Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, çevrenizdeki birilerinin görevini gereksiz yere etkileyeceğinize ve tavırlarınızın hoşnutsuzluğa yol aşacağına işaret etmektedir.Haddiniz olmayan durumlara müdahale olabilir, gereksiz şekilde düşüncenizi beyan edebilir ve karşı tarafa bilinçli ya da bilinçsiz şekilde zarar verebilirsiniz. Gereksiz yere bir konu hakkında konuşabilir, tüm ilgiyi kendinize çekebilir, diğer taraf üzerinde bıraktığınız olumsuz düşünce sebebiyle de davranışlarınız eleştirilebilir.

Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada elinizle limon sıktığınızı görmek, hoş olmayan bir haber alacağınızın olumsuz haberini vermektedir. Bu sonuca aslında kendi hal ve hareketlerinizin sebep olduğunu bilmek sizi biraz da olsa rahatlatabilir. Yine de kendi kendinize kızabilir ve daha farklı davransaydınız eğer sonuçları ne olurdu demekten kendinizi alamayabilirsiniz. Bu dönemde kendi karakterinize ters hareketler sergilemeniz içinden çıkılmaz bir hal almanıza sebebiyet verebileceği için dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Çürümüş Limon Görmek

Rüyada çürümüş limon görmek, hayatınızda aynı hataları tekrar tekrar yaptığınız anlamına gelmektedir. Maddi harcama yönünden sınırınızı bilmiyor olabilir ve sürekli haddinden fazla para harcıyor olabilirsiniz. Ay sonuna doğru dara düşüyor ve bunu her ay tekrarlıyor olabilirsiniz.

Aynı zamanda bu rüya alternatif olarak verimsiz bir iş için harcanan zamana da işaret etmektedir. Sonucunu öngöremeden aslında size hiçbir faydası olmayacak bir işe girişebilirsiniz fakat sonu hüsranla bitebilir ve sizi bir hayli üzebilir.


Rüyada Limon Satın Aldığınızı Görmek

Rüyada limon satın aldığınızı görmek, yaşayacağınız bazı problemlere rağmen dik bir duruş sergilediğiniz ya da sergileyeceğiniz anlamına gelmektedir. Yaşadığınız ya da yaşayacağınız olumsuz her ne varsa olgunlukla karşılayacak ve duruma göre başka planlar yaparak yolunuza devam edeceksiniz demektir. Bu olgun davranışınız çevrenizde takdirle karşılanacak ve örnek olacak anlamına gelir.

Rüya Limon Sıkıp İçtiğinizi Görmek

Rüyada limon sıkıp içtiğinizi görmek, şu an içinde bulunduğunuz romantik ilişkinizde mutsuz olduğunuz anlamına gelir. Birlikte oturup ayrılık konuşması yapabilir ya da sorunlarınıza köklü çözümler bulmak isteyebilirsiniz. Bulacağınız çözüm her ne olursa olsun gelecekte daha iyi hissedecek ve eskisinden daha mutlu olacaksınız anlamına gelir. Değişimden ya da şimdiki mutsuzluğunuzdan korkmadan yol alırsanız eğer hayatınızı daha iyi hale sokacağınızdan emin olabilirsiniz.

Rüyada Limon Kokladığınızı Görmek

Rüyada limon kokladığınızı görmek, sağlığınızla ilgili birtakım sorunlarla baş etmek durumunda kalacaksınız demektir. Rutin şekilde doktor kontrolüne gidebilir, ilaç takviyesi alabilir ve kontrol altında kalabilirsiniz. Yaşayacağınız bu rahatsızlık sizi günlük yaşamdan koparmasa bile bir süre sizi meşgul edebilir.