamınızda yanlış kişilere güvendiğinizi ve yanınıza yaklaştırdığınızı ifade eder. Bu insanlardan zarar görmemeniz imkansızdır. Çünkü size yaklaşma sebepleri tamamen menfaat olup, istediklerini elde ettikleri anda sizin yüzünüze dahi bakmayacaklardır. Maddi yönden bu kişilere yardım yapmamanız sizin yararınıza olacaktır. Yoksa hem maddi hem de manevi zarar görmeniz kaçınılmaz olur.

Rüyada Birden Fazla Ölü Görmek

Rüyada birden fazla ölü görmek, gerçek hayatta olumsuz durumlardan zarar göreceksiniz anlamını taşımaktadır. Kalabalık bir ortama girebilir ve olaylar istemediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Maddi kayıp söz konusu olabilir ve durum sizi derinden sarsabilir.

Rüyada Evinizde Ölü Görmek

Rüyada evinizde ölü görmek, hanenize girecek yeni bir bireyin habercisidir. Yalnız yaşıyorsanız yeni bir ev arkadaşınız olabilir ya da erkek arkadaşınızla aynı evde yaşamanın planlarını yapıyor olabilirsiniz. Eğer doğru kişi ise bu kararınız sizi çok mutlu edecektir. Aynı çatı altında birlikte yaşamayı düşündüğünüz kişiyi bu sevgili ya da ev arkadaşı olsun iyi düşünmeniz gerekmektedir. Sonucundan çok mutlu olacak ya da çok pişman olacaksınız.

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkamak, çevrenizden birisine yararınız dokunacak anlamına gelir. Sizden yardım isteyen bir tanıdığınızın talebini geri çeviremeyeceksiniz. Yaptığınız bu yardım gerçekten o kişinin ihtiyacı olduğu doğru bir hareket olacaktır. Davranışınız için kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Rüyada Ölü Gömmek

Rüyada ölü gömmek, geçmişte bırakmak, unutmak istediğiniz bir kişiye işaret eder. Bu kişi zaman zaman hayatınıza tekrar girecek ve sizin yaralarınızı deşecektir. Bu durumdan etkilenip etkilenmemek tamamen sizin hareketlerinize bağlıdır. Her görüşme talebini olumlu yanıtlarsanız unutamayacak ve her seferinde yara alacaksınız.Referanslar

Dream Moods – Dead Dream Meaning

Auntyflo – Dead Dream Dictionary