Rüyada Mezarlıkta Olmak

Rüyada mezarlıkta olmak, gerçek hayatta korkularınızla kapana sıkışmış gibi hissettiğiniz, endişe duyduğunuz anlamına gelmektedir.Yaşayacağınız ya da yaşadığınız bir takım olumsuz olaylardan dolayı olumsuz düşüncelere kapılabilir, kendinizi çevrenizdekilerden soyutlama isteği hissedebilirsiniz. Yaşadığınız travmatik her ne varsa kendiniz haricinde etrafınızda her kim varsa onları suçluyor olabilirsiniz. Bununla birlikte bu rüya ölüm korkusu yaşadığınıza ya da sevdiğiniz birini de kaybetme korkusu yaşadığınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Mezarlıkta Olmak Ne Anlama Gelir

Rüyada temiz bir mezarlıkta olmak, geleceğiniz ile ilgili tüm planlarınızı gerçekleştirdiğinizi düşünüyor olabilir fakat yine de istediğiniz her ne var ise gerçekleşmeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirdiğinize emin olduğunuz sürece bu korkularınız tamamen yersizdir. Endişelerinizi bir kenara bırakmalı ve hedefinizi gerçekleştireceğinize inanıp kendinize güvenmeniz gerekmektedir.

Rüyada Kirli Bir Mezarlıkta Olmak

Rüyada kirli bir mezarlıkta olmak, yakın geleceğiniz ile ilgili endişeleriniz olduğu anlamına gelmektedir. Yaşadığınız olumsuz bir olay neticesinde hayatınızın rayından çıktığını hissediyor olabilir ve bu nedenle endişeleniyor olabilirsiniz.

Bu korku neticesinde de kendinizi olumsuz durumdan çıkartmak için başkalarına duygusal yönden zarar verme eğilimi gösterebilir ve kendinizle birlikte o kişileri de üzebilirsiniz. Yaşadığınız olumsuz duygular karşısında bir süre sakin kalmayı başarabilir ve zamanın iyileştirici gücüne güvenebilirseniz eğer kötü zamanları atlatacağınıza emin olabilirsiniz.


Rüyada Gece Vakti Mezarlıkta Olmak

Rüyada gece vakti mezarlıkta olmak, çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda kötü bir kanıya varmış olduklarından endişelendiğiniz anlamına gelmektedir. Bir topluluk karşısında kendinizi ifade zorluğu yaşamanız sizde bu hissi uyandıracak ve uzunca bir süre acaba sizin hakkınızda ne düşünüyorlar diye endişelenip duracaksınız.

Bu endişelerinizin tamamen yersiz olduğunu bilmeniz ve kendinizi rahatlatmanız gerekmektedir. Çevrenizdeki herkes sizi sevmek ve onaylamak zorunda değildir. Sizin için olumsuz görüşe sahip kişiler sizin hayatınıza müdahale etmedikleri sürece hiçbir etkene sahip olamayacaklardır.

Rüyada Gündüz Vakti Mezarlıkta Olmak

Rüyada gündüz vakti mezarlıkta olmak, çevrenizdeki kişilerin düşüncelerini merak ettiğiniz ve bu nedenle onlara görüşlerini sorarak sürekli bunalttığınız anlamına gelmektedir. İş ortamında ya da başka ortamlarda yaptığınız her şeyi çevrenizdeki kişilere onaylatıyor olmak bir süre sonra bıkkınlık verecek ve çevrenizdekilerce tepki çekecektir.

Herkesin fikrini merak etmek, sürekli hareketlerinizi ve yaptıklarınızı onaylatmak bir süre sonra hem sizi hem de karşınızdaki kişileri fazlasıyla yoracaktır. Çevrenizin günden güne azalmasını istemiyor ve kendi hür iradenizle istediğiniz gibi yaşamak istiyorsanız eğer bu davranışınızdan bir an önce vazgeçmeniz gerekmektedir.