Rüyada Öldürdüğünü Görmek

Rüyada öldürdüğünü görmek, hayatınızda gerçekleşecek derin bir değişimin göstergesidir.


Rüyada Öldürdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir

Duygusal yönünüzün ağır basacağı bu süreçte dikkatli olmanız ve ani değişimlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Son zamanlarda depresyona girmenize neden olabilecek sıkıntılar yaşamış olabilir, artık her şeye olumsuz tarafından bakma eğilimi göstermeye başlamış olabilirsiniz. Aynı zamanda bu rüya çevrenizdeki kişilerin talihsizliklerinin sebebinin siz olduğunu düşündüğünüz için derin bir üzüntü duyuyor olduğunuz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Döverek Öldürdüğünü Görmek

Rüyada döverek öldürdüğünü görmek, son zamanlarda tahammülsüz olduğunuz ve çevrenizdeki birinin hal ve hareketlerinden dolayı kendinizi kontrol altına almakta zorlandığınız anlamına gelmektedir. Bu kişi size fazlasıyla yakın olduğu için size ters gelen hal ve hareketleri karşısında nasıl hareket edeceğinizi bilemediğiniz için de üzülüyor ve bu süreçte kendinizi fazlasıyla yıpratıyorsunuz demektir. Bu sürecin geçici olduğunu bilmeniz ve kendinizi kontrol altına almanız sizin ve karşınızdaki kişinin yararına olacaktır.

Rüyada Silahla Öldürdüğünü Görmek

Rüyada silahla öldürdüğünü görmek, itibarınıza zarar verebilecek onursuz davranışlara maruz kalacak ve kendinizi ifade edebilmek için karakterinize ters davranışlar sergileyeceksiniz anlamına gelir. Bu sebeple çok hızlı ve kuvvetli bir şekilde kendinizi çevrenizce yanlış anlaşılmanıza sebep olacak durumlara sebep olabilirsiniz. İstemeden yapmış olduğunuz bu davranışların size bu kadar hızlı şekilde olumsuz olarak geri dönmesine şaşırabilir ve fazlasıyla üzülebilirsiniz.

Rüyada Bıçakla Öldürdüğünü Görmek

Rüyada bıçakla öldürdüğünü görmek, kendiniz savunmanız gerekebilecek bir toplantıda sözlü olarak birtakım saldırılara maruz kalacaksınız anlamına gelir. Sizi psikolojik olarak sarsarak üstünlük elde etmek isteyecek olan bu kişilere karşı kulaklarınızı tıkamanız faydalı olabilir. Aksi halde kendinize hâkim olamayabilir ve söylememeniz gerek laflar sarf ederek kendinizi haksız konuma getirebilirsiniz.


Rüyada Boğazlayarak Öldürdüğünü Görmek

Rüyada boğazlayarak öldürdüğünü görmek, yakınlık gördüğünüz biri tarafından ihanete uğradığınız ya da uğrayacağınız anlamına gelir. Bu durum sizi fazlasıyla sarsabilir ve gerçekleri öğrenmek için kendisiyle yüz yüze gelmek isteyebilirsiniz. Karşılıklı görüşme neticesinde gerçekleri kendi ağzından dinlemeniz sizi çok üzecek ve bu kişiyi hayatınızdan tamamen çıkarma kararı alacaksınız demektir.

Rüyada Arkadaşını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada arkadaşını öldürdüğünü görmek, yakın çevrenizden bir arkadaşınız hakkında birtakım şüpheleriniz olduğu anlamına gelmektedir. Bu kişinin size karşı gizli planları olduğunu sezebilir fakat henüz eyleme geçmediği için çevrenizdekilere kanıtlayamayabilirsiniz. Bu huzursuzluk sizi uzun süre rahatsız edecek ve her an tetikte olmanıza neden olacak demektir.

Rüyada Çatışma Esnasında Öldürdüğünü Görmek

Rüyada çatışma esnasında öldürdüğünü görmek, kendinizi korumak adına içinde bulunduğunuz bir ortamda sözlerinizle karşınızdaki rakibe saldıracağınız anlamına gelmektedir. Bu kişiyi küçük düşürmek için çok fazla laf sarf edebilir, çevrenizdeki kişileri de bir hayli şaşırtabilirsiniz. Kendi karakterinize ters olan bu durumu abartmamanız sizin yararınıza olacaktır çünkü haklıyken haksız durumuna düşebilir, ağır laflarınız altında artık geri dönüşü olmayan sırları da ifşa edebilirsiniz.

Referanslar

Psychologenie, 2018