Rüyada Mavi Görmek

Rüyada mavi görmek çok güzel manalara gelmektedir.Rüya sahibi ailesi tarafından çok sevilen hayırlı bir evlat olarak tabir edilir. Bu rüyanın sahibinin aile içinde huzursuzluğu, sıkıntısı veya bir takım problemleri varsa tüm bunların kısa sürede ortadan kalkacağına işarettir. Mavi renk refaha ermek demektir. Bol kazanç, bolluk, bereket, zenginlik ve bununla beraber gelecek olan iç huzurun habercisidir.

Rüyasında mavi renk gören kişinin etrafında kendisi için çalışıp ona gelir sağlayacak insanlar var demektir. Bu da az yorularak bol kazanç elde etmesi anlamına gelir. Kısacası rüyasında mavi renk gören kişi çok şanslı olarak görülür. Zira keyfi de, kazancı da, huzuru da yerinde olacak olup, karnı tok, sırtı pek yaşayacak demektir.

Rüyada mavi görmek, bilincinizin bir yansımasıdır. Barış, gevşeme, bilgelik, özveri ve samimiyetle ilişkilendirilir. Hayatınıza iyimserliği çektiğinize, manevi olarak sakin olduğunuza işaret etmektedir. Fakat bu rüya aynı zamanda üzücü bir durumu da önceden öngörmektedir.

Rüyada Mavi Görmek Ne Anlama Gelir

Mavi renk aynı zamanda iletişimi simgelemektedir. Bir süre içe dönük bir karaktere bürünebilir ve çevrenizdekilerle iletişime geçmek istemeyebilirsiniz. Fakat şunu da iyi bilmeniz gerekir ki bu durum sizin iyi ya da kötü iletişim kurma kabiliyetinizle alakalı değildir. Tam tersine başkalarıyla iyi bir iletişime sahipken bir dönem kendi isteğiniz ile yalnız kalmak isteyebilir ve tüm çevrenizdekilerle iletişiminizi kesmek isteyebilirsiniz. Ya da tam tersi olarak dışa dönük bir karaktere bürünebilirsiniz ve iletişim zenginliğiniz fazlasıyla kullanmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Mavi Kıyafet Görmek

Rüyada mavi kıyafet görmek, yaratıcı kişiliğinizi keşfedeceğiniz anlamına gelmektedir. Kendi sorunlarınızı kimseyle paylaşamadığınız için çözme yolunda yalnız kalabilir ve kendi çabalarınızla kendinizi keşfetmeniz söz konusu olabilir. Bununla birlikte bu keşif sürecinde kendi kendinize yakınmanız ve ağlamanız hatta zaman zaman pes etmeniz de söz konusu olacaktır. Endişelerinizin önüne geçmeniz sizin lehinize olacaktır.

Rüyada Mavi Oda Görmek

Rüyada mavi oda görmek, yakın bir zamanda yaşayacağınız maddi zorluklara işaret etmektedir. Fakat gelecek olan bu kriz anını önceden fark ederek alacağınız önlemler bu durumu daha sakin atlatmanızda önemli rol oynayacaktır. Çevrenizdeki insanların sizin bu kriz anındaki sakinliğinize bir hayli şaşırabilir. Bununla birlikte bu durumu atlatmanızdan itibaren hayatınızdaki yaşayacağınız refah sizi bir hayli mutlu ve tatmin edecektir.


Rüyada Mavi Kıyafet Giyen Bir Kız Görmek

Rüyada mavi kıyafet giyen bir kız görmek, çevrenizdeki birinin zihinsel acılar çektiği ve sizin yardımınıza ihtiyacı olduğu anlamına gelmektedir. Bu kişi ile kan bağınız olabilir ve sizi kendine yakın gördüğü için yaşadığı sıkıntıları sadece sizinle paylaşmak isteyebilir. Bu kişiye seve seve yardım edecek ve acılarını dindirmesine olanak sağlayacaksınız.

Rüyada Bulutsuz Mavi Gökyüzü Görmek

Rüyada bulutsuz mavi gökyüzü görmek, sırtınızda bir kambur olarak taşıdığınız yüklerinizden kurtulacağınıza işaret etmektedir. Karşınıza çıkacak bir şansı değerlendirecek ve uzun yıllardır size yapışmış bu görevlerden kurtulma şansı elde edeceksiniz. Bununla birlikte sonrasında yaşayacağınız vicdan rahatlaması ve gevşeme hayattan zevk almanıza olanak sağlayacaktır.

Rüyada Mavi Kuş Görmek

Rüyada mavi kuş görmek, umut ve kurtuluşun habercisidir. Aynı zamanda şansınızın açılacağına da işaret etmektedir. Bu rüyayı gördüğünüz gecenin ertesi gününde yeni işlere başlamak en doğru zaman olacaktır. Oluşacak zor bir durumdan da çok kolay bir şekilde sıyrılacaksınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Mavi Gül Görmek

Rüyada mavi gül görmek, çevrenizdeki kişilerin takıntılarına dikkat kesileceksiniz anlamına gelmektedir. Fakat her ne olursa olsun bu kişileri rencide edici hareketlerden kaçınmalısınız. Bu kişilerle iş ortamında bir araya gelmek zorunda kalabilir ve rahatsızlık hissedebilirsiniz. Sabırlı davranmalı ve iletişim kurmanın bir yolunu bulmalısınız. Bir süre sonra sabrınız neticesinde ödüllendirilmeniz de mümkündür.