Rüyada Lens Takmak

Rüyada lens takmak, şu anda içinde bulunduğunuz ya da yapmakla görevlendirdiğiniz iş her ne ise odaklanmanız gerektiği yönünde uyarıcı anlam taşımaktadır.


Rüyada Lens Takmak Ne Anlama Gelir

İçinde bulunduğunuz durumu net şekilde göremiyor olabilir, sağlıklı şekilde karar veremiyor olabilir ve bu yüzden bocalıyor olabilirsiniz. Farklı bakış açılarına ihtiyacınız bulunmakla birlikte çevrenizdeki kişilerin de tavsiyelerine körü körüne bağlanmamanız gerekmektedir. Kalıcı yargılardan kesinlikle uzak durmanız ve mümkünse bir süre tarafsız hareket etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Olayın bütününü görerek doğru kararlar vererek içindeki bulunduğunuz durumu aşabilir ve daha büyük bir problem haline gelmesini engelleyebilirsiniz.

Aynı zamanda bu rüya birisiyle temas kurma isteğinize işaret etmektedir. Duygusal yönden kendinizi zayıf hissediyor olabilir ve bu nedenle yanı başınızda kafanızı yaslamak için bir omuz arıyor olabilirsiniz. Kendi sorunlarınız ile baş edemediğiniz bu dönemde çevrenizdeki herkes den medet umabilir, aslında hiçbir ortak noktanız olmayan kişilerden dahi duygusal destek bekleyebilirsiniz. Bu süreçte dikkatli davranmalı ve ilerleyen zamanlarda size zarar verebilecek kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada Zorlukla Lens Takmak

Rüyada zorlukla lens takmak, dikkat etmeniz gereken bir sorunun vuku bulacağı yönünde uyarıcı anlam içermektedir. İstekleriniz doğrultusunda hareket ederek, gerçekleştirebilmek adına farklı yöntemlere başvurabilir ve bu nedenle hiç alışık olmadığınız sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte daha önceleri sorumsuzca davrandığınız durumlar yüzünden zorluklarla karşılaştığınızın farkına varabilir, gelecekte bir daha bu şekilde davranmamak için kendinizi telkin etme durumunda kalabilirsiniz. Karşılaştığınız bu zor durumdan başarı ile kurtulmanız gelecekte sizin kulağınıza küpe olacak ve aynı hataya bir kere daha düşmenize mâni olacak demektir.


Rüyada Yırtık Lens Takmak

Rüyada yırtık lens takmak, iş ortamınızda kötü gidişatın farkında olduğunuz bir işi kendi vazifeniz olmadan üzerinize alacağınız anlamına gelmektedir. Aldığınız bu büyük risk sizi uzunca bir süre zora sokabilir ve fazla mesai yaparak özel hayatınızı ihmal etmenize sebep olabilir. Bu özverili davranışınız sizi fazlasıyla zorlasa da sonuçları iyi olacak ve çözüme ulaştırdığınızda takdir göreceksiniz demektir.

 Rüyada Yere Düşen Lensi Takmak

Rüyada yere düşen lensi takmak, sizin iyiliğiniz için kendini riske atan ya da atacak birine işaret etmektedir. Farkında olmadan ve istemeden kendinizi sıkıntılı bir durumun içine atabilirsiniz. Sizin bu zor zamanlarınızın farkına var biri size yardım edebilmek için elinden gelenin fazlasını yapabilmek için mücadele edecek demektir. Bu kişinin size karşı gönül bağı olabilir. Bu nedenle sizin için kendisini ateşe atmaktan çekinmeyecek ve bu zorlu durumu çözebilmek için büyük fedakarlıklar yapacak demektir.

Referanslar

Dream-meaning, 2018