Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek diğer dünya ile olan bağlantıları sembolize eder bu nedenle bu rüyaları hafife almamak gerekir.Rüyamıza giren ölü insanlar genelde bize bir mesaj ya da uyarı taşır. Psikologlar rüyalarımıza giren ölü insanların onlara karşı hissettiğimiz suçluluk duygusu ya da depresyon nedeni ile girdiklerini söylerler. Bu rüyayı tabir etmek için bazı ufak nüanslara dikkat etmek gerekir. Bunlar;

 • Gördüğümüz kişi mezarda mı?
 • Canlı ve mutlu mu?
 • Gözlerimizin önünde canlandı mı?

Bu rüya genellikle alacağımız beklenmedik haberlere yorumlanır çünkü ölüler rüyalarımıza genelde mesaj vermek için girerler. Bazen rüyada ölmüş birini görmek ölünün gittiği yerde henüz huzuru bulamadığına delalet eder. Pagan inanışına göre tanrıları kızdırmamak için rüyamıza giren ölü insanların her dediğini yerine getirmeliyiz.

Bu rüya kimi zaman aile içerisinde yaşanacak mutluluğa delalet eder. Bu bir çocuğun doğumu da olabilir, bir evlilik de olabilir. Evlilik öncesinde görünen ölü ise bu birleşmeye karşı bir uyarı anlamı da taşır.

Kimi zaman mutsuz bir evliliğe ya da hasta ve zayıf evlatlara yorumlanır. Rüyada ölmüş akrabalardan birini görmek genelde uyarı niteliği taşır. Bu rüyayı gören insan iş hayatında da başarılı bir döneme girecek demektir.


Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek rüya sahibi için hayırlı ve güzel geçim, sağlıklı dostlukların olacağı kısmetli bir rüyadır. Yine rüyada ölmüş birini görmek kişinin etrafındaki kimseler tarafından ilgi görmesine, arzuladığı şeylere kolayca ulaşacak olmasına ve başarılı bir kariyere delalet eder.

Ölmüş birini canlı görmek olmayacak bir şeyin mucizevi  bir şekilde olması ve beklenen huzur ve mutluluğa kavuşmak ile tabir edilir. Bu rüya aile ve iş hayatında yaşanacak mutluluklara ve kazanılacak olan başarılı bir kariyere yorulur.

Rüyada ölmüş birine sarıldığını görmek üzüntüye ve zorluklara delalet eder. Rüyada ölmüş birini yıkadığını görmek hayırsız ve zararlı kimselere tabir olunur.  Yine bu rüya çevresindeki kötü niyetli kimselere dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada ölüyü öptüğünü görmek, huzura, mutluluğa, sağlığa tabir olunur.  Bu rüya gören kimse için sağlıklı ve hoş zamanların geleceğine ve yaptığı değişikliklerin hayırla sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin gülümsediğini görmek sağlıklı ve huzur veren güzel dostluklar yaşanacağının ve kişinin çevresinin genişleyeceğinin işaretçisidir. Yine rüyada ölmüş birini gülerken görmek,  gören kişinin Allah’ın sevdiği bir kulu olduğuna ve yaptığı iyiliklerin karşılık bulacağına ve ahrette güzel günlerin beklediğine işaret eder.

Ölmüş birini ağlarken görmek, sıkıntıların biteceğine, hastalıklardan kurtulacağına delalet eder. Eğer gördüğü kimse ağlıyor ise işlerinin iyi gideceğine, çevresindeki insanları mesut edeceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş biriyle konuşmak güzel bir geleceğin ve hayırlı kısmetlerin habercisidir. Yine bu rüya sıkıntı ve üzüntülerin bittiği rahatın ve huzurun geldiğinin habercisidir.

Ölmüş birini hasta görmek sıkıntı ve zorluklardan muaf olmak ve dertlerine çare bulmak amacıyla gayret göstermeye delalet eder. Ölmüş birini çamurda görmek karamsarlığa ve olumsuz şeylerin olacağına işaret eder. Bazen de bu rüya iş hayatının bozulacağına delalet eder.


