Rüyada Leblebi Görmek

Rüyada leblebi görmek, kazandığınız paranın bereketi olmadığına işaret eder.Tüm hayatınız boyunca ne kadar didinseniz de çalışsanız da kazandığınız para bereketli değildir anlamı taşımaktadır. Hayatınızı sürekli küçük borçlar yaparak idame ettirmeye çalışmanıza ve maaşınızı aldığınız gibi bu borçları ödeyerek geriye yine size hiç para kalmamasıyla birlikte kısır bir döngü halinde hayatınızı yaşamaya çalışmanıza yorumlanır.

Rüyada Leblebi Görmek, Ne Anlama Gelir

Rüyayı gören kişinin kıt kanaat geçindiği, çok çalışmasına rağmen az maaş aldığı ve başka ek gelirinin olmadığına işaret eder. Fakat bu hayat standardına alışmış olarak kıt kanaat şekilde yaşamaya devam etmeye ve neşesinden ödün vermemeye de yorulur. Kişi için aile her şeydir, bu nedenle hane içine yansıtmamakta ve özverili davranmaktadır.


Rüyada Leblebi Yemek

Rüyada leblebi yemek kişisel sıkıntılara, uğursuzluklara kötü şansa işarettir. Kişi kötü şansı kendisi getirmektedir. Olaylara bakış açınızı değiştirmeli, bardağın dolu tarafını görmeye başlamalısınız. Olumsuz tavırlarınız etrafınızı da etkilemekte ve çevrenizin sizden uzaklaşmasına neden olmaktadır.

Sürekli olumsuz düşünmek sizi tüketecek ve sürekli olarak mutsuz edecektir. Etrafta negatif tavırlarla dolaşmanız hoş karşılanmayacak olup iş ortamında da dışlanmanız söz konusu olabilir. Bir anda işinizi kaybetmekle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumu aşmanız tamamen sizin tavır hal ve hareketlerinize bağlıdır unutamayın.

Rüyada Leblebi Almak

Rüyada leblebi almak tanıdığınız yüzünden borç altına gireceğinize rivayet eder. Tanıdığınız adına hayırlı bir iş için olduğunu düşünüp yüklü bir miktar kredi çekebilir ya da o kişiye kefil olabilirsiniz. Fakat bu işe kalkışırken kendinizi de düşünmeli altına gireceğiniz borcun olumsuz bir durumda sizi aşıp aşmayacağını da iyi tartabilmeniz gerekmektedir. Sizi borç altına sokacak kişinin iyi niyetini sorgulayın çünkü size borcun kalması olasıdır.

Rüyada Leblebi Kavurmak

Rüyada leblebi kavurmak sizi zor duruma sokacak bir olayın vuku bulacağına işaret eder. Durumla hiçbir alakanız bağlantınız olmamasına rağmen çok çirkin bir şekilde olayın içine çekilecek ve nasıl bu hale düştüğünüze inanamayacaksınız. Etrafınıza çok fazla güvenmeniz bu durumu yaşamanızdaki başlıca neden olmakla birlikte yanlış arkadaşlıklar yapmanız da söz konusu. Kötü niyetli insanların üzerinizden kazanç sağlamak için sizin itibarınızı zedelemesine izin vermeyin.

Rüyada Leblebi Şekeri Görmek,

Rüyada leblebi şekeri görmek, olumlu durumlara yorulur. Keyifli bir yaşantı süreceğinize, yaşamınızdan keyif alacağınıza yorumlanmaktadır. Kazancınız kaliteli hayat standardında yaşamınıza yetecek kadar olması sizi mutlu edecek ve keyif almaya bakacaksınız.Etrafınıza karşı cömert ve bonkörsünüz de. Bu nedenle etrafınızda neşenize neşe katacak, enerjileriyle sizi yükseltecek insanlar hep olacaktır. Ayrıca da rüyada leblebi şekeri yemek mutlu bir evliliğe işaret etmektedir. Hayatta ruh eşinizi bulacaksınız.

Referanslar

Female First – Dream Interpretation: Chickpea

My Islamic Dream – Chickpea Islamic Interpretation & Meanings