Rüyada Merdiven Görmek

Rüyada merdiven görmek, genel anlamda değişim ve kişisel büyümeyi temsil eder.



Rüyada kendinizi merdiven başında görmek, hedeflerinize ulaşmak doğrultusunda net ve emin adımlar attığınızın göstergesidir. Başarı anlamı taşır.

Rüyada Merdiven Görmek Ne Anlama Gelir

Hedeflerinize ulaşmak doğrultusunda başarılı olmak için gerekli gayreti gösterdiğiniz ve başarıya ulaşacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada birkaç merdiven düştüğünü görmek ise hedefiniz doğrultusunda ilerlerken zor insanlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Çevrenizdeki yakın arkadaşlarınızdan endişe edeceğiniz hal ve hareketlerle kaşı karşıya kalacağınıza ve onlardan uzaklaşmak zorunda kalacağınıza delalet eder. Özellikle arkadaş ve akraba çevrenizden biriyle arsa alım satım işine girecekseniz dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Merdivende Oturduğunuzu Görmek

Soyguna uğrayacağınız anlamına gelmektedir. Oturduğunuz merdiven az basamaklı ise yaşayacağınız maddi kaybın az olacağına delalet eder. Bununla birlikte çok çabuk üstesinden gelecek ve toparlanacaksınız anlamı da taşımaktadır. Oturduğunuz merdivenlerin basamakları çok ise kaybınızın bir hayli fazla olacağına işaret eder. Kaybınızı yerine koymanız zor ve zaman alacaktır.

Rüyada Merdivenleri Süpürmek / Yıkamak

Gelecekte daha iyi yaşam koşullarına sahip olacaksınız anlamını taşımaktadır. Genel olarak merdiven görmek şansın habercisidir. Merdivenleri süpürdüğünüzü, yıkadığınızı görmek ise; karşınıza çıkacak şansı iyi değerlendireceğinize işaret eder. Şansı iyi değerlendirip kendinizi, çevrenizi ve arkadaşlarınızı da maddi yönden güçlendireceksiniz.

Rüyada Merdiven Tırmanmak

Rüyada bir dizi merdiven tırmandığınızı görmek; hayatınıza güzellikleri getireceğiniz, şanslı bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Engellenemez bir yükselişe geçeceksiniz. Başarılar arka arkaya gelmeye devam edecek.

Rüyada Merdivenli Eve Girmek

Rüyada kendi hanenize giden merdivenlerde olduğunuzu gördüyseniz; hane içinde bolluk, bereketin artacağına delalet eder. Kazanç yönünden şanslı bir döneme gireceksiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendireceksiniz anlamı taşımaktadır. Hayatınızda mali sorunların azalacağı kazancınızın birikime dönüşeceği bereketli bir döneme gireceğinize delalet eder.

Rüyada Merdiven İnmek

Rüyada merdiven tırmanmak olumlu anlama sahipken, merdiven inmek tam tersi anlama sahiptir. Rüyanızda indiğiniz merdivenin uzun ya da kısalığıyla bağlantılı olarak maddi anlamda zorluklar yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Şans yönünden zayıf olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Merdivenleri sizinle inen başkaları var ise; çevrenize karşı dikkatli olmaz gerektiğine, var ise ortaklık yapınızı gözden geçirmeniz gerektiğine karşı uyarır. Temkinli davranmanız gerekmektedir.