Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak, görülebilecek en güzel rüyalardan biridir.Olumlu anlam içermekte ve kişinin güzel ahlakı yönünden de yüceltmektedir. Bu rüyayı gören kişi hayatta yaşayacağı tüm sıkıntıları, karşısına çıkacak tüm engelleri erdemli karakteriyle aşacak güce sahip demektir.

Rüyada Namaz Kılmak Ne Anlama Gelir

Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek, size maddi anlamda borçlu olan bir tanıdığınızın en yakın zamanda bu borcu geri ödeyebilmek için canla başla uğraştığını ifade etmektedir. Size karşı utanmamak ve sizi hayal kırıklığına uğratmamak için bu parayı toplamak adına bir kaç tane iş birden yapabilir ve ne yapıp edip o parayı denkleştirmeye çalışabilir. Bu durumu fark edecek ve çok üzüleceksiniz.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Rüyada cenaze namazı kılmak, yakın zamanda ölen aile büyüğünüz için dua okutacaksınız anlamına gelmektedir. Mevlut okutacak ve sevaba gireceksiniz. Çevreniz tarafından çok hayırlı birisi olarak tanınmaktasınız ve dua okuttuğunuz merhum mevtalar sadece sizin kaybettiğiniz yakınlarınız değil yitirdiğiniz çevrenizdeki herkes için geçerli.

Rüyada Cuma Namazı Kılmak

Rüyada cuma namazı kılmak, kişinin çok hayırlı haberler alacağına yorumlanmaktadır. Beklediğiniz bir iş işin olumlu haber alabilir, yatırım yapabilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızın aşkıyla karşılaşabilir ve çok kısa zamanda evlenebilirsiniz. Neye elinizi atarsanız güneş gibi parlatıyorsunuz. Herkes sizin yanınızda olmak istiyor ve siz de kimse için olumsuz duygular besleyemiyorsunuz. Ama korkmayın kimse size kötülük yapamaz ve incitemez.


Rüyada Bayram Namazı Kılmak

Rüyada bayram namazı kılmak, gerçekleşmesini istediğiniz bir şey için adak adadığınız ve bu adağın gerçekleşeceği anlamına gelir. İyi huylu olmanın verimini alıyor ve çevrenizdeki herkesçe çok seviliyorsunuz. Bu nedenle size her zaman destek olmaya hazır eş dost ve akrabalarınız mevcut.

Rüyada Namaz Kılarken Ağlamak

Rüyada namaz kılarken ağlamak, içsel anlamda yaşadığınız huşu sizi çok mutlu ediyor ve bu nedenle iç huzurunuzun olması hayatınızı da olumlu yönden etkiliyor demektir. Bu olumlu hal sadece sizinle geçerli değil aynı zamanda yakınınızda her kim varsa onları da olumlu yönde değiştirmekte ve etki etmektedir.

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada camide namaz kılmak, hayattaki arzu ve isteklerinize istediğiniz zaman ulaşacaksınız anlamına gelmektedir. Hayırlı işlere vasile oluyor bu nedenle de hep iyi anılıyorsunuz. Siz hiç kimseye karşı olumsuz duygular beslemediğiniz ve art niyetli olmadığınız için hiç düşmanınız yok ve çok seviliyorsunuz.Referanslar

Dream Prophesy  – Prayer Dream Meaning