Rüyada Oje Görmek

Rüyada oje görmek, söylenti ve kötü konuşmalar ile yaftalama anlamına gelmektedir.


Rüyada Oje Görmek Ne Anlama Gelir

Çevrenizde size yakın olan fakat sizin arkanızdan dedikodunuzu yapan kimseler olabilir. Bu durum çok yüksek ihtimal kıskançlık hislerinden doğmaktadır. Aynı zamanda bu rüya yakın arkadaşlarınızın başkaları ile ilgili size getirdikleri ya da getirecekleri haberlerin doğru olmayacağı anlamına da gelir. Bu sözlere itibar edip hareket etmeden önce iki kere düşünmeniz gerekmektedir. Yoksa hiç yoktan ilişkinizi sonlandırabilir ya da arkadaşlıklarınınız bitmesine sebep olabilirsiniz.

Rüyada Şeffaf Oje Görmek

Rüyada şeffaf oje görmek, sizin hakkınızda kim ne konuşursa konuşsun onlara inanılmayacak demektir. Çünkü siz içi dışı bir ve dobra bir insansınız. Bu nedenle çevrenizdeki sizi seven tanıyan kişiler hakkınızda konuşulan bu ileri geri laflara itibar etmeyeceklerdir.

Rüyada Kırmızı Oje Görmek

Rüyada kırmızı oje görmek, söylenti, kötü söz söyleme ve sıkıcı konuşmaları ifade etmektedir. Mevzu bahis kişi siz olabilir ya da siz kötü sözlerinizle bir başkasını hak etmediği halde yaftalıyor olabilirsiniz. Dikkatli olmalı ve hak etmediği halde başkaları ile ilgili ön yargılı sözler sarf etmemelisiniz. Sonunda üzülen siz olabilir ve pişmanlık hissedebilirsiniz.


Rüyada Sarı Oje Görmek

Rüyada sarı oje görmek, size zarar vermek isteyen kişileri sarf ettiği sözlerden etkilenmeyeceksiniz demektir. Bu kişiler sizin iç yüzünüzü bilmeden sizin hakkınızda atıp tutabilir ve size çamur atmaya çalışabilirler. Ama bu onlar için beyhude bir çaba olacaktır çünkü sizin iyi niyetinizi ve karakter özelliklerinizi bilen kişiler kesinlikle bu laflara itibar etmeyecektir.

Rüyada Siyah Oje Görmek

Rüyada siyah oje görmek, başarılarınız hakkında konuşulacaksınız demektir. Hayatınızla ilgili aslında size başarı elde edeceğinize hiç ihtimal vermeyen kişilerin takdir dolu sözlerini işiteceksiniz demektir. Bu kişiler zamanında sizi hor görebilir ve hayatınız boyunca herhangi bir başarı elde edemeyeceğinizi sürekli yüzünüze vurabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda onların yüzlerini kara çıkartacak bir gelişme ile mutlu olacaksınız demektir.

Rüyada Mavi Oje Görmek

Rüyada mavi oje görmek, çevrenizden cesaret kırıcı konuşmalar duyacaksınız anlamına gelir. Büyük umutlarla yola çıktığınız ve umudunuz olan bir durum ya da iş ile ilgili cesaret kırıcı laflar eden bir kişi tarafından tereddüt hissedeceksiniz anlamına gelir. Bu kişini tamamen kıskançlığından dolayı bu lafları ettiğini bilmeli ve kendi bildiğiniz ve inandığınız yoldan vazgeçmemelisiniz.

Rüyada Beyaz Oje Görmek

Rüyada beyaz oje görmek, yaşlılardan, aile büyüklerinizden birtakım tavsiyeler alarak hareket edeceğiniz anlamına gelmektedir. Onların hayat tecrübelerinden faydalanmanız sizi yararınıza olacaktır. Bu sayede göremediklerinizi görebilir, doğru kararlar verebilir ve uygulayabilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz süreçten bu sayede zarar görmeden sıyrılabileceksiniz anlamına gelir.