Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek, kararlılığı, sorunlardaki duygusal ayrımı veya bir şeylerden kurtulmayı temsil eder.Bir seçim aşamasında olabilirsiniz ya da hayatınızdan bir şeyleri kesip atmış olabilirsiniz.

Rüyada Makas Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada makas görmek olumsuz yorumlanır. Hayatınızın mutlu bir anından kesilip koparılmak korkusu yaşadığınıza işaret eder. İş hayatınızda kovulmaktan ya da eş tarafından hiç yok yere tartışma, fikir ayrılığı vb. çatışma yaşayarak ayrılmaktan korkmanıza yorumlanmaktadır. Rüyada makas görmek iftira anlamına da gelmektedir. Hakikati dikkate almadan birinin itibarını zedeleyebilirsiniz.

Rüyada Makasla Saç Kesilmesi

Hayatta başarılı olma şansınızın arttığı anlamına gelmektedir. Esas olarak kendi çabalarınız ve katkılarınızdan dolayı şu anda üyesi olduğunuz proje veya işletme, tüm üyelerin ve menfaat sahiplerinin memnuniyetinden çok daha fazla olumlu sonuçlanacaktır.

Rüyada Makas Kaybetmek

Rüyada makas kaybettiğinizi görmek, sıkıcı, zor ve çoğunlukla zaman kaybı olan bir göreve başlamak üzere olduğunuzu gösterir. Yararların maliyeti aşmadığı nankör görevleri temsil eder. Yakın gelecekte ilgilendiğiniz projeleri, özellikle beklenen sonuçları ve tamamlanması için harcayacağınız zamanı ve emeği dikkatlice düşünmelisiniz.

Rüyada Makas Kullanmak

Hayatın belirleyici faktörlerine sadece kendinin karar verdiğine ve kontrolü elinde tuttuğuna işaret eder. Rüyada makas kullanmak, daha fazla kazanç elde edeceğinize de yorumlanmaktadır. Hayatınızın gidişatı yönünde önemli kararlar aldığınıza ve karşınıza çıkacak her türlü soruna karşı tedbirlendiğinize işaret etmektedir.


Rüyada Makas İle Kendini Yaralamak

Eşinizin veya sevgilinizin size karşı kıskançlığını ve güvensizliğini ifade eder. Bu durum asılsız olsa dahi ilişkiye zarar verecektir. Çevrenizdeki yakınlarınız bu duruma dahil olmaya çalışacak. Yaşanılanların iki kişi arasında kalmasına özen gösterin. Zira etrafınızda sizin için yapılacak yorumlar canınızı sıkabilir.

Rüyada Makas Kaybetmek

Şu an içinde bulunduğunuz rahatsız edici bir teşebbüsten kaçınmaya çalıştığınıza delalet eder. Hayatınızda geçmişten süre gelen, size rahatsızlık veren bir durumdan kurtulma arayışı içerisindesiniz.

Rüyada Makas Satın Almak

Rüyada makas satın alan kişinin işlerinin artacağına, bol kazanç elde edeceğine rivayet edilir. Hane içine bolluk, bereket gelir.

Rüyada Başkasına Makas Vermek

Başkasına yapılacak maddi ve manevi desteğin, yardımın anlamına gelmektedir. Kendi kazancınızı başkasıyla paylaşacağınıza ve hayırlı bir işe vesile olacağınıza delalet eder. Yapacağınız bu yardıma çok minnettar kalınacak ve çevrenizce takdir görülecektir.

Rüyada Makas Bulmak

İçinde bulunduğunuz borçlu durumdan yakın zamanda kurtulacağınıza delalet eder. Borçlarınızı ödeyip refaha kavuşacak ve rahat bir nefes alacaksınız.

Rüyada Makas Kırılması

Olumsuz anlam içermektedir. Maddi zarara uğramanız söz konusu. Tedbirli olmalı ve gelebilecek zararları önceden ön görebilmeniz yararınıza olacaktır.