Rüyada Ailede Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ailede ölmüş birini görmek sorunların artacağı bir döneme girmeye, uzun vadeli işlerde çalışmamaya ve rüya sahibinin üzüleceğine delalet eder. Ancak sonunda rüya sahibi mutlu olacağı olaylarla karşılaşacaktır.

Ölmüş birini fotoğrafta görmek, geçmiş zamana değer veren bir kimse olduğunuza, çevrenizi mutlu etmeye çalıştığınızı işaret eder. Ölmüş birinin tekrar öldüğünü görmek, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, yeni sıkıntıların geleceğine ve hatalı kararlar alarak zararlı çıkmaya işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin boğulduğunu görmek, zorlukların artık sonlanacağına, güzel günlerin geleceğine iş ve aşk hayatında sorunların düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada Ölmüş Birini Dövdüğünü Görmek

Rüyada ölmüş birini dövdüğünü görmek iş ve aşk hayatında aldığı yanlış kararların onu zor duruma sokacağına ve bunlarda zarara uğrayacağına delalet eder. Rüyada ölmüş birini kefenlerken görmek, zorluk ve uğursuzluk olarak tabir olunur. Bu uğursuzluk rüyayı gören kişinin iş ve aile hayatına yansır. Ancak yeni işe başlayan birisi için ise bu işte başarılı olacağına delalet eder.


Rüyada Ölmüş Birini Taşıdığını Görmek

Rüyada ölmüş birini;

 • Taşıdığını görmek, iyiliksever bir insan olmaya çalıştığına, kendisi ve çevresi için faydalı işler yapmaya çalıştığına ve onların sevgisini kazandığına işaret eder.
 • Sırtında taşımak yeni ve zorlu bir iş kuracağına, sebepsiz yere sevdiğinden ayrılacağına ve bazı kişilerle yüzleşeceğine delalet eder.
 • Mezarda görmek, ani alınan kararlar yüzünden iş hayatında sorunlar yaşanacağını ancak zamanla bu sorunların üstesinden gelineceğini işaret eder.
 • Arabada görmek ise çok da uzun olmayan bir seyahate çıkmaya delalet eder. Rüyada ölmüş birinin yattığını görmek, çok çalıştıktan sonra emeklerinin karşılığını alacağına ve mutlu olmaya işaret eder.
 • Otururken görmek yaptığı işleri başarı ile yapan biri olduğu ve bunun için ise gereken çalışmaları yaparak başarısını göstermesidir.Rüyada Ölmüş Birini Evlenirken Görmek

Ölmüş birini evlenirken görmek hayırlı ve güzel tabir olunan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimsenin kısmeti açılır, bekâr ise evlenir ve mutlu olur. Evli bir kimse bu rüyayı görürse huzurlu ve mutlu bir evlilik geçirir. Rüyada ölmüş birini beyazlar içinde görmek, çok arzuladığı şeylerin artık yavaş yavaş gerçekleşeceğine, muradına kavuşacağına, mutlu olunacağına ve sevdiği kişiden karşılık göreceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birini tabutta görmek, çok uzun süredir içinde tutulan duyguların açığa çıkacağına ve bu süreçte alınacak kararların kişiye mutluluk getireceğine delalet eder. Rüyada ölmüş birini tuvalette görmek, yakında yapmayı planladığı bir iş için alınan hatalı kararların kişiyi sıkıntı ve derde sokacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birini terlemiş görmek, alınan kararlar sonucu iş hayatında bazı sorunlar yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada ölmüş birini yanmış görmek, sıkıntı ve hüzne delalet eder. Hayırlı bir rüya değildir. İşlediğiniz bir günahın bedelini ödeyeceğiniz ve bundan dolayı pişman olacağınıza tabir olunur.

Rüyada ölmüş birini ıslak görmek sevdiği ile sorunlar yaşamaya, sevmediği birinin çevresine katılacağını ve aşk hayatında sorunlar yaşamaya işaret eder. Rüyada ölmüş birini denizde görmek sıhhat, bol kazanç, huzur ve rahat yaşamı temsil eder.

Bu rüyayı gören kimse iş ve aile yaşamında mutlu olur. Rüyada ölmüş birini banyo yaparken görmek, mutlu başlayan bir ilişkide zamanla sorunlar yaşamaya ve iş hayatının bozulmasına delalet eder.


Rüyada Ölmüş Birini Üzgün Görmek

Rüyada ölmüş birini;

 • Üzgün görmek beklediğiniz bir haberin geleceğine ve güzel sonuçlar getireceğine işaret olur. Bu rüya ile sıkıntılarınız son bulur. Rüyada ölmüş birini hasta görmek, dünya işlerinden sıyrılacağını, Allah yoluna dönerek maneviyata yöneleceğinize yorumlanır.
 • Uçarken görmek, kurduğunuz hayallerin ve umutların gerçekleşeceğini ve sizi mutlu edeceğine alamettir.
 • Oynarken görmek, sevinmeye, aşk hayatının düzeleceğini, aile ve iş hayatının son derece düzgün gideceğine yorulur.
 • At üstünde görmek, istediği ve arzuladığı şeylerin gerçekleşeceğini, kazancının bereketinin artacağını delalet eder.
 • Felçli görmek, saygı duyulan biri olmak adınaçaba sarf etmeye fakat sorunlar da yaşanacağını alamet eder.
 • Asker görmek, hayırlı bir rüyaya işaret eder. Rüyayı gören kimsenin kötülüklerden ırak olduğunu, huzur ve bereket içinde yaşayacağını delalet eder.Özet
Rüyada Ölmüş Birini Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Ölmüş Birini Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada ölmüş birini görmek diğer dünya ile olan bağlantıları sembolize eder bu nedenle bu rüyaları hafife almamak gerekir. Rüyamıza giren ölü insanlar genelde bize bir mesaj ya da uyarı taşır. Psikologlar rüyalarımıza giren ölü insanların onlara karşı hissettiğimiz suçluluk duygusu ya da depresyon nedeni ile girdiklerini söylerler. Bu rüyayı tabir etmek için bazı ufak nüanslara dikkat etmek gerekir. Bunlar;
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

14 thoughts on “Rüyada Ölmüş Birini Görmek”

 1. Fatmanur ersoydan 01

  Gerçek hayatta ölen anneannemi rüyamda canlı bir şekilde namaz kıldığını gördüm sonra yanın gitiim sarılı aktık beni ittirdi ve benim ölmeme sen sebep oldun dediğini duydum sonra agladım korktum salondan mutfağa gittim annem ve kuzenim vardı anneme anneannmin içede olduğunu söyledim baktı salona gördü yanına gidiyordu sanki Bi kallakn vardı annem geçemiyodu sonra akrabamız geldi evlerine götürdü bizi beni beklemeden girdiler içeri ben korktum koştum ağlayarak sonra düştüm yüksekten içeri girdim orada anneannem vardı yine bana sen benim ölümüm sebep oldun dedi sonra biz kendi evimize gitiik annem anneannemi tuvalette krozetten bol çıkartıp bir kaba kattığını gürcü beni çağırdı ben baktım ama görmedim hiçbirşey sonra uyandım

 2. Rüyamda ölmüş kuzenimin kardeşimin yatağında tabutun içinde sadece kolları dışarıda hareket eder şekilde babamla beraber yatarken gördüm. Bu rüyayı acil yorumlarmısınız

 3. Rüyamda ölmüş eşimi hasta görüyorum onunla ilgileniyorum ben ağlıyorum onunda gözlerinin dolduğunu görüyorum kaynanam kayın pederin de var araba tutup gidiyoruz çantamdan kendi parmağıma yüzük takıyorum yüzük yuvarlak kenarları kare açıtır parmağımı diye düşünüyorum ama açıtmadı

 4. Dedemin öldüğü günün gecesi onu çok rüyamda görmek istedim ve gördüm. Tamamını hatırlamıyorum ancak ben arabanın solundan ona bakıyordum o da inecek veya binecek gibi arabanın diğer tarafında kapı açık bekliyordu. Kapının hemen ağzındaydı. Yüz ifadesi şaşkın gibiydi. Ağzı açık bana bakıyordu. Bir tek burayı hatırlıyorum. Ne anlama geliyor? Onu çok severdim.

 5. Rüyamda vefat eden babaannemi gördüm onun evindeydim rüyamda da ölmüş olduğunu biliyordum fakat yanımda oturuyordu ve ben normal karşılıyordum “bebeğin olunca bana getir” gibisinden bir şeyler söyledi daha çok şey konuş ama hatırlayamıyorum. Neyse ben korktum ve onun evinden koşarak kendi evime kaçmaya başladım koşarken rüyadan uyandım. Anlamı nedir yazar mısınız?

 6. Rüyamda ölen dedemi görüyorum oda da kalabalık baya koltukta oturuyor dedemin yanında amcam var. bende evleniyorum yerde oturuyorum. Ağlıyorum hep gözyaşları içinde.dedem de bana bakıyor ağlıyor üzülüyor bana içim çok buruk . Yorumlarsanız çok sevinirim..

 7. Ölmüş babamın babasını yani dedemi rüyamda ayakları tutmuyordu koluna girdim taşıdım ve babama 50 dönüm arazisi olduğunu söylüyor 25 dönümünü babama vermek istiyor diğer çocuklarım ben öldükten sonra senin hakkını alamasın dedi ama o tarla eşimim gerçek hayatta

 8. 2005 te ölen babamı sanki yeni vefat etmiş gibi ölüm haberini aldım ve birden kendimi kalabalık bir yerde buldum suan tanıdığım yakın oldugum eşimi dostumu beklerken gördüm. Sonra birden babam gayet sağlıklı Güler yüzlü bir sekilde geldi bende sarıldım sıkıca bırakmadım sevdiğim insanlara babamın ölmediği haberini vermeye bak ölmedi derken uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim

 9. Rüyamda Ölmüş kocam ölmüş annem ölmüş erkek Dünürüm yaşayan kadın Dünürüm le birlikte bahçede salatalık ekiyorduk dünürlerimle her zaman küstüm yani sevdiğim ve sevmediğim insanları bir arada gördüm lütfen yorumlarmısınız

 10. Rüyamda ölmüş akrabamın face sine girdim ona arkadaşlık isteği gönderdim sonra pişman olup geri almak istedim ama jet hızıyla kabul edip sayfama baktı jet hızıyla …. bunu yorumlayabilirmisiniz,,teşekkürler..,

  1. Ölmüş insanlar bize nazeren daha duyarlıdırlar.Bizden daha iyi işitir ve hissederler..bence bu konuda biraz daha hassasiyet göstermeniz için bir uyarıcı rüya olabilir.Rüyanız hayıra çıkması dileklerimle..

 11. rüyamda ölmüş anneannemi görüyorum onun evinde 4 tavada kızartma yapıyor ve bakkala gtmek için çıkıp bana bırakıyor.dönmüyor annem geliyor tatile gittiğini söylüyor anneannemin onu aramaya çıkıyorum buluyorum .Ben burdayım gelip geçerken bu banka gelip beni bulursun diyor.

 12. Rüyamda ölen halamın okul yaptırdığını görüyorum. Çok mutluydu beni de işe alır mısın diyorum ( mesleğim öğretmenlik ) yüzüme bakıyor ve gülümsüyor . Yorumlarsanız sevinirim.

  1. Ben rüyamda vefat eden amcamın oğlunun kardeşleri ve ben mezarlığa gittik ve biraz oturduk baktım ki amcamın oğlu mezardan çıkar ve canlanır hem de şık elbiseleriyle baktım ona ve birde kardeşlerine söyledim aha abiniz mezardan çıkarak canlandı baktım dedi hani ben dedim ben tek mi görüyorum yaw baktım beni çağırdı dediki ben kolanya içtim ve ben ona dedimki kolanya içilmez eline yüzüne sürülür bana dedi ki evet yanlış söyledim her neyse baktım biraz gezdik konuştuk kendimize baktım geri mezarlığa döndük baktım amcamın oğlunun mezarının üstü hep so toprak filan yok sonra değişti güzel bir bahçeye dönüştü ben dedim bünye baktım bana dedimki cennettir ben şaştım kaldım oracıkta ve biraz oturduk baktım amcamın oğlu kalktı dedimki nereye baktım güldü ve mezarı toprağa dönüşerek toprağın altına girdi soradan kalktım BU RÜYAYI YORUMLARMISINIZ…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.