Rüyada Öksürmek

Rüyada öksürmek, gerçek hayatta yaşayabileceğiniz olumsuz bir durum için uyarıcı anlam içermektedir.


Rüyada Öksürmek

Rüyayı doğru şekilde yorumlayabilmek için çokluğu ya da azlığı önem arz etmektedir. Bununla birlikte bu rüya size vereceğiniz kararlarda yol gösterici olabilir. Çevrenizdeki kötü kalpli kişilere karşı da uyarı anlamı taşımaktadır. Yaşadıklarınız ya da yoğun şekilde yaşayacağınız olaylara karşı geliştirmeniz gereken durumlar hakkında ipuçları vermektedir.

Rüyada Çok Fazla Öksürmek

Rüyada çok fazla öksürmek, kendi kapasitenizin üzerinde, tek başına halledemeyeceğiz bir işe kalkıştığınız anlamına gelmektedir. Çevrenizdeki sizi seven insanların çokluğuna sevinin çünkü bu zor zamanınızda size yardımcı olabilmek için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklar demektir. İşi üzerinize alırken sorumsuzca davranmış olmanız ve yetiştiremeyeceğinizi düşündüğünüz andan itibaren panik haliniz çevrenizdeki kişilerce tepki alsa da ellerinden gelen yardımın fazlasını gösterecekler demektir.

Rüyada Boğulurcasına Öksürmek

Rüyada boğulurcasına öksürmek, iş hayatınızdaki yoğunluğunuzdan dolayı çevrenizdeki sevdiğiniz insanlarla vakit geçiremez hale geldiğiniz anlamına gelmektedir. Bir süre sonra tüm hayatınız işiniz haline gelecek ve siz kendinizi yalnız hissedeceksiniz demektir. İş ve özel hayat dengesini acil şekilde kurmayı beceremezseniz eğer çok sevdiğiniz birini temelli şekilde kaybedebilir ve üzüntüsünü çok derin şekilde yaşayabilirsiniz.


Rüyada Kanlı Öksürmek

Rüyada kanlı öksürmek, uzun süreden beri gelen ve bir türlü çözüme ulaştıramadığınız bir durum ile ilgili aksiyon alacaksınız demektir. Süreç sizin için ne kadar sancılı olursa olsun, bu isteğiniz doğrultusunda biraz geç kalmış olsanız bile sonuçlandırmak niyetindesiniz anlamına gelir. Uzun süredir sizi rahatsız eden bu durumla yaşıyor olabilir, sonlanması için sürekli niyetlenip aksiyon almak isteseniz bile küçük şeyleri bahane ederek vazgeçiyor olabilirsiniz. Fakat nihayetinde işi sonlandırabilmek için kendinizde güç hissedeceksiniz demektir.

Rüyada Nefes Kesilircesine Öksürmek

Rüyada nefes kesen öksürük, gerçek hayatta sizin için uygun olmayan, ancak ailenizin ikna edeceği bir işi yapacağınızı ifade etmektedir. Sizin karakterinize ters gelen biri ile görüşmenizi ya da iş ortağı olmanızı isteyebilirler. Sizin hiç içinize sinmese bile ailenizi kırmamak adına isteklerini gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz demektir. Bu arkadaşlıktan ya da iş ortaklığından ilk başlarda çok da mutlu olmasanız bile ilerleyen zamanlarda tahmininizden de fazla faydasını görüp sevinebilirsiniz.

Rüyada Yalandan Öksürük

Rüyada yalandan öksürük, düşmanlarınıza karşı geliştirdiğiniz başarılı taktikle zafer kazanacaksınız anlamına gelmektedir. Çevrenizdeki sizin kötülüğünüzü isteyen ve bu doğrultuda hareket eden kişileri emellerine ulaşmadan alt edeceksiniz demektir. Bu kişilerin iç yüzlerini çok çabuk fark edecek ve onlar harekete geçemeden siz onların oyunlarını ifşa edeceksiniz anlamına gelir.

Referanslar

Globe-View, 2018