Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek birçok kültür tarafından yorumlanmış bir rüya sembolüdür.Rüya tabirleri her kültürde farklılık göstermektedir. Amaç belirli olayları işaret eden sembollerin yorumlanması ve rüya sahibine aktarılmasıdır.  Rüyada nar görmenin hemen her kültürde olumlu anlama geldiği bilinmektedir. Doğurganlığı ve bolluğu simgeleyen bu rüya, genellikle olumlu anlamda yorumlanmaktadır.

Rüyada nar görmek farklı rüya tabircileri tarafından yorumlanmış özel bir rüyadır. Rüyada nar görmek ile ilgili yapılan en temel yorumlar şu şekildedir;

  • Belirli kültürlerde geçerli olan doğurganlık sembolü bizde de geçerlidir. Bu rüya ile ilgili en genel yorum doğurganlığa işaret ettiğidir.
  • Rüyada nar görmek ile ilgili yapılan bir diğer tabirde ise narın para anlamına geldiğine ve bolluğu çağırdığına işaret edilmektedir.
  • Nablusi tarafından yapılan nar tabirinde ise narın bereket anlamına geldiğinden ve bu nar tanelerini açık açık görmüş olan rüya sahibinin parasal anlamda çok yükseleceğinden bahsedilmektedir.

Rüyada nar görmek herkes için farklıdır. Her rüya sahibi narı farklı şekillerde görmekte ve bu sebeple tabirler çeşitlere ayrılmaktadır. En sık görülen nar rüyaları şu şekildedir;

  • Narı yemek: Rüyada görülen narın rüya sahibi tarafından yenmesi mal ve mülk açısından oldukça iyi yerlere gelineceğine işarettir. Narın her tanesi bereket ve bolluk anlamına geldiğinde nar yenen rüyalarda bu şekilde yorumlanmıştır.
  • Nar tanelerini toplamak: Rüyada yerlere saçılmış ufak nar tanelerinin toplanması da en az nar yemek kadar olumlu anlamda yorumlanmıştır. Toplanan her tane kişinin sahip olacağı maddi gücü arttıracaktır.
  • Narın suyunu içmek: Bu rüyanın tabiri gene para ile ilişkilendirilmiştir. Rüyada bu sudan içmek gelecek olan paranın iyi değerlendirileceğine ve hızlı bir şekilde tüketmek yerine ağır ağır harcanacağına işarettir.Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Nar görmek oldukça çeşitli yorumların ve tabirlerin yapıldığı bir rüya sembolüdür. Birçok yorumda narın para ve maddi güç anlamına geldiği belirtilmiştir. Fakat bazı rüya tabircileri narın paraya değil hastalıktan kurtulmaya işaret ettiğini belirtmektedir. Nar, her türlü olumlu olarak yorumlanmış bir simgedir. Rüyanın nasıl ve ne şekilde görüldüğü de büyük önem taşımaktadır.

Rüyada nar görmek, rüya sahibinin büyük bir kazanç sağlayacağı anlamına gelir. Nar rüyalarda çoğunlukla bereketli bir hayat olarak yorumlanır. Rüyasında nar yediğini gören kişinin eline bol kazanç geçeceğine ve güzel bir ömür geçireceği yönünde yorumlanmaktadır.

Rüyada nar yemek, rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük başarılara imza atacağı anlamı çıkmaktadır. İş hayatında başarılı olması beklenen rüya sahibinin aynı zamanda eline büyük bir kazanç geçeceğine de işaret edilir. Rüyada tatlı nar yediğini gören kimse; çok zengin biriyle tanışıp onunla evleneceğine alamet eder. Rüyada ekşi nar yediğini gören kimse ise; yakınındaki bir kişiyi harama sürükleyeceğine ve büyük günahlar işleyeceği yönünde yorumlanır.