Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek, sahte arkadaşlıklar ve iş ortaklarıyla sorun olduğu/olacağına rivayet edilir.Genellikle hayal kırıklığı ve düşmanlık, hilekarlık, dolandırıcılık anlamını içerir. Kötü, kararsız ve gizli düşmanların işaretidir.

Rüyada Maymun Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bir maymuna saldırdığınızı görmek gerçek hayatta başkalarıyla çatışacağınız anlamına gelmektedir. Gerçek hayatta karşılaşacağınız zorlukla baş etmekte zorlanacağınız öngörülmekle birlikte maymun ile savaşta yenik düşerseniz iyileştirilmesi güç bir hastalığa yakalanacağınıza delalet eder.

Rüyada Birden Fazla Maymunun Oynadığını Görmek

Hayata yaklaşımda mizahi bir yol bulmaya çalışan insanlarla birlikte olacağınızı gösterir. Arkadaş ortamınızı değiştireceğinize, mizah ve kahkaha salacak bir grup ile görev yolculuğu yapacağınıza veya yeni bir işe girişeceğinize anlam vermektedir. Grup ile birlikte iken dikkatli olmanız gerekmektedir, zira eğlenceyi ön planda tuttukları için amaçtan şaşabilir ve sonuçlar istediğiniz gibi olmayabilir.

Rüyada Birden Fazla Maymunun Kavga Ettiğini Görmek

İş ortamında veya arkadaş çevrenizde yalancı ve kötü planları gerçekleştirmek için ihanet etmeye hazır ikiyüzlü insanlarla karşılaşacaksınız anlamına gelmektedir. Bu süre zarfında iş arkadaşlarınıza, çevrenize karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu kişi veya grup her kim ise sizin kazancınızdan yararlanmak için türlü yollara başvurabilir, canınızı sıkabilir.


Rüyada Muz Yiyen Maymun Görmek

Bir servete konacağınıza, hayatınızın ger kalanını refah içinde yaşayacağınıza delalet eder. Ancak yaşamınızda olumsuzlukların etki etmesini durdurmanız önemlidir. Zira zor zamanlarda bile olumlu tutum sergilemeniz gerektiği anlamını taşımaktadır. Ayrıca rüyada yiyecek yiyen maymun görmek, utanç verici bir durumdan kıl payı kurtulacağınız anlamını taşımaktadır.

Rüyada Maymun Tutmak (Zapt Etmek)

Nefret dolu düşmanlara sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Fakat onların size zarar vermesini engelleyeceğinizi ve kendinizi koruyacağınız anlamını da taşımaktadır. Rüyada çıldırmış bir maymunu tutmaya çalıştığınızı görürseniz bu karanlık zamanların geldiğini göstermektedir. Fakat karşınıza çıkacak olan zorlukları aşacağınızı, kötülüklere karşı geleceğinizi, gelecek olan felakete engel olmayı başarabileceğiniz anlamını taşımaktadır.

Rüyada Tasma Takılı Maymun Görmek

Sürekli aşk anlamına gelmektedir. Hiç ummadığınız bir anda ve kişi tarafından aşkın kapınızı çalacağına işaret eder. Rüyada maymun görmenin olumsuz yorumlarına nazaran tasmalı maymun görmek olumlu anlam taşımaktadır. Karşınızdaki kişi ömür boyu size sadık ve aşk dolu kalacak demektir.

Rüyada Ölü Maymun Görmek

Düşmanlarınızın ya da iş ortamındaki rakiplerinizin şuan sizden fayda sağlamadaki çabalarının başarısızla sonuçlandığını göstermektedir. Onlara karşı zafer kazanabilir ve zorluk yada engele maruz kalmadan hayatınızı sürdürebilirsiniz. Çünkü artık bu süre içerisinde onlar sizden faydalanamayacaklardır. Sevinin çünkü onları alt ettiğiniz anlamını taşır.

Kadın İçin Rüyada Maymun Görmek

Rüyasında maymun gören genç bir kadın ise, kendisinin yakın ilişkide bulunduğu erkekle olan ilişkisinin daha anlamlı olması gerektiğinin farkına vardığı anlamını taşır. Erkek arkadaşınız herhangi bir taahütte bulunmaz ise yakın gelecekte sadakatsiz davranma ve aldatma potansiyeli bulunması anlamına gelmektedir.


Rüyada Maymun Sevmek Ve Beslemek

Rüyada maymunu elle beslediğini gören kişi, birkaç gün boyunca etrafındaki kişilere karşı ihtiyatlı davranmalıdır. Etrafındaki birisinin haince planları doğrultusunda hareket etmesi yada ahlaka aykırı davranması söz konusu olabilir. Kişinin bu durum vuku bulduğunda acı çekeceği ve aşağılanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ağaca Tırmanan Maymun Görmek

Önümüzdeki birkaç gün boyunca kiminle takılıyorsanız o kişi veya kişilere karşı ihtiyatlı olmanız gerekmektedir. Potansiyel olarak ahlaksız davranışları kurbanı olabileceğinizi ve gerçekten güvendiğiniz veya şahsen bildiğiniz biri tarafından kötü duruma düşürülebileceğiniz bir olaya dahil olabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Maymun Öldürmek

İşinizde veya sosyal çevrenizde rakiplerinizden üstün olduğunuz anlamına gelmektedir. Sizden yararlanmak isteyen kötü niyetli kişilerin etkisinden ve kontrolünden kurtularak olumsuz durum ve davranışları ortadan kaldırıyorsunuz anlamını taşımaktadır.

Rüyada Maymun Tarafında Isırılmak

Âşık olacağınız anlamını taşımaktadır. Bir süredir gözleri üzerinizde olan biriyle romantik bir ilişkiye başlamak üzere olduğunuzun habercisidir.

Rüyada Kafese Kapatılmış Maymun Görmek

Kendi kendinizi merakınızdan dolayı olumsuz bir durumun içerisine sokacağınız anlamına gelmektedir. Burnunuzu başkasının işine fazlasıyla soktuğunuzu gösterir ve olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir.

Rüyada Alay Eden Maymun Görmek

Rakiplerinizin sizden daha güçlü hale gelmeleri an meselesi olduğuna işaret eder. Onlar karşınıza çıktığında planlarını alt edebilmek için daha güçlü becerilerinizi ve yeteneklerinizi göstermek üzere çalışabilirsiniz